Přejít na obsah

LED denni svetla


piskot

Doporučené příspěvky

Ahoj,já jsem proti těm světlům. Na silnici auta nejsou tak vidět jako ty, co mají klasická světla. Každý auto, který má LEDky je má umístěný jinde, jeden v mřižce chladiče, další u mlhovek, další někde na přednám nárazníku. Pokud LEDky budu u všech aut na stejném nebo podobném místě, tak bych to možná akceptoval, ale jinak jsem proti.Sice chápu že praskají žárovky, ale to se dá vyřešit přidáním odporu jako u FI. Teda pokud to jde...

A další co mě doslova s**e jsou HID sady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s Milhausem. Taky si myslim, ze to neni nic extra. Kazdy to ma nekde jinde a kazdy auto pak sviti jinak. Myslim, ze to akorat protijedouci ridice rozptyluje, aspon ja mam pocit, ze nekde neco sviti, kde by nemelo a musim se na to soustredit, co to je. To to auto sviti pak jako vanocni stromecek. To je jako byla moda davat si fialovej halogen na podvozek... :aggressive:

Ono to snad ani nemuze byt pro provoz na pozemni komunikaci schvaleny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen takový poznatek ze dneška. jel jsem domů a v HK je jakýsi podjezd, ve kterém je dosti tma, a proti jel roomster s LEDkama. V té tmě to bylo naprosto skvělý, ale jak vyjel ven, tak celý efekt byl pryč, a nebylo to vidět... Takže pořád platí, že jsem proti... Ono když se to vezme z té druhé strany, praskání žárovek je blbý, u mý fábky mě za 4 měsíce praskly hned 4 kousky. Když praskla první koupil jsem H7 cca za 100,-- za 3 týdny praskla, tak jsem se naštval a kupuju žárovky od fi. autolamp, běžně k sehnání. 1ks mě vyjde na cca 25 kč, tak to už neřeším... a jako na potvoru ted ty žárovky drží :D

A pak dát cca 2500,-- za kvalitní LEDky, které nejsou stejně vidět... tak když to spočítám, tak kdyby mi každý měsíc praskla jedna žárovka, tj. 25x12=300 kč za rok, 2500/300= 8 let a nějaký měsíce... takže radši budu měnit každej měsíc žárovku, než nebýt vidět.. a auto stejně víc jak 6 let mít nebudu... tak a teď do mě... :DB)

Editováno: , autor: Milh@us
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen bych Vás chtěl upozornit, u své fabky mám LED světla. V sobotu v noci mě zastavili policajti a vynadali mi proč je používám s halvními světly. Že prej se to nesmí používat s halvními světly, víte o tom něco?Mě se to právě líbí ve tmě, má to takový pěkný efekt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasne se svetlama na denni sviceni muzes svitit za dobrych podminek a jen jimi, zadne jine svetlo svitit nemuze. A nebo jsou denni svetla s funkci pozicnich svetel a to kdyz mas na pozicky tak Ti muze svitit skoro cokoliv. Denni jsou od toho, aby svitili jen ve dne a jen samotne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen bych Vás chtěl upozornit, u své fabky mám LED světla. V sobotu v noci mě zastavili policajti a vynadali mi proč je používám s halvními světly. Že prej se to nesmí používat s halvními světly, víte o tom něco?Mě se to právě líbí ve tmě, má to takový pěkný efekt.

:) to mozna bude ono...to, ze se ti to libi jeste neznamena, ze se to muze pouzivat :palec2:

a mozna proto se to nazyva denni svetla a pokud svitej tam, kde sviti hlavni svetlomety, nic proti, ale jinde umistene (spojlery atd.) :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o vikendu sem montoval DS na OII. Byly to ty LED co je ma kazdej druhej. Stojej 2500, nebo tak nejak. Umisteno pod masku, napajeni natazeno z ventilatoru. Porad se mi to nelibi, ale musim uznat, te tyhle svitej docela rozume i do stran, takze si toho clovek vsimne i temer z 90°. :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,já jsem proti těm světlům. Na silnici auta nejsou tak vidět jako ty, co mají klasická světla. Každý auto, který má LEDky je má umístěný jinde, jeden v mřižce chladiče, další u mlhovek, další někde na přednám nárazníku. Pokud LEDky budu u všech aut na stejném nebo podobném místě, tak bych to možná akceptoval, ale jinak jsem proti.Sice chápu že praskají žárovky, ale to se dá vyřešit přidáním odporu jako u FI. Teda pokud to jde...

A další co mě doslova s**e jsou HID sady...

musím říct, že mě DS z led všeho možného druhu docela se*e protože každej druhej s tím jezdí ve DNE (od toho to je, že ano) ale i za deště.. a to je na nakopání zadnice..

jinak jsem viděl asi tak dvě auta na kterých se mi to líbilo.. a jak má pravdu Blacky, u spousty aut to neni vidět z boku.. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...