Přejít na obsah

Vystup na Subwofer


Doporučené příspěvky

Co vim (jsem na tom stejne), tak toto radio nema zadny linkovy vystup, tudiz muzes leda koupit zesilovac s vysokourovnovym vstupem a pripojit ho na vystup pro repro. Zesilovac musi mit lowpass filtr. Neni to zadna liga, ale jina varianta je uz jen vymenit radio za lepsi (mam zkusenost, ze Clarion 778 hral lip a mel lepsi prijem - cena byla asi 7800Kc).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co vim (jsem na tom stejne), tak toto radio nema zadny linkovy vystup, tudiz muzes leda koupit zesilovac s vysokourovnovym vstupem a pripojit ho na vystup pro repro. Zesilovac musi mit lowpass filtr. Neni to zadna liga, ale jina varianta je uz jen vymenit radio za lepsi (mam zkusenost, ze Clarion 778 hral lip a mel lepsi prijem - cena byla asi 7800Kc).

to original radio tam chci prave nechat tak zesilovac musim napojit na vystup pro bedny?nebo jak to mam udelat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to original radio tam chci prave nechat tak zesilovac musim napojit na vystup pro bedny?nebo jak to mam udelat?

Ano, musis to pripojit na vystup na reproduktory. Zesilovac musi mit vysokourovnovy vstup (lze resit i nejakou redukci) a lowpass filter (filtr, ktery oreze frekvence vyssi nez neco a propusti jen ty spodni). Bohuzel, u streamu nelze menit basy pro predni/zadni repro zvlast a pokud basy na radiu zesilis, tak ti muzou repra ve dverich zacit chrchlat. Jelikoz tedy nejde rozumne regulovat silu basu pro sw na radiu zvlast, doporucuju zesilovac s dalkovym ovladanim ("volume" ovladaci krabicka pro umisteni v dosahu ridice). Taky budes muset vyresit spinani zesilovace pomoci radia, protoze dodelavat zvlastni zapinani zesilovace asi nechces (nedejboze to nechat nechtene zapnuty po vypnuti klicku). To by asi slo nejak napojit na napajeni anteny, ale jak to mechanicky i elektricky udelat nevim, nemam zkusenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Presne ako si hovoril. Treba "ukradnut" signal z reproduktorov a prepojiť so zosilovačovom pomocou tzv. HI-LO adaptéru, ktorý mení vysokoúrovňový výstup na nízkoúrovňový. K diaľkovému ovládaniu basov môžem doporučiť zosilovač aký mám ja Mac Audio Z2200, ktorý má ovládač v balení. Pri montáži do mojej oktávky bol problém s napájaním zosilovača, nakoľko sme nevedeli nájsť spínaný plus (ten, ktorý po vytiahnutí kľučika zo zapalovania by mal vypnúť), tak sme to dočasne vyriešili vypínačom (ktorý treba vypínať po opustení auta, lebo raz som zabudol, a vyšlahal som baterku). Ale v autorizovanom servise mi montovali HF sadu Parrot, a oni našli spínaný plus, tak v nedelu to ideme prepojiť celé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...