Přejít na obsah

1.6 75kW zvýšení výkonu


dj.gets

Doporučené příspěvky

chtěl bych se zeptat jestli nevíte o nějaké upravě nebo něčeho na zvíšení výkonu motoru u ty mí 1.6.75kw, rok mám 2001.díky

Nejlepší úpravou je prodat a koupit 1.8T.... :p

Jestli máš motor BFQ, tak mám ten samý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl bych se zeptat jestli nevíte o nějaké upravě nebo něčeho na zvíšení výkonu motoru u ty mí 1.6.75kw, rok mám 2001.díky

Nejlepší úpravou je prodat a koupit 1.8T.... :p

Jestli máš motor BFQ, tak mám ten samý.

Tak nejak, zadnej zazrak z toho nevydolujes bez velkejch uprav motoru. Ale neco jde, ne ze ne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl bych se zeptat jestli nevíte o nějaké upravě nebo něčeho na zvíšení výkonu motoru u ty mí 1.6.75kw, rok mám 2001.díky

Nejlepší úpravou je prodat a koupit 1.8T.... :p

Jestli máš motor BFQ, tak mám ten samý.

Tak nejak, zadnej zazrak z toho nevydolujes bez velkejch uprav motoru. Ale neco jde, ne ze ne ;)

co třeba mysliš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zdravím přátelé :)

Jsem zde nový a jsem velice rád že  s vámi mohu zdílet nadšení..fotky..zkušenosti  sem tam nějaké ty problémy  a mnoho dalšího. 

Jako první se chci zeptat jakým způsobem by se dal u mojí Octavie 1 tour 2009 1.6 MPI 77kw  zvednout  výkon? Předem děkuji za rady triky a třeba i návody :)

Ano vím...mohu koupit RS atd atd. Ale v okolí ji má každý  a nechci být  ten o kom si budou mnozí myslet že ty kousky pneumatiky na každým semaforu jsou odměně  😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vymen olej v prevodovke za originalny,vymen cidlo na kluke,nastav rozvody na 28-87,vymen egr,vymen gumicky na sani.Jazdi autom na cca 3000 ot/min.Od 3500 sa otvara druhe sanie takze to je len na dialnicu.Raz dva krat do tyzdna si vyskusaj ci na trojke sa da ist 120km/h.Pri takomto pouzivani si bude RJ zrychlovat na max.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těmi rs to byl jen decentní vtípek doufám že  jsem nikoho neurazil či nerozzlobil :). Olej ji naštěstí  nechutná  ale vodu ..to má žízeň  velkou ale to už se léčí. 

Ano s jedním komunikuji ale tady si myslím že  se třeba najde někdo kdo o tom jen nemluví  ale sám v motoru má  a má nějaké  zkušenosti z používáním  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 3. 2006 na 22:53, krysarr napsal:

Tak nejak, zadnej zazrak z toho nevydolujes bez velkejch uprav motoru. Ale neco jde, ne ze ne ;)

No já  z toho ani žádný velký věci nechci každopádně pár koniku navíc by se hodilo i když větším zásahům a investic do motoru se taktéž nebráním  ale zase ofci chci používat každý  den. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

všechny pohonné jednotky 1,6 MPI/75 kW jsou na svém výkonovém maximu, navíc je to atmosférická pohonná jednotka. Víc se z toho prostě vymačkat nedá. Viz

https://cimbu.cz/chiptuning-skoda-octavia-1-3.html

 

A to ještě můžou být majitélé jedničkových Octavií rádi, že s tímto motorem si nepořídili dvojkovou Oktávku. To je teprve lenoch...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...