Přejít na obsah

Vytlumení dveří


Doli

Doporučené příspěvky

Ahoj, chci Vas poprosit o Vase rady, zkusenosti a nazory na vytlumeni dveri u Octavie. Po dvou zarucnich vymenach tapecirungu (leveho a praveho) nejsem spokojen s akustikou od reproduktoru (tapecu). Obzvlast na prave strane u spolujezdce dochazi k drnceni. Rezonance se projevuje v prolisu nad vyplni. Uz odmitam jezdit do servisu s timto problemem, jejich reseni nema vyznam a je naprosto bezvyznamne - Lepeni sparu (nejakym plastem atd.). Mel bych zajem o profesionalnejsi vytlumeni. Sbiram vsechny informace. Jde mi hlavne o bezproblemove sundani tapecu, jake pouzit materialy(peny, molitany, antirezonancni folie,lepidla), kam co prilepit-umistit atd. Predem dekuji.

Problem se samozrejme tyka muziky!!

post-7739-1196205948_thumb.jpg

post-7739-1196205957_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jem se jiz take odhodlal kontaktovat firmu Rachot, tak jsem zvedavej co mi nabidnou... :) Teda spis jsem zvedavej na tu cenu! :wacko:

Nejake zkusenosti mi napsal Deny.Kr (moc dekuju)

ahoj..nevymýšlel jsem žádné blbosti,vše jsem udělal simply clever...koupil jsem(teď už nevím kolik) molitanu,rozdělal jsem tapecíry,vzal jsem chemoprén,nalepil..popř. místa,kde vyčnívaly šrouby jsem oddělal a přidělal na molitan..prostě jednoduchá práce-mám teď lepší hloubky a kromě láhve ve dveřích mi nerezonuje už vůbec nic..

bez špuntů vše oddělám-pro zajímavost-mimo vytlumení dveří sjem vyndal tu textilovanou opěrku,šedou jsem přebarvil na černo(mám dynamic paket s achat spodkem),šedý basák a středový reprák rovněž nastříkl na černo a orámoval chromem...čili jak vidíš,zvládnout se dá vše...a návod?..předně musíš odcvaknout krytky držaděl ve dveřích..(na straně řidiče s ovládáním el.oken)..když je odděláš,máš tam šrouby-na řidičově straně myslím 3,na ostatních dveřích myslím 2..na spodní hraně dveří máš 2 samoverné šrouby...ty také odšroubuj...poté šroubovákem celý tapecírus odcvakej po obvodu-nedivoč,nedělej to násilím..po obvodu je určitý počer "zacvakávacích plastů",šroubovákem to nahmatáš-páčit a odcvakne se...jakmile si budeš jist,že je vše odcvaknuto,tapecíry jakoby "vysaď" směrem nahoru(má tam háčky)...až je vysadíš,musíš ještě odpojit ovládání el.oken,el.zrcátek a výškový repráček....a je hototo...máš to venku,už si jen pohrát z vnitřkem...PS: při nasazování nezapomeň vše zpátky zapojit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky z montaze od www.rachot.com (cerna Octavia RS)

Doli,kdo ti dělal nabidku od Rachotáku?Roman?Dej vědět a nebo se tam obrat mým jménem,že jsme o tom mluvili-myslim že by ti nabidli i nějakou rozumnou cenu.Napišu ti jméno do OZ.

Email jsem posilal az dnes vecer, takze snad se zitra dockam nejake odpovedi. Pak dam vedet pres SZ co napsali. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jem se jiz take odhodlal kontaktovat firmu Rachot, tak jsem zvedavej co mi nabidnou... :) Teda spis jsem zvedavej na tu cenu! :wacko:

Nejake zkusenosti mi napsal Deny.Kr (moc dekuju)

ahoj..nevymýšlel jsem žádné blbosti,vše jsem udělal simply clever...koupil jsem(teď už nevím kolik) molitanu,rozdělal jsem tapecíry,vzal jsem chemoprén,nalepil..popř. místa,kde vyčnívaly šrouby jsem oddělal a přidělal na molitan..prostě jednoduchá práce-mám teď lepší hloubky a kromě láhve ve dveřích mi nerezonuje už vůbec nic..

