Přejít na obsah

Přeskočení rozvodů u TDI


johnxx

Doporučené příspěvky

Zajímalo by me, jestli muzou preskocit rozvody u nafty, modelova situace: pomale popojizdeni na jednicku pres spojku, nasledne chcipnuti v dusledku maleho pridani plynu.

Proste jsem popojizdel, pridal malo plynu, po dvou metrech me to zaskytalo, znovu nastartoval, popojel asi 4 metry. Po hodine jsem couval na misto zpet, asi 10 m, opet pomaliu, motor ok. Po dalsi hodine odjezd z mista pryc, nastartuju a po ujeti 20 m auto zacalo nejak vibrovat-motor, pak uplne chcipl a uz jsem nenanstartoval.

Slo o plne nalozene auto, diky za tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skontroluj palivo, zhavenie, immobilizer neblika??? :)

Me se hlavne jedna o to abych vyloucil preskoceni rozvodu, jo jeste to toceni motoru jde, ale ma to takovy divny zvuk toceni.

V posledni fazi kdyz jeste motor bezel tak mel nejaky divny zvuk a auto ce cele trepalo na volnobeh.

Editováno: , autor: johnxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 let později...

Zdravím dnes po ceste z práce mi motor začal tak divne cukat. Tak som zastavil, otvorím kapotu nič nevidim. Vypnem motor idem naštartovať a točí točí toci, trase celým autom a nič, zasvietila mi kontrolka ASR a toto píše diagnostika

Start of injection timing regulation : Control Deviation

P1248-35-10- -- intermitent

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...