Přejít na obsah

Velké pravé zrcátko


martikk

Doporučené příspěvky

Zdarec chlapaci!

Potřeboval bych poradit. Už několikrát mě předjela fabie a měla pravé vnější zrcatko velke a ne to malý uplně skoro na nic. Nevíte někdo kde se to zrcátko da sehnat?

V Praze se da sehnat na vrakovišti do 1000 kč

To by mě zajímalo kde... asi máš na mysli ze starý kokty, ale to tam nejde...

Jsou to přímo z fabie a je to vrakoviště ve Vršovicích, akorát si ho musíš nastříkat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Tak mám informaci, že levé anglické s výhřevem lze sehnat u škodovky v přípravě na lak

za pouhých, světe drž se, 2124 Kč. Co je teda dost fuck

no a este pripocitaj lakovanie, tam si tiez zvyknu peknu palku prihodit. ked mi to zratali v skodovke ND+lak+praca mechanika, nepamatam sa uz presne na sumu, ale bol som z toho hned kludnejsi a uvedomil som si ze to zrkadlo az tak nepotrebujem :D ina vec je samozrejme ak sa clovek do toho pusti cez znamych a ma diely z dobreho zdroja, potom nie je o com...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám informaci, že levé anglické s výhřevem lze sehnat u škodovky v přípravě na lak

za pouhých, světe drž se, 2124 Kč. Co je teda dost fuck

no a este pripocitaj lakovanie, tam si tiez zvyknu peknu palku prihodit. ked mi to zratali v skodovke ND+lak+praca mechanika, nepamatam sa uz presne na sumu, ale bol som z toho hned kludnejsi a uvedomil som si ze to zrkadlo az tak nepotrebujem :D ina vec je samozrejme ak sa clovek do toho pusti cez znamych a ma diely z dobreho zdroja, potom nie je o com...

Mi to povídej, tady strojvůdce mi jedno vyfouknul přímo před nosem za 650 Kč :w00t1:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak jsem se nechal trochu informovat

zrcátko pravé velké - 6Y2 857 502 BA

a nebo je ještě za tím B41 podle etky černá satén, ale to nevím jestli mám brát jako prostě černou co je na classicu nebo je to něco speciálního. Nemáte někdo ponětí jak to rozlousknout? Co je které číslo. Já bych potřeboval klasické manuální černé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mohl bych poprosit o cenu kdo má přístup do etky? základ černé bez výhřevu a el. nastavení. Díky

číslo by mělo být 6Y2 857 502 BA B41

prosím je to správné číslo? pravé zrcátko, velké, černé, manuálně nastavitelné, nevyhřívané. stejné a použitelné na pravou stranu aby v tom bylo vidět. Prosím potvrďte nebo vyvraťte mi to

Editováno: , autor: cappuccino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to musíš ale napsat, že chceš s přípravou pro barvu ;)

Nemyslím si, že jsou odlišnosti v provedeních pro MR04 (to je ta moje fotka na str. 1) a MR06, ale ať někdo ještě potvrdí. Jinak pokud chceš základovanou verzi, mělo by být na konci místo "/B41" "/GRU"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Dle vyjádření technika od Škoda Auto uveřejněné v časopise Škoda revue je objednací číslo pro velké pravostranné zrcátko 6Y2857502BC a stojí 1700 Kč. Barvu ovšem neuvádí, takže to asi bude plastové černé, ale i to se nechá nalakovat.

K tomu časopisu mám jisté výhrady, takže bych si to raději ověřil ... :feve:

Reportáže pěkné, fotky taky, ale občas nějaké drobné nepřesnosti.

Pokud by někdo chtěl, dám důkaz místo slibů :kol-48:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

prosba k lakování zrcátka. Prosím vás kdo to dělal. lakuje se podle originálu jen ten kryt na zrcátko nebo i ten černý plastový rámeček uvnitř zrcátka? Je to dal by se říct jen půl rámeček, drží na spodním plastu celého zrcátka. Já to mám bohužel vše z klasika a nevím jestli stačí k lakýrovi odnést ty překryty nebo i ty černý rámečky. Je to trochu lama dotaz ale nemám podle čeho porovnat nebo kde se kouknout jak to mají fábie z výroby. dík moc za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z výroby je ten rámček tuším tiež nalakovaný.Ja som to lakoval sám a tiež som ho striekol.Pri lakovaní hrán toho veľkého plastu ti lakýrnik zastrieka aj vnútro (aspoň z časti) a ono by to vyzeralo zle,keby si mal lem zrkadla v laku,ten polrámik čierny a vnútro zasa v laku. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...