bez špuntů vše oddělám-pro zajímavost-mimo vytlumení dveří sjem vyndal tu textilovanou opěrku,šedou jsem přebarvil na černo(mám dynamic paket s achat spodkem),šedý basák a středový reprák rovněž nastříkl na černo a orámoval chromem...čili jak vidíš,zvládnout se dá vše...a návod?..předně musíš odcvaknout krytky držaděl ve dveřích..(na straně řidiče s ovládáním el.oken)..když je odděláš,máš tam šrouby-na řidičově straně myslím 3,na ostatních dveřích myslím 2..na spodní hraně dveří máš 2 samoverné šrouby...ty také odšroubuj...poté šroubovákem celý tapecírus odcvakej po obvodu-nedivoč,nedělej to násilím..po obvodu je určitý počer "zacvakávacích plastů",šroubovákem to nahmatáš-páčit a odcvakne se...jakmile si budeš jist,že je vše odcvaknuto,tapecíry jakoby "vysaď" směrem nahoru(má tam háčky)...až je vysadíš,musíš ještě odpojit ovládání el.oken,el.zrcátek a výškový repráček....a je hototo...máš to venku,už si jen pohrát z vnitřkem...PS: při nasazování nezapomeň vše zpátky zapojit!

vůbec nemáš zač,je vidět,že ses do toho konečně pořádně pustil.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl bych moc vděčný kdyby se tahle diskuse tošku rozjela jelikož to vytlumit potřebuji taky. Mám tam sound systém a rezonování z předních pravých dveří je čím dál horší takže se do něčeho budu muset pustit taky. ohledně toho rachotu máte někdo nějaké bližší info nebo círka cenu na kolik by vyšlo komplet všechny dveře? a na jak dlouho časově to vyjde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl bych moc vděčný kdyby se tahle diskuse tošku rozjela jelikož to vytlumit potřebuji taky. Mám tam sound systém a rezonování z předních pravých dveří je čím dál horší takže se do něčeho budu muset pustit taky. ohledně toho rachotu máte někdo nějaké bližší info nebo círka cenu na kolik by vyšlo komplet všechny dveře? a na jak dlouho časově to vyjde?

Zatim jsem zadny email nedostal. Kdyz tak tam zkusim zavolat. Jinak cena bude asi dost vysoka. Pocitam kolem 10tis. A to me dost odrazuje....Proto bych to chtel udelat sam! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takisto som mal (do dnesho dna) problem s drnzacim praveho tapacira (dal som to aj na reklamaciu a neuspesne...)

Dal som dole tapacire (presne podla prveho prispevku), vystiekal som ich antivibracnym sprejom (zn .Sinus Live ES-500). Nadobka mi vysla na dvoje dveri (zadne budem riesit subezne s montazou folii cca do 14 dni).

Ked to bolo suche, rozmeral som si molitany o hrubke 25mm, aby to sedelo (a kedze taparci je zvnutra dost clenity, musel som don povkladat viacero malych "roliek"). Povystrihoval som si diery na srobiky a stredovy reprak + Basak (mam soundystem) a potom cakalo uz len zakladanie (po rozoberani druha najtahsia faza, nakolko niektore rohy som musel z molitanu odstrihnut, lebo prilis odcievali...)

Myslim ze to zvladne kazdy sikovnejsi cloviecik, a hlavne pocut riadny rozdiel v spodkoch a za cca 2tisic Sk. Samozrejme, ten zvuk sa da este vylepsit, ale v danych podmienkach je to asi uplne zbytocne (nakolko pri "duseni" zvuku uz rezonovali zamky dveri, plech na ktorom je uchyteny mechanizmus stahovania okien , atd.. ), co znamena ze investicia by bola viacnasobne vyssia.

Co ma este vyznam, a to fakt odporucam, vymenit audience za novu navi (vid niekde vo fore prispevok diamanta)

dolozil som fotky na ukazku, asi ako to vyzeralo a ako som sa s tym vyhrajkal poloamatersky ja (teda ja, moja malickost :-) )

PS: na otazky rad zodpoviem

post-10527-1196536240_thumb.jpg

post-10527-1196536253_thumb.jpg

post-10527-1196536332_thumb.jpg

post-10527-1196536343_thumb.jpg

post-10527-1196536356_thumb.jpg

post-10527-1196536366_thumb.jpg

post-10527-1196536391_thumb.jpg

post-10527-1196536400_thumb.jpg

Editováno: , autor: wagoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takisto som mal (do dnesho dna) problem s drnzacim praveho tapacira (dal som to aj na reklamaciu a neuspesne...)

