Přejít na obsah

Nefunkcni central, ovladace stahovani oken, zrcatek, stropni svetlo, ani nereaguje na otevreni dveri ...


PatrickE3

Doporučené příspěvky

Zdravim, tak dalsi problem s timhle vozitkem ... Odemknul jsem auto alarmem a po ceste jsem zjistil ze mi nefunguje krom zamykani a odemykani na dverich u ridice ani elektricky stahovani oken, ani ovladani zrcatek, ty okna nejdou ani na ostatnich dverich a nefunguje mi ani stropni svetlo, ani na otevreni dveri, ani kdyz rozsvitim na stalo ... myslite ze to muzou byt uhnily draty v pruchodkach? nebo neco dulezitejsiho? treba komfortka? nejde mi ani safelock. Pristup k VAGu nemam :feve: ...

Jeste P.S. ten central, mam to ovladani centralu pripojeny ke komfortce, takze muzu akorat odalarmovat auto, ale neodemknu ... jediny jak to jde odemknout je zamkem ...

Editováno: , autor: PatrickE3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc by nemohlo prestat vsechno fungovat i kdyz bude chyba jen v jednech dverich?

Je dost mozny ze mas vyplavenou levou zadni jednotku dveri a polamany kabely. Je to asi ctrnact dni co jsem to znamymu delal(ma i stejnej rocnik) a z ty jednotky jsme nomalne vylili stamprle vody a taky mu kvuli tomu nefungovalo vubec nic. Pravdepodobne tam bude nejaka konstrukcni chyba v zatesneni, protoze na tech samych dverich to mel kolega.

Jednoducha rada zni, odpoj postupne po jednech kazdy dvere v pruchodce a podle toho poznas v kterych je chyba. Potom uz je jen rozeberes a zavadu najdes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem měl minulý rok v takovém případě zalitou jednotku ve dveřích řidiče.

A před dvěma roky to bylo několik (5-6) polámaných drátů v kabelu v průchodce

mezi dveřmi řidiče a předním sloupkem.

Takže vytáhnout jednotku a pak jeden drát po druhém proměřovat jestli není ulomen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co si myslis ze odhnili vsetky draty naraz?

Ja by som hladal chybu v poistkach,teda elektrika preco nejde. Len uz koli tomu ze stropne svetlo nezapnes ani manualne. To musi ist predsa zapnut...

No ty draty me napadli nez jsem zjistil to svetlo, ikdyz zas je divny, ze mi nefungujou ovladace krom odemykani a zamykani ... prave ta komfortka me napadla hned potom ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc by nemohlo prestat vsechno fungovat i kdyz bude chyba jen v jednech dverich?

Je dost mozny ze mas vyplavenou levou zadni jednotku dveri a polamany kabely. Je to asi ctrnact dni co jsem to znamymu delal(ma i stejnej rocnik) a z ty jednotky jsme nomalne vylili stamprle vody a taky mu kvuli tomu nefungovalo vubec nic. Pravdepodobne tam bude nejaka konstrukcni chyba v zatesneni, protoze na tech samych dverich to mel kolega.

Jednoducha rada zni, odpoj postupne po jednech kazdy dvere v pruchodce a podle toho poznas v kterych je chyba. Potom uz je jen rozeberes a zavadu najdes.

Myslis ze kvuli tomu nejdou ovladace oken ani na jednech dverich? Jinak dneska jsem vyndaval nahodne par pojistek u kterych jsem nevidel na vlakno a najednou se mi stropni svetlo rozsvitilo, tak jsem mel slepici napad jeste pred jizdou se zkusit vevnitr zamknout a na 3/4 hodiny sem tam zustal viset :-D pak mi ve skodovce poradili vylezt kufrem a od ty doby to zas nejde, nepomohlo ani odpojit baterku i na nekolik minut ...

Editováno: , autor: PatrickE3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chjo, tak u me se stropni svetlo ani po odpojeni vsech dveri nerozsviti (myslim to staly svetlo, i treba jenom ty pulky co sviti nad ridice nebo nad spolujezdce :o/ takze ja budu mit asi problem nekde jinde a ted uz teda nevim co hledat dal ... jeste jsem si vsimnul ze mi nereaguje kufr na zamykani odemykani, takze musim otvirat jedine zevnitr ... nevite nekdo co dal? jinak rada, zadni dvere maji konektory primo ve sloupku hned u pruchodky do dveri, takze neni treba sundavat sloupky zevnitr ale staci svliknout pruchodku na strane u sloupku ;-) ted uz to vim taky :-D alespon muj rocnik to tak ma teda...

P.S. Zahada zatim vyresena, spatny dotek na pojistce mozna, aspon zatim ... ted zatim vsecko funguje, dokonce i zamek kufru, i stropni svetlo, i stahovani oken. Pojistka F14 pro stropni osvetleni, nemuze to nekdo zkusit jenom ji vytahnout? jestli ta pitchovinka vyradi pulku funkci auta jenom u me nebo u vetsiny modelu? zkusil jsem ji vyndat a vyse uvedene funkce mimo provoz ...

Editováno: , autor: PatrickE3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim, vcera se mi stal ten samej problem, nesli okna, zrcatka, stropni svetlo taky zlobelo ani kufr se nezamcel. ale po 10 min, slo zase vse normalne, chtel bych se podivat na pojistky ale, nevim kera to je, nemam tam zadny označení..., nevi nekdo nahodou jak ju poznam ?predem diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim, vcera se mi stal ten samej problem, nesli okna, zrcatka, stropni svetlo taky zlobelo ani kufr se nezamcel. ale po 10 min, slo zase vse normalne, chtel bych se podivat na pojistky ale, nevim kera to je, nemam tam zadny označení..., nevi nekdo nahodou jak ju poznam ?predem diky

Ahoj, nooo tedka nevim presne, jak mas nahore ty maly, tak zprava v treti rade a je treti z prava, mela by to byt 10A, ja ji mam cervenou ... zkus s ni zahybat jenom, cvaka tam relatko na ni ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...