Přejít na obsah

Fabii 1.4 MPI kombi r.v. 2001


tronda

Doporučené příspěvky

post-14641-1244112566_thumb.jpgDnes v noci bráchovi ukradli tmavě modrou Fabii 1.4 MPI kombi r.v. 2001 v Praze na Zahraďáku ul.Jasmínova RZ: 3Z7 1239, Auto je série bez úprav s plechovýmí disky.Fotka je pouze ilustrační protože fotku auta nestihl udelat, kupoval ho minulý měsíc. Když by ho někdo zahlédl někde odstavené může volat na 777111208. odměna bude.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že se nějak rozjíždí starší Fabie...že by v zahraničí neměli na čem jezdit?????.....také mi zmizela Fabka 1,4 MPI - inzerát o několik řádků níže.. Každopádně držím palce a hodně štěstí...

Aleš

post-14641-1244112566_thumb.jpgDnes v noci bráchovi ukradli tmavě modrou Fabii 1.4 MPI kombi r.v. 2001 v Praze na Zahraďáku ul.Jasmínova RZ: 3Z7 1239, Auto je série bez úprav s plechovýmí disky.Fotka je pouze ilustrační protože fotku auta nestihl udelat, kupoval ho minulý měsíc. Když by ho někdo zahlédl někde odstavené může volat na 777111208. odměna bude.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno jednou jsem slysel o bazarovem autu nevim o jaky bazar se jednalo, ale chlapik si tam koupil mercedes. Postavil si ho pred dum a byl stastny. Klucina od vedle si hral s kamarady a bum micem do zrcatka, ktere upadlo, mamina kluciny dovedla hochy za sousedem se omluvit, ze mu rozbili nove auto. Majitel prisel k autu a kdyz zvedal zrcatko tak si vsiml, pod krytem neco je. Kdyz se to vytahl zjistil, ze jsou tam nahradni klice od auta a ukrajiske papiry. Takze kluka malem sezral radosti...

takze asi tak. Nerikam ze je to urcite vas pripad, ale jen podporuji to co rikaji jini... radsi vymenim co se da ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Teda to su pribehy mne zatial na aute pomizlo len take poulicne ... stierace, pripadne krytka ventillku ... takze sa oplati skontrolovat zrcatka???No teda na toto sa musim mrknout ... jelikoz mi odvzdali auti iba s jednym klicem ... kua ... ale dal som aspon nakodovat na novo central a aj kluce ... tak aspon neco ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
zapoměl jsem napsat že auto bylo koupeno v AAA Praha.

Též nám ukradli ted fabii,o pár řádku víše.Také jsme ji kupovali v AAA Praha,ale již před 3 roky.Tak nevím jestli až ted by si ji přišli ukrást.Ale mám hlášku aj od policajtu že je kradou do Polska.Prý tam je tržnice s auty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...