Dal som dole tapacire (presne podla prveho prispevku), vystiekal som ich antivibracnym sprejom (zn .Sinus Live ES-500). Nadobka mi vysla na dvoje dveri (zadne budem riesit subezne s montazou folii cca do 14 dni).

Ked to bolo suche, rozmeral som si molitany o hrubke 25mm, aby to sedelo (a kedze taparci je zvnutra dost clenity, musel som don povkladat viacero malych "roliek"). Povystrihoval som si diery na srobiky a stredovy reprak + Basak (mam soundystem) a potom cakalo uz len zakladanie (po rozoberani druha najtahsia faza, nakolko niektore rohy som musel z molitanu odstrihnut, lebo prilis odcievali...)

Myslim ze to zvladne kazdy sikovnejsi cloviecik, a hlavne pocut riadny rozdiel v spodkoch a za cca 2tisic Sk. Samozrejme, ten zvuk sa da este vylepsit, ale v danych podmienkach je to asi uplne zbytocne (nakolko pri "duseni" zvuku uz rezonovali zamky dveri, plech na ktorom je uchyteny mechanizmus stahovania okien , atd.. ), co znamena ze investicia by bola viacnasobne vyssia.

Co ma este vyznam, a to fakt odporucam, vymenit audience za novu navi (vid niekde vo fore prispevok diamanta)

dolozil som fotky na ukazku, asi ako to vyzeralo a ako som sa s tym vyhrajkal poloamatersky ja (teda ja, moja malickost :-) )

PS: na otazky rad zodpoviem

Nějak si říkám jak může nějaké hodně tenká vrstva nástřiku zabránit rezonancím ? A když jsi tu výplň dveří stříkal, neprostříklo se to ven z druhé strany ? Bylo by docela blbé stříbrná nebo šedá barva na vnitřek který je černý. Koukal jsem na net, tak spray nějakých necelých 400 molitan cca 80 za kus, to by stálo za to to udělat. Otázka zda u klasiky žádného sound systému třeba vyměnit ty repra ve dveřích za něco lepšího ve slušné ceně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak si říkám jak může nějaké hodně tenká vrstva nástřiku zabránit rezonancím ? A když jsi tu výplň dveří stříkal, neprostříklo se to ven z druhé strany ? Bylo by docela blbé stříbrná nebo šedá barva na vnitřek který je černý. Koukal jsem na net, tak spray nějakých necelých 400 molitan cca 80 za kus, to by stálo za to to udělat. Otázka zda u klasiky žádného sound systému třeba vyměnit ty repra ve dveřích za něco lepšího ve slušné ceně.

Rostama,

ked si pozorne pozries ten tapacir z vnutornej strany, zistis ze je cely tepelne zlepovany (su to take umelohmotne stupliky, ktore do seba zapadaju). Ich neprijemna vlastnost je ta, ze pri urcitym situaciach vrzgaju (hlavne ked vznika "tlak vzduchu, ktory vytvaraju napr. basove reproduktory). Nejdem zbytocne rozoberat pricip fungovania repraku, to nema vyznam....Vyznam ma to, ze ten antivibracny postrek je akokeby gumovy, zaleze do miest, ktore maju "volu". Tympadom to co rezonovalo uz nerezonuje. Su rozne natery, su rozne spreje. Specialne sa nevenujem tejto problematike (hladal som cim jednoduchsie a relativne lacne riesenie, ktore uspokoji mna a mojich spoluseniacich v aute). Ten tapacir je zvnutra umely, cize urcite ti neprelezie postrek na opacnu stranu tapacira (cize viditelnu). Ten o ktorom som pisal, je sivy (a kym je tekuty je lahko utieratelny vlhkou spongiou).

