Přejít na obsah

Jakym sportum/pohybovym aktivitam se venujete ?


MichalF

Doporučené příspěvky

vlasto já sem doma taky strašně línej a nic se mi nechce... na kole sem nejel až na jednu vyjjímku snad 5let....ale blbnutí na ledě je relax ...jen je divny čeho si teda všimla manželka že doma lezu jak invalida všechno mě bolí všude píchá,ale na ledě blbnu a nic mě nevadí :-)))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
Mě láká skok s padákem...

A kde je problem????

Dnes je to uplne jednoduche... Rano prides na letisko, dostanes dvojhodinovu instruktaz,navlecu ta do padaku, ked sa ti nebude chciet z dveri, tak ti "pomozu" /vsak si si zaplatil/ a potom ta pomocou vysielacky znaviguju az na zem.... Rano si nevedel co je to padak a na obed to mas za sebou.... Hold komercia.... Takze je to fakt jednoduche...

Alebo ked nechces ist sam, je tu moznost tandemu....

V cechach nikoho nepoznam, ale ak by si chcel na slovaci.... :palec2: :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Závodně fotbal, jinak vytrvalostní běh (4-cca 40km), v zimě (pokud zamrzne) hokej, občas jezdím na kole, příležitostně střelba z luku a kuše, před nedávnem ještě pravidelně basket, občas posilovna, ping pong, dříve i tenis. Poslední měsíc jsem skoro bez pohybu. Kdyby si někdo chtěl zaběhat a bydlí okolo Kuřima/Tišnova, může se mnou třeba ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes rok to stíhám. Když se věnuješ hodně jednomu nebo dvoum sportům, ty další jsou jenom okrajově. Takže hlavně fotbal a běh. U toho běhu si člověk dost dobře pročistí hlavu. Ale dneska jdu na hokej, mám před barákem zamrzlý hřiště. Ten jsem kdysi hrával závodně, ještě za žáky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...