Přejít na obsah

Velké pravé zrcátko


martikk

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

to jsi mu teda poradil chlape

clunny: je tam taková vějířová sponka (dle tebe ježek), vezmeš šroubovák (velikostně tak, aby se dal strčit pod tu podložku), šroubovákem zapáčíš jednotlivé "výstupky" té sponky a zapáčíš, aby se lehce výstupek vyhl směrem nahoru...postupně zapáčíš u všech těch výstupků a sponka ti sama vyleze ven.....tu sponu si schovej, když to budeš montovat zpět, tak jí tam nasadíš a jednotlivé výstupky zaklepneš malým kladivkem, bude zase držet jak má ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já už dělal dvě sady a své jsem sundaval vícekrát....jednoduše při skládání zpět vrátíš pružinku, nacvakneš vějířovou sponku, do ruky vezmeš větší šroubovák a zaklepneš jednotlivé výstupky (nožičky) té podložky - ona se jakoby hryzne do toho kovového středu, na kterém je navléklá ta pružinka....spona se musí naklepat na fest, aby se zrcátko neklepalo, nekvedlalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsi mu teda poradil chlape

hele ja jsem to psal z iphone....

clunny : neboj nic nezlomis ............jinak postup napsal Kibi....taky jsem se bal,kdyz jsem to delal,ale ted je to brnkacka,bude i pro tebe :kol-47:

jinak ja to klepal prubojnikem a v pohode

Editováno: , autor: radiss33
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taky malé zrcátko a pěkně mě to se*e. Naučil jsem se kvůli tomu při přejíždění z pruhu do pruhu v rychlosti ohlídnout přes rameno. Ale co, alespoň mi to jezdí rychleji, mám přece významně menší odpor vzduchu. A spotřeba je taky nižší nejméně o 0,00000000000000000000001 l/100km. biggrin.gif

To jsem na tom uplně stejně s tím otáčením přes rameno!!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Rád bych si také vyměnil pravé zrcátko na své fábce za to z octavie, jen nevím se kterým kabelem sehnat. Dlouhý, nebo krátký? Nevím od jakého roku, nebo proč se dávaly dva druhy(délky) kabelů. Nebo jsem to jen blbě pochopil a stačí to přepinovat (připájet?)někde přímo u nově nasazeného velkého zrcátka na původní kabel vedoucí z vozu? Mám MR 9/2002. Výhřev i el. ovládání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mohu sehnat pravé dlouhé zrcátko anglickou verzi za 1000,-Kč, el. ovládané + výhřev, manuálně ovládané 850,-Kč. V případě zájmu pište SZ

Edit: Nyní možno i na Octavia I s přípravou na lak. ceny stejné.

Editováno: , autor: Cejsi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zatím marně sháním pravé, velké, elektrické s přípravou pro lak na auto před FL, tj. s dlouhým kabelem a hnědou svorkovnicí. Nemáte někdo nějaký typ? Nebo koupit s krátkým kabelem, dokoupit svorkovnici a prodloužit kabely. Bude to fungovat? Ty pravá, co se nabízejí v E-shopech, to jsou pro auta s pravostranným řízením, nebo je to nějaká druhovýroba pro levostranné řízení? Logicky ty anglická nejsou zrovna moc vhodná, kvůli jinému základnímu úhlu naklonění k podélné ose vozu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 2 roky později...

Zdravím, mal by som na Vás takú otázku, existuje adapter na plochy konektor a stvorcovy? Chcem vymenit pravé elektricky vyhrievane zrkadlo na velké, ale na velkom je plochy konektor a na starom stvorcový. Ako to zapojit? Vdaka

 

Plochý: https://www.skoda-diely.sk/data/items/171/579b244e86466.jpg

Stvorcovy: https://www.skoda-diely.sk/data/items/37/4ce31b95ee844.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 4 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...