Rozdiel medzi soundsystemom a klasickym zvukom je hlavne ten, ze sound ma aktivne vysky, stredy aj basy (vsetko zvlast krmene z externeho zosilnovaca). Klasika ma len vysky a stredobas (v tapacire je akurat roziel v strednej casti, kde je osadeny stredovy reproduktor). Teraz sa opat odrazim od prveho prispevku, mne to drncalo presne v tych vyznacenych miestach (cervenou farbou zakruzkovane). Urobil som detail miesta, kde to robi (teda vrga) vid moja priloha.

Co sa tyka klasiky, je tam vyskac a stredobasak (podrobnosti neviem). Je to krmene priamo z radia, a uprimne, aj v starej octe som mal original radio a po zvukovej stranke to bol dost des. Cize ak by som zacal upravou zvuku v aute, a chcel by som do toho trosku viac investovat, zacal by som radiom (len s tym suvisi prepojenie maxi-dot, parkasistent atd)..ale zase to je uplne ina debata a hlavne v inom fore.

V principe, ak ti drnci tapacir, toto co som pofotil pomoze. Ak chces dat viac penazi do ozvucenia auta, daj to urobit profikom (a oni ti urcite urobia poriadok aj v tom tapacire :-) ).

post-10527-1196605262_thumb.jpg

Editováno: , autor: wagoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, takže asi nemá význam měnit ty tovární repra za nějaké pioneery nebo něco takového , mám na mysli ty středobasy. Uvažuju že to teda taky podle návodu vytlumím, zbavím se snad drobných vibrací a ? Bude možná malinko lepší zvuk ???

Caues, vcera jsem si poslechl opravdu vynikajici muziku, asi jednu z nejlepsich co sem kdy slysel. U Romaria. A i podle nej neudelas dobrou muziky kdyz jen vymenis repro. (i repro za nekolik tisic ti dobre nezahraje bez dalsich uprav a bude hrat stejne jako v serii) Musi to byt vsechno se vsim...Dobre odhlucneny, podlozky, dobra ozvucnice, zesilovace apod. Mne jde jen o vibrace (od basu) ve dverich. Presne jak napsal (udelal) wagoo. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, takže asi nemá význam měnit ty tovární repra za nějaké pioneery nebo něco takového , mám na mysli ty středobasy. Uvažuju že to teda taky podle návodu vytlumím, zbavím se snad drobných vibrací a ? Bude možná malinko lepší zvuk ???

nuz,

trosku lutujem ze som neurobil foto toho kovoveho drziaka, na ktorom je uchyteny bas (je na nom zaveseny aj motor so stahovackou). Vsetko je tam nitovane :(. Pravda je, ze Pioneerami nic nepokazis, ale myslim ze zasadny rozdiel nepocitis, ak zostanes pri origo radiu. Co sa tyka zmeni zvuku po vytlmeni, ten bas ( a v pripade sound systemu aj stred) je konkretnejsi. Nieje to take "umele". Nepocuvam hudbu moc hlasno (niekde vo fore som aj pisal, ze dlho som sa vyhrajkal so soundsystemom, aby ako tak hral), ale stale to nebolo ono. Nakolko pocuvam hudbu tichsie (nemusi revat), ale spodky a stredy by mali byt v nejakom rozumnom pomere. proste, ides 90-tkou, hra ti hudba a v poho sa musis vediet rozpravat so spolusediacim v predu. Ta hudba nesmie byt nahlas, ale musis ju "citit", ale citit tak, aby si vedel komunikovat.

Ked som to tak nastavil, drkotalo v tapaciroch :( .

Takze, skus sa obrnit trpezlivostou, nakup si stifty, ktorymi su uchytene tapacire, 4 rolky molitanu a antivibracny sprej, a za pol dna to mas hotove. Skus to, a ked ta to potesi, tak nechaj tak. Ked nie, Zober stredobas od pioneeru (v tychto veciach je pajac rozumna volba), ale to uz ries vyhybkou (ak teda v klasickom "zvuku" vyhybka nieje pouzita -> to neviem, nakolko v starej octe nebola). Ale to mas na trosku dlhsiu montaz (kedze treba vrtat, montovat, a opat nitovat :( )

