Přejít na obsah

Maxi Dot - Dodělávka


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

Mám jeden problém, nechával jsem si dodělat maxidot do své fabie. Fabie je r.v. 2004 motor 1,2 6V AWY a maxidot 6Y0 920 843 M (FL pro 1,2 BMD a BME).

Můj problém spočívá v tom, že mi palubní počítač ukazuje o cca 0,5 litrů menší spotřebu, než je reálná. V DP jsem nenašel přizpůsobení spotřeby, jen ujeté vzdálenosti a ta je nastavena správně, to jsem si zkontroloval podle GPS. Nevíte kde by mohl být problém?

Ještě mi trochu nekorektně ukazuje palivoměr a dojezd, ale to bude neoriginální plovákem, který jsem tam dal. Ale podle mě palivoměr nemá vliv na zobrazení spotřeby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyměňoval mi to honza, takže by měly být. Ale můžu to ještě zkontrolovat.

Edit: kódování jsem zkontroloval a je v pořádku. 16102 (kontrola dveří, Evropa a zbytek světa, pevné servisní intervaly (QG0), 1,2 40kW)

Editováno: , autor: Ciryl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Bobíku včera som riešil konečne tlačítka na ovládanie maxíku a dopadol som asi takto:

Foto 1 - doska s troma mikrotlačítkami prilepená tavným lepidlom (predtým distančné nožičky sekundovým)

Foto 2 - s pripravenou kabelážou a pinmi

Foto 3 - kabeláž napinovaná už v pôvodnom konektore napájacom

Foto 4 - pohlad ešte na kabeláž

Foto 5 - maxik na mieste...

Foto 6 - foto ako to vyzerá definitívne, tlačítko viac vyčnievajúce je nulovanie

Konečne nemusím strhávať ten plast aby som sa dostal k provizórnemu tlačítku ktoré som mal tam schované :)

ahoj chcel by som sa ta spytat to mas vo F1 budiky z F2??? da sa to nejako prerobit na F1 z F2??? O taketo nieco by som mal vazny zaujem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zdarec Chlapi, tak jsem tu po nějaké době zpátky, koupil jsem si Fábku I RS r.v. 2004 a opět bez Maxíka určitě se to tu řešilo, ale 33 stránek jsem prostě nedočetl a "fabia RS" nejde vyhledat.... proto se ptám co mám kde zjistit abych se dozvěděl jestli mi tam maxík půjde. VAG mám a nějaký ty znalosti z předchozích zkušeností s Octávkama taky. Taky si vzpomínám že se tu k Maxíku řešila nějaká dodělávka tuším JDOT nevíte v jakým je to stavu, jestli to ještě někdo dělá? Díky za odpovědi a moderátorům se předem omlouvám za případný přestupek proti pravidlům ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj prosím o radu zapojil jsem kabel dle nize uvedenych popisu a dle schematu.

Zapojeni packy

Pin 1 jde na Pin 11 Budíky

Pin 2 jde na Pin 12 Budíky

Pin 3 jde na ukostření v přechodu k motoru T6r/pin 4 hnědá

Pin 4 jde na Pin 27 Budíky

Dále jsem o věřil na budíkách pin 32 ale jeste nevim kam jde

jenom nevim kam se připojuje čidlo teploty

ale ted mi nefunguje palubní pc nevím proč?Vadí že nemám zapojené čídlo teploty??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Vie mi niekto poradiť ako pripojím čidlo teploty a origo rádio symphony k maxi dot. Všetko ostatné je zapojené a nakódované, takto som ju kúpil. Musím znova ísť cez VAG a niečo nakódovať, alebo stačí len správne zapojiť. Škoda fábia 1.4MPI 50kw rok 2002.

Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím Vás, nechci zbytečně zakládat nové téma na palubní pc. Všichni tady dodělávate maxidot, ale měl bych otázku, nějak se mi zbláznil PP (ten malý v otáčkoměru). Zaměnily se mi hodnoty, jako je např. spotřeba, ujeté km, čas. Jsou dvě paměti 1 a 2. 1 se má po dvou hodinách vynulovat a 2 zůstává. Po připojení vag kabelu a připojení pc se mi stalo to, že se tyto hodnoty prohodily. Celková dlouhodobá spotřeba spolu s ostatníma údajema (km, čas..) se uložily pod 1 a pod 2 ty, které se mají nulovat. PROSÍM, JAK TO MÁM NAPRAVIT??? Přes vag jsem nic nenastavoval, jen četl údaje a nic víc. Nejsem si ničeho vědom. Předem děkuji za všechny možné rady. Pomůže odpojení baterky nebo je zapotřebí servis??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zdravím tak už jsem majitelem MAXIKU , vše zobrazuje jak má akurát rádio SYMPHONY vyžaduje kod, může nekdo pomoct předtím jsem nemusel zadávat žáden kod ani po odpojení baterky dokazalo si ho nanačíst. Nevíte nanacházi se kod na štíku co sa dodava k nahradnímu klíči aneb je to stejní jak pro immobilůizer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Maxi Dot - Dodělávka

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...