Přejít na obsah

Maxi Dot - Dodělávka


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

kdyz uz mas vse za sebou, mohl by jsi mi napsat ciska konektoru co budu potrebovat na dodelani PP. Zatim mam jen packu na ovladani PP a cidlo teploty do narazniku. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na to se prave taky tesim.......uz jsem kvuli spotrebe poridil tempomat, pac hodne jezdim po dalnici a videt kolik mi to papa by nebylo vubec spatny....

uz jen pouzivanim tempomatu mi spotreba klesla, pac ho pouzivam nekdy i ve meste.....a styl me jizdy se obcas hodne uklidnil...... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

drobeček: Čti tady. :D

:( No to teda už zajímavé fáááákt není. Tam bych si nové auto asi nedal :angry:

Jinak jsem se tedy furt nějak nedověděl jak je to stím "MAXIKEM" (co vše potřebuji) do auta které je jinak již vším vybaveno (páčkou, počítačem atd...)

Stačí tedy někde sehnat celé budíky s MAXIKEM (za kolik a hlavně kde ???) a přehodit je? Budou pasovat kabely které tam jsou ? Nebo se také musí dělat nějaká dodatečná kabeláž jako u auta kde computer a páčka na přepínání není ve výbavě vozu ? :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Strojvůdce

Já to ještě nedělal, ale pokud máš PP, tak potřebuješ jen a pouze nové budíky s Maxikem. Jinak nic. Potom samo ty budíky přizpůsobit a nakódovat a já nevím co ještě? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to jak pise strojvudce, staci nakodavat,ale musis mit pal pc uz v aute.jinak to je trosku slozitejsi

Mám palubní PC v autě (mám "Eleganci" a ta to má vše v sobě :t ) Je tam není ten MAXI-Dot, ale vše se zobrazuje jen na tom malém (levém) displeji v otáčkoměru. No a mé staré oči by rády něco většího <_< Jsem si myslel, že tam Maxik bude už ve výbavě když je to "Elegance" :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak casovy horizont se nachylil a pristi tyden bych mel mit budiky s maxidotem.........no a ted me trapi seznam veci co si mam dokoupit... muzete mi to nekdo prosim vypsat....... :)

mám: packa na ovladani PP + cidlo teploty (dodavatel cosby :D )

pristi tyden priplujou budiky s maxidotem a co dál??? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mile prdelky,

v instalacnich manualech jsem si to cetl nekolikrat a porad nemam jasno.

A jelikoz jsem odpoved na svou neznalost nenasel, tak jsem se v jiz zavedenem tematu, ktere jsem si nasel, zeptal....

P.S.: Komu se to nelibi, at si prdel polibi...

to bobo: rehtal jsem se tomu, ze se optal, kde je sekce podvozek, coz mi prislo k smichu....

Edit(18:11): dekuji ti, ze jsi me upozornil na me arogantni a nafoukane chovani, hned si jdu sednout pred zrcadlo a zamyslet se nad sebou....mozna na sebe i plivnu...

to JaKr: Dekuji prevelice za odkaz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Maxi Dot - Dodělávka

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...