Editováno: , autor: wagoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rovnako to mám vytlmené aj ja už vyše roky a spokojnosť. Myslím, že meniť štandardné repro za Pioneer nie je to pravé, keď už meniť repro, tak za takú značku, ktorá sa výrobou reprákov prevažne živí, teda to musí robiť dobre, inak by dlho nevyžila. Takže radšej voliť niečo ako Sinus Live, Herz, JBL a tak. Na Fabii som totiž presne týmto prešiel, štandardné repro som nahradil Pioneermi a žiadna zmena. Potom som dal JBL a to už rozdiel bol, vytlmenie pomohlo tiež solídne, najviac ale pomohla výmena rádia! Takže aj u OII je fajn nahradiť Rádio trebárs navigáciou Columbus a zvuk sa posunie zase o kúsok ďalej (prekvapivo).

Ale inak reproduktory bez Sound Systému nie sú identické s repro so Sound Systémom. Pre Sound Systém platí toto:

digi. zosilňovač - 8x50W

přední: 60W basový, 40W středový, 20W výškový

vzadu: 60W basový, 40W středový, 20W výškový

Hloubka reproduktorů (60W) je 80 mm, průměr 200 mm; hloubka reproduktorů

(40W) je 56 mm, průměr 168 v předních i zadních dveřích.

Příchozí audio signál je v zesilovači přetvářen pomocí DSP (Digital Sound

Procesor) z digitální podoby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

rád bych se zeptal na radu, kolegů, co rozdělávali tapec a není jim lhostejné, když něco rezonzuje, vrže...

Do vyplňování dveří se zatím pouštět nebudu, štve mě ale, že mi ve výškovém reproduktoru v LP dveřích při určitých kmitočtech něco drnčí. Dělá to i v momentě, když jedu po vyfrézovaný vozovce (teď napodzim jich je hafo...) tak 50-60-kou. Chytne to fázi a drnčí tam nějakej plastovej srá.. Je mi jasný, že tapec bude muset dolů. Dělá to jen na levý straně. Nemúže s tím mít něco společnýho ovladač zrcátek? Nebo je tam nějaká volná mřížka, nevím. Reklamoval jsem to v servisu, ale to je marný. Oni uměj opravit upaflej vejfuk, páč to uviděj. Tohle je pro servisy blbej kšeft. A těžko se to prokazuje, když to nedělá pravidelně, zrovna když to člověk potřebuje předvést. Nejvíc to rezonuje v létě, když je interier rozehřátej. Kdyby tady někoho něco napadlo, či měl podpbnej problém a věděl jak na něj, budu moc rád. Díky

Jameson

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rovnako to mám vytlmené aj ja už vyše roky a spokojnosť. Myslím, že meniť štandardné repro za Pioneer nie je to pravé, keď už meniť repro, tak za takú značku, ktorá sa výrobou reprákov prevažne živí, teda to musí robiť dobre, inak by dlho nevyžila. Takže radšej voliť niečo ako Sinus Live, Herz, JBL a tak. Na Fabii som totiž presne týmto prešiel, štandardné repro som nahradil Pioneermi a žiadna zmena. Potom som dal JBL a to už rozdiel bol, vytlmenie pomohlo tiež solídne, najviac ale pomohla výmena rádia! Takže aj u OII je fajn nahradiť Rádio trebárs navigáciou Columbus a zvuk sa posunie zase o kúsok ďalej (prekvapivo).

Ale inak reproduktory bez Sound Systému nie sú identické s repro so Sound Systémom. Pre Sound Systém platí toto:

digi. zosilňovač - 8x50W

přední: 60W basový, 40W středový, 20W výškový

vzadu: 60W basový, 40W středový, 20W výškový

Hloubka reproduktorů (60W) je 80 mm, průměr 200 mm; hloubka reproduktorů

(40W) je 56 mm, průměr 168 v předních i zadních dveřích.

Příchozí audio signál je v zesilovači přetvářen pomocí DSP (Digital Sound

Procesor) z digitální podoby.

Musim potvrdit Diamantove slova, Colombus hra veeelmi dobre oproti Audience. Osobne som bol tiez prekvapeny, ako fajnovo. Charakteristika zuku je uplne niekde inde, dynamika tiez a nehovoriac o tom, ze pri Colombuse pocut zvuky, ktore v audience iba "hrkotaju".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

rád bych se zeptal na radu, kolegů, co rozdělávali tapec a není jim lhostejné, když něco rezonzuje, vrže...

