Přejít na obsah

Maxi Dot - Dodělávka


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

Host kunikosita

Přesně tak, ne každý pin svojí velikostí je možné doma nasadit na vodič, myslím že to je správný, že jsou piny nalisovány strojově, spojit vodič poté není žádný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj lidi, je krásné číst a sledovat jak lze " :D jednoduše :D " instalovat MAXÍK do našich Fábek. Tuto cestu bych chtěl absolovovat také vlastně už jsem to zkoušel ale bez uspěchu. V orig. servisu jsem se dohodl že mi ho namontují, ale už mi absolutně nedokázali říct ani zjistit podle iden.čísla vozidla jaký MAXÍK do tohoto modelu půjde, prý je hodně druhů a muselo by se to zkoušet a nakonec by mohl být problém i v el.instalaci.Je těžké z nich dostat nějakou takovou informaci určitě by to věděli.Takže tady jsem skončil, docela brzo.Mam 1.4 16V combi ambiente teda i s pal.pc. osobně si myslím, že by to zas takový problém být neměl, tak nevím :unsure: . Chtěl bych se zeptat co vlastně všechno obnáší instalace MAXI-DOT, kde se dá sehnat a zhruba za kolik a na co mě to celkově zhruba přijde. Díky všem za radu a názor. Petr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak že když mám MR2006 "Elegance" 1.4 16V se všema čidlama, počítačem a páčkou atd... tak stačí jen za nějaký ten "mrzký peníz" koupit ten středový velký displej a přeházet nějaký ten drátek a je to ??? Nebo je to přeci jen složitější zásah ? :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem se domníval, že Elegance má MAXIDOT už ve výbavě ! A vono né ? :o

Elegance NEMÁ "MAXÍKA" (velký středový display) to jsem si myslel také :(

Má sice kompletní počítač, ale jen na malém levém displeji který je dos špatně čitelný. Tam se hodí akorát ty hodiny B) .

Našel jsem na netu: TOTO !!!

Tam to prý dělají za 5.500,- i s budíky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Maxi Dot - Dodělávka

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...