Přejít na obsah

Tempomat - poruchy, závady


Host aka

Doporučené příspěvky

Hello..

no neviem, ci je to tou packou.. trosku som to skusal...robi to vzdy pri nahlom prudovom odbere... cize ked dam blinker, alebo ked zapnem vystrazny trojuholnik, alebo ked zapnem svetla a podobne...

Nikto sa s tym nestretol??? Nikto nevie poradit??? Uz je to tu tyzden a nic... :-(((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hello..

no neviem, ci je to tou packou.. trosku som to skusal...robi to vzdy pri nahlom prudovom odbere... cize ked dam blinker, alebo ked zapnem vystrazny trojuholnik, alebo ked zapnem svetla a podobne...

Nikto sa s tym nestretol??? Nikto nevie poradit??? Uz je to tu tyzden a nic... :-(((

bude to packou...urcite

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Mam taky problem, neviem ci sa to tu uz riesilo,alebo som jediny, ale ide o to, ze po vymene prednych brzdovych platniciek som isiel na dlhsiu cestu cca 200km. V polke cesty som zistil ze som uvaril predne kotuce -boli fialove a cestou spat ked som zapol tempomat na 170km/h tak mi pomaly spomaloval na 130km/h a tam uz drzal. Neviem ci to moze mat nejaku suvislost s tymi brzdami ale robi to stale a uz mam od vymeny platniciek nabehanych minimalne 3000km.

A este jedna vec -pred vymenou som nemal problem ist 200km/h a teraz ledva 180km/h. Ale skusal som pri 50km/h vyhodit rychlost,ze ci auto bude same nejak brzdit,ale vtedy nebrzdilo...

Ide inak o Octaviu combi 2002 TDi 110PS

Ak mate nejake skusenosti tak sem s tym,budem vdacny za kazdu radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

som si nevsimol nikde prasklinku, teraz to uz nefarbi kotuce vtedy som sa dost ponahlal a isiel som cez vseliake serpentiny a casto som musel prudkejsie brzdit mozno ze vtedy neboli este dobre sadnute,aj ked bolo od vymeny asi 300km.

len nechapem tomu tempomatu.lebo uplne mi to pripada akoby to nevladal udrzat ze ho cosi brzdi lebo ked spomluje dajmetomu zo 160 na 130 tak to trva asi 2,5 minuty. nechapem tomu,tiez by som si myslel ze sa vypne alebo co.a este sa neda packou ani normalne pridat napr.ked idem 140 a stlacim plus a drzim tak necitim ani nevidim zmenu na tachometry a predtym to bolo citit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Nějak se mi pos*al tempomat. Když jsem koukal na netu a hledal z čeho se skládá, tak jsem našel jen že z páčky a kabeláže.

Tak že to nemá žádné relátko, nebo řídící jednotku, nebo něco takového ?

Asi budu muset koupit novej, ale co jsem koukal tak všude píšou "kromě RS"

Co je u tempomatu na RS jiného ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic

RS nemá dotaženou kabeláž z dělící stěny do ř.j. motoru, jinak pokud má el. plyn tak jé vše stejné

jediný co se může pokazit je:

páčka - pokud je origo málo pravděpodobný

spínač brzd. světel - nepravděpodobny - blikalo by ti něco na palubce (nevím jak benzín ale u TDi bliká žhavení)

pojistka - nefungovalo by víc věcí

spojkovej spínač - můj favorit - nijak jinak se neprojeví

takže na VAG a budeš mít jasno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokusím se popsat můj problém.

Jednou si tak jedu a auto začalo samo ubírat, jako kdybych pustil plyn, tak jsem více šlápl na pedál a nic, až když jsem ho pustil a znova na něj šlápl tak

začal reagovat. Tento problém se pak začal stupňovat a vypadávání plynu bylo častěji a častěji.

Tak jsem to dal do servisu a začlo se zkoumat kde je problém.

Auto se píchlo na diagnostiku, ale nic se nenašlo, pak na osciloskop a taky nic.

Pak jsem říkal že mi nějak přestal fungovat tempomat.

Tak když po celém dnu na nic nikdo nepřišel, tak je napadlo tempomat vypnout s tím že se uvidí.

Od té doby jezdím z vypnutým tempomatem a už to nedělá.

A tempomat neukazoval žádné chyby, tak že nevím kde je problém :(

Jinak čidlo na spojku se dalo nové a nic se nezměnilo.

Editováno: , autor: Fridom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...