Do vyplňování dveří se zatím pouštět nebudu, štve mě ale, že mi ve výškovém reproduktoru v LP dveřích při určitých kmitočtech něco drnčí. Dělá to i v momentě, když jedu po vyfrézovaný vozovce (teď napodzim jich je hafo...) tak 50-60-kou. Chytne to fázi a drnčí tam nějakej plastovej srá.. Je mi jasný, že tapec bude muset dolů. Dělá to jen na levý straně. Nemúže s tím mít něco společnýho ovladač zrcátek? Nebo je tam nějaká volná mřížka, nevím. Reklamoval jsem to v servisu, ale to je marný. Oni uměj opravit upaflej vejfuk, páč to uviděj. Tohle je pro servisy blbej kšeft. A těžko se to prokazuje, když to nedělá pravidelně, zrovna když to člověk potřebuje předvést. Nejvíc to rezonuje v létě, když je interier rozehřátej. Kdyby tady někoho něco napadlo, či měl podpbnej problém a věděl jak na něj, budu moc rád. Díky

Jameson

Pokud je to jen vys. reproduktor, tak tapec sundavat nemusis. Staci sroubovakem sundat kryt toho reproduktoru, pak povolit jeden sroubek a vycvaknout komplet klicku. (cely plastovy kus). A mas pristup k reproduktoru. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim potvrdit Diamantove slova, Colombus hra veeelmi dobre oproti Audience. Osobne som bol tiez prekvapeny, ako fajnovo. Charakteristika zuku je uplne niekde inde, dynamika tiez a nehovoriac o tom, ze pri Colombuse pocut zvuky, ktore v audience iba "hrkotaju".

Neco na tom bude, kdyz se Columbus montuje i se sound systemem! Dalsi duvod pro jeho koupi!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je to jen vys. reproduktor, tak tapec sundavat nemusis. Staci sroubovakem sundat kryt toho reproduktoru, pak povolit jeden sroubek a vycvaknout komplet klicku. (cely plastovy kus). A mas pristup k reproduktoru. :)

Tak to jsem rád, že to půjde snáz, než jsem si myslel. Díky moc

Jameson

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rovnako to mám vytlmené aj ja už vyše roky a spokojnosť. Myslím, že meniť štandardné repro za Pioneer nie je to pravé, keď už meniť repro, tak za takú značku, ktorá sa výrobou reprákov prevažne živí, teda to musí robiť dobre, inak by dlho nevyžila. Takže radšej voliť niečo ako Sinus Live, Herz, JBL a tak. Na Fabii som totiž presne týmto prešiel, štandardné repro som nahradil Pioneermi a žiadna zmena. Potom som dal JBL a to už rozdiel bol, vytlmenie pomohlo tiež solídne, najviac ale pomohla výmena rádia! Takže aj u OII je fajn nahradiť Rádio trebárs navigáciou Columbus a zvuk sa posunie zase o kúsok ďalej (prekvapivo).

Ale inak reproduktory bez Sound Systému nie sú identické s repro so Sound Systémom. Pre Sound Systém platí toto:

digi. zosilňovač - 8x50W

přední: 60W basový, 40W středový, 20W výškový

vzadu: 60W basový, 40W středový, 20W výškový

Hloubka reproduktorů (60W) je 80 mm, průměr 200 mm; hloubka reproduktorů

(40W) je 56 mm, průměr 168 v předních i zadních dveřích.

Příchozí audio signál je v zesilovači přetvářen pomocí DSP (Digital Sound

Procesor) z digitální podoby.

Columbus by byl fajn, otázka na jak dlouho v Ostravě . :-) Takže asi raději ne. Uvažuu o výměně těch repro a vytlumení, dokážeš doporučit nějaké repro které by byly lepší než serie a v rozumné relaci, stejně nic extra kvalitní ke streamu nemá cenu cpát že ? A vzít komponenty a dát výhybky ? Nebude to ta slavná elektronika vyhazovat že ne ne .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...