Přejít na obsah

problem z navi DX


carda

Doporučené příspěvky

Mám takový problém z navigaci dx ve své OI.Dnes jsem zjistil že když zadám do navy nějakéu trasu tak mí to naplánuje trasu ale z místa cca 100 km od místa kde jsem já.Tak že je to prostě upně něco jiného.Ještě před nedávnem to fungovalo v pohodě ale dnes jak jsem to skusil tak už né. A teť nevím jestli se něco nestalo když jsem nechal syna v autě a ten si vesele hral v autě s čudlíkama a nebo třeba špatná anténa nebo něco podobného.díky za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak už jsem natáhul te drát a komunikace už jede .Napřed jsem myslel že to dělat nebudu protože mi navi naráz šla a přijímal jsem 3 satelity.Ale včera jsem zjistil že zas nejde a přijatých satelitu 0. Tak jsem dnes natahnul drát a zjistil jsem v měřeních hodnotách GPS antena nespojena. A ve vagu ještě todle. Adresa 37: Navigace

Objednací číslo řídící jednoky: 1U0 919 887 C

Systém a/nebo verze: Navigation BNO 0004

Kódování: 00002

Číslo dílny: WSC 00000

2 závad nalezeno.

00862 - antena pro navigaci GPS (R50/R52)

36-10 - preruseni - Sporadická

00481 - ridici jednotka pro rozhlasove dopravni informace (J559)

49-00 - zadna komunikace

Tak že to asi vypadá na anténu,měl jsem strach aby to nebyl ten modul GPS v navigaci.Tak jí teť musím sehnat a uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Já se tady přiživím na tématu.

Mám podobný problém jako kolega.

Vag mi vypsal:

Číslo dílu řídícího modulu: 3B0 919 887 E

Komponent a/nebo - verze: Navigation BNO 0304

Kódodvání softwaru: 00002

Kód opravny: WSC 05311

1 Nalezeny chyby:

00862 - Antena navigace (GPS) (R50) /R52

36-00 - preruseni

Problém mi nastal v momentě, kdy jsem "rval" zezadu plně obsazené rádio zpátky do zacvaknuté polohy.

Včera jsem ho vytáhnul, abych se podíval, jestli není kablík vypadnutý z rádia - jedná se o ten černý nahoře vlevo, že ano???????

Kablík vypadá v pořádku. Bývalý majitel ho cca 10cm za konektorem ucvaknul a potom zpátky stočil kablíky k sobě. Tak jsem to v tom místě proměřil, připájel a zaizoloval. Ale navigace mi stále satelity nenajde.

Takže tady problém nebude.

Jak by se dal proměřit celý kablík až k anténě? Nebo myslíte, že se tím mým pokusem zatlačit navigaci ulomil konektor vevnitř navigace?

Jsem bezradný. HELP :help:

Nevyzná se v tom někdo v okolí Ostravy? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...