Přejít na obsah

Vrže sedačka řidiče - opěradlo


Vasekk

Doporučené příspěvky

Host pan.ucetni
Dělá to někomu taky? Vidim to na mechanismus co dělá nastavitelnou bouli. Rozdělával někdo sedačku? Jak na to?

mi to trochu dělalo,ale když jsem měl hodně zasunutou tu bederní opěrku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zjistil jsem, že mi sedačka u řidiče občas tak divně masíruje záda, resp. např. při rozjezdu, jak se do ní zapřu mi v oblasti bederní páteře tak divně loupne do zad. Zjistil jsem, že to dělá právě ta stavitelná bederní opěra, když je vysunutá. Nedělá to někomu také?

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak jsem zjistil, že mám nějakou větší vůli v konstrukci sedáku sedačky u řidiče a to ten přede mnou ani nebyl tlusťoch. Loupalo mi v ní při zatáčení, dost nepříjemně. Oprava jen výměnou a materiál 14 klacků. Hodil sem sedačku úplně do spodní polohy, pač sem vysokej a vyhovuje mi to a najednou je po problému ;) Asi jak je dole, tak nějak lépe sedí, či se aretovala a už se tak nevrklá a nekřupe v ní. Zřejmě problém toho zvedacího mechanismu. No Superb, co by člověk taky čekal za kvalitu že? :palec2:

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co sem dal sportovni podvozek, tak zaclo taky neco loupat v sedacce. Zacinam mit toho auta dost ....!

Souhlasím, takhle rozvrzaný auto jsem ještě neměl a to mám najeto 55tis. Oktávka první generace ve sto tisících si ani nevrzla, tady řešim pitomej popelnik, ten jsem vyhodil a koupil větší rádio, palubku, ta by se usela vyrubat kvůli blbým úchytům a nikdo to nedá zase pak dohromady, bederka v sedačce že je volná, konstrukce sedáku s vlí a křupe v zatáčkách (ted už ne zaplaťbůh), středová loketka rozvrzaná a drnčí na volnoběh, plasty airboxu, plechové rezonance v 2200otáček - na ty jsem ještě nepřišel, jakoby od spolujezdce z palubky.

No asi soudruzi udělali trochu víc chyb, vyvažuji tyhle některé interiérové nedostatky komfortem z jízdy, místem v autě, výborným motorem a malou spotřebou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím, takhle rozvrzaný auto jsem ještě neměl a to mám najeto 55tis. Oktávka první generace ve sto tisících si ani nevrzla, tady řešim pitomej popelnik, ten jsem vyhodil a koupil větší rádio, palubku, ta by se usela vyrubat kvůli blbým úchytům a nikdo to nedá zase pak dohromady, bederka v sedačce že je volná, konstrukce sedáku s vlí a křupe v zatáčkách (ted už ne zaplaťbůh), středová loketka rozvrzaná a drnčí na volnoběh, plasty airboxu, plechové rezonance v 2200otáček - na ty jsem ještě nepřišel, jakoby od spolujezdce z palubky.

No asi soudruzi udělali trochu víc chyb, vyvažuji tyhle některé interiérové nedostatky komfortem z jízdy, místem v autě, výborným motorem a malou spotřebou ;)

To mi přijde divné,máš vážně skutečných 55tis?

Mě mimo palubky, airboxu a pantu řidičových dveří nevrzalo nikdy nic a to mám 340tis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi přijde divné,máš vážně skutečných 55tis?

Mě mimo palubky, airboxu a pantu řidičových dveří nevrzalo nikdy nic a to mám 340tis...

Jo, mám to skutečně najeto poctivě. Holt smůla na kus :feve: asi...lecos se dá odchytat a taky sem to udělal, ale ta palubka by byla na totální demontáž a do toho se mi nechce nechat šahat. Oni ty držáky pak prej vyměnujou a podlepujou, aby se to nehejbalo. Ale bojím se, že mi začne něco jiného, že to prostě nespasujou jak ve fabrice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

To křupání a loupání sedáku v zatáčkách jsem vyřešil: nastavil jsem sedačku do spodní pozice, čili úplně dolů a je po problému - klid. Ještě že jsem vysokej a nepotřebuji ji zvedat. Asi jak je dole, tak se nějak lépe aretuje na podlaze či co. Jinak výměna prý 14tis za materiál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...