Přejít na obsah

Velké pravé zrcátko


martikk

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
Anglické verze ;)

přešně tak :palec2: mam ho též

A co tak pouzit zrkadlo z O1. To sa existuje seriove v non anglickej verzii. Staci sa poziet len po uliciach kolko O1 je vybavenych velkym zrkadlom.

Ivo

to tam nepasuje ;)

Viem, ze je iny konektor na elektriku. Ked som sa pozeral na firemne O1 tvarovo by to malo sediet. V com su rozdiely?

Editováno: , autor: ivanl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem se rozhodl to konečně řešit, ale napadá mě otázka jestli náhodou nemá to zrcátko z UK verze jiný odklony? resp. asi má, dá se potom nastvit na stejný úhly jako to malý ???
tak z toho mam taky strach, proto se mi do toho nechce :unsure:

Mám na hráškovi taky velký pravý zrc. anglickou verzi a úplně v pohodě. Jezdí mi sní i mamka,která mří 165cm a v pohodě. Měla možnost srounat s klasickým. Jen neviděla přední dveře,ale do víčka nádrže viděla vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám na hráškovi taky velký pravý zrc. anglickou verzi a úplně v pohodě. Jezdí mi sní i mamka,která mří 165cm a v pohodě. Měla možnost srounat s klasickým. Jen neviděla přední dveře,ale do víčka nádrže viděla vše.

Jedna otazka: Vymenil ste zrkadlo aj s tym ciernych "drzakom" (ospravedlnujem sa za vyraz) vid obrazok, alebo ste ten celok rozdelili a nasadili na povodny "drzak".

post-533-1191430173_thumb.jpg

Editováno: , autor: ivanl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám na hráškovi taky velký pravý zrc. anglickou verzi a úplně v pohodě. Jezdí mi sní i mamka,která mří 165cm a v pohodě. Měla možnost srounat s klasickým. Jen neviděla přední dveře,ale do víčka nádrže viděla vše.

Potvrzuji, nejsem sice Luďova mamka, ale je s něj dobře vidět ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mení sa komplet celé aj s držiakom na dverách ktorý je dosť mordovo odstránitelný takže to za to nestojí.

OI má iný práve ten držiak.

Kúpiť sa dá v škodovke, v bazáris som to dávno nevidel.

ja ho mám asi rok, som nadmieru spokojný, mám ho vytočené úplne naokraj a vidím aj auto a osoba vysoká cca 160 si tiež nesťažovala.

mna stálo elektrické cca 2000SK bez laku.

Mám na hráškovi taky velký pravý zrc. anglickou verzi a úplně v pohodě. Jezdí mi sní i mamka,která mří 165cm a v pohodě. Měla možnost srounat s klasickým. Jen neviděla přední dveře,ale do víčka nádrže viděla vše.

Jedna otazka: Vymenil ste zrkadlo aj s tym ciernych "drzakom" (ospravedlnujem sa za vyraz) vid obrazok, alebo ste ten celok rozdelili a nasadili na povodny "drzak".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám na hráškovi taky velký pravý zrc. anglickou verzi a úplně v pohodě. Jezdí mi sní i mamka,která mří 165cm a v pohodě. Měla možnost srounat s klasickým. Jen neviděla přední dveře,ale do víčka nádrže viděla vše.

Jedna otazka: Vymenil ste zrkadlo aj s tym ciernych "drzakom" (ospravedlnujem sa za vyraz) vid obrazok, alebo ste ten celok rozdelili a nasadili na povodny "drzak".

Dělali to ve Škodovce a měnili ho celí i stím černým držákem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec chlapaci!

Potřeboval bych poradit. Už několikrát mě předjela fabie a měla pravé vnější zrcatko velke a ne to malý uplně skoro na nic. Nevíte někdo kde se to zrcátko da sehnat?

V Praze se da sehnat na vrakovišti do 1000 kč

To by mě zajímalo kde... asi máš na mysli ze starý kokty, ale to tam nejde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec chlapaci!

Potřeboval bych poradit. Už několikrát mě předjela fabie a měla pravé vnější zrcatko velke a ne to malý uplně skoro na nic. Nevíte někdo kde se to zrcátko da sehnat?

V Praze se da sehnat na vrakovišti do 1000 kč

To by mě zajímalo kde... asi máš na mysli ze starý kokty, ale to tam nejde...

že by vrakoviště ve Vršovicích? Známý to prodejce nových originálních dílů Škoda za cenu šrotu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc si myslite ze z O1 tam nejde ?? staci vymenit jen tu cast ,ktera tam je pres pruzinu (otocny cep),a vyrobit vlozku na tento cep(fabie ma mensi cep)a prepichnout konektor neb neproleze cepem.Kdyz tak Vam to zitra vyfotim,jinak zrcatko na O1 se da sehnat nove kolem 1500.(elektricke vyhrivane).

Editováno: , autor: honzik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc si myslite ze z O1 tam nejde ?? staci vymenit jen tu cast ,ktera tam je pres pruzinu (otocny cep),a vyrobit vlozku na tento cep(fabie ma mensi cep)a prepichnout konektor neb neproleze cepem.Kdyz tak Vam to zitra vyfotim,jinak zrcatko na O1 se da sehnat nove kolem 1500.(elektricke vyhrivane).

to máš Honzo pravdu, ovšem dotyčný, co to sem za těch 1000,- psal, tohle už nezmínil... ;)

vlevo OI, vpravo FI a číslo dílu (velký pravý pro FI, bez laku v elektrice s vyhříváním a mrtvým úhlem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...