Přejít na obsah

Machři v popelnicích


Machoš

Doporučené příspěvky

Z tohoto důvodu mne osobně nezajímá tuning vizuální ale výkonový. Sám jezdím klidně a prakticky se držím předpisů (nedostal jsem ještě pokutu a to najezdím 30000km/rok). Ale když někoho předjíždím tak se KW navíc můžou hodit... A to hodně KW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K OTDi:...s tím bráněním...bud rád že jsi zatím nenarazil na nějakého bijce...nemusel by jsi to tvé bránění taky přežít...tuhle věc nesnážím...nesnáším ty hovada(to není o tobě už) kteří vyjedou z vesnice 60km/h a na rovince se rozjedou na 80km/h člověk je začne předjíždět ale oni jelikož mají silnější auto a nedovolí předjet...prostě se nenechají...nepřežijou to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Umíš mě docela pobavit, asi nevíš co bys na to ani napsal, ale to je jedno, je mi u prdele co si tady myslí nějaký zabiják. A komu se to nelíbí ať si políbí prdel. Jo a já myslel, že vrah je zabiják, nebo snad vidíš mezi vrahem a zabijákem nějakej rozdíl ? lol Nepochopils, ale to neva, ani sem to neočekával od někoho kdo se schovává za takový avatar.

Jo a PT, ty si pod tím, že když de do tuhého představuješ, že už je to těsně před čelní srážkou s nějakým kamoinem nebo co? :smich: Tak takhle jsem to nemyslel, do tuhýho jsem myslel, když jede favál třeba 90 a už mu dochází dech. Chci vidět jak nikdo z vás nikdy na cestě neudělal nic o čem by si v životě nemyslel, že to nebylo nejsprávnější. Myslím, že to udělal každý, tak pomlčte. Každý tady za svojí přezdívkou dělá machra, a ve skutečnosti hovno. Nejjednodušší je se přidat ke skupinovýmu názoru, ale to je tady v tý zemi naprosto normální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Umíš mě docela pobavit, asi nevíš co bys na to ani napsal, ale to je jedno, je mi u prdele co si tady myslí nějaký zabiják. A komu se to nelíbí ať si políbí prdel. Jo a já myslel, že vrah je zabiják, nebo snad vidíš mezi vrahem a zabijákem nějakej rozdíl ? lol Nepochopils, ale to neva, ani sem to neočekával od někoho kdo se schovává za takový avatar.

Jo a PT, ty si pod tím, že když de do tuhého představuješ, že už je to těsně před čelní srážkou s nějakým kamoinem nebo co? :smich: Tak takhle jsem to nemyslel, do tuhýho jsem myslel, když jede favál třeba 90 a už mu dochází dech. Chci vidět jak nikdo z vás nikdy na cestě neudělal nic o čem by si v životě nemyslel, že to nebylo nejsprávnější. Myslím, že to udělal každý, tak pomlčte. Každý tady za svojí přezdívkou dělá machra, a ve skutečnosti hovno. Nejjednodušší je se přidat ke skupinovýmu názoru, ale to je tady v tý zemi naprosto normální.

doteď jsem byl zticha, ale neustále to tady mažeš jak hovno. Řeknu ti k tomu asi tolik, že pokud by jsme na sebe narazili a ty tohle udělal a já měl čas se trochu zdržet, tak bych si s tebou šel popovídat. A jednou ti za to někdo podobného ražení rozbije ciferník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, řeknu vám , že se tu hádáte jak puberťáci kdo má delšího, každy vidí jen vykon a předjíždění . Já mám Fabku 40 kw a když mě chce předjet typek s bílou kšiltovkou a kšiltem na severozápad ve Faťanu , tak ho pustím a klidně i zpomalí, nemám za potřebí pořád a někym závodit. Nemám za potřebí se s nim honit a potom v lampárně vyvěšovat fotky, jak mě ko.ot ve fáčku sejmul. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj woody to je tak no, nekdo dela prasarny nekdo ne, nekdo jezdi svizne (to je super slovo) a neohrozje a nekdo to nemuze vydejchat :)

takze se to bude tady hadat furt dokola :)

hlavne at si mlady sundaj ty ksilty v autech :) a jezdej poradne a ne jak mistri a je to :) ja kdyz mam kw navic tak mam taky brzdy navic abych to ubrzdil, coz taky casto neni pravidlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak snad se potkáme ;) , a taky neumíš číst, kdyby sis pořádně četl tak by sis nemohl myslet, že bych ti něco takovýho udělal když by ses mi lepil na prdel, ale asi to děláš, když tě to tak trápí.

Editováno: , autor: OTDi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, řeknu vám , že se tu hádáte jak puberťáci kdo má delšího, každy vidí jen vykon a předjíždění . Já mám Fabku 40 kw a když mě chce předjet typek s bílou kšiltovkou a kšiltem na severozápad ve Faťanu , tak ho pustím a klidně i zpomalí, nemám za potřebí pořád a někym závodit. Nemám za potřebí se s nim honit a potom v lampárně vyvěšovat fotky, jak mě ko.ot ve fáčku sejmul. :feve:

Plný souhlas. Někteří jedinci si musí stále něco dokazovat, léčit mindráky, nebo je na vině zastydlá puberta. Taky se nechám klidně předjet. Na světelný křižovatce zásadně nezávodím. Taky proč bych to dělal, když o 200 metrů dál budu stavět na dalších světlech. Nevím proč každý někam pospíchá. Rozum mi nebere, když mě frajer musí za každou cenu předjet, aby po 100 metrech někam odbočil.

K rychlé jízdě. Ať si někdo zkusí projet nějakou trasu normální a rychlou jízdou. Časový rozdíl je minimální. Stojí těch pár minut za rizkování ?

Proboha lidi neblbněte a jezděte normálně !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plný souhlas. Někteří jedinci si musí stále něco dokazovat, léčit mindráky, nebo je na vině zastydlá puberta. Taky se nechám klidně předjet. Na světelný křižovatce zásadně nezávodím. Taky proč bych to dělal, když o 200 metrů dál budu stavět na dalších světlech. Nevím proč každý někam pospíchá. Rozum mi nebere, když mě frajer musí za každou cenu předjet, aby po 100 metrech někam odbočil.

K rychlé jízdě. Ať si někdo zkusí projet nějakou trasu normální a rychlou jízdou. Časový rozdíl je minimální. Stojí těch pár minut za rizkování ?

Proboha lidi neblbněte a jezděte normálně !

Přesně tak! Vždyť ta úspora času je uplně zanedbatelná.A pochybuju že někomu,nějaké dvě/tři (i kdyby deset) ušetřených minut k něčemu byly.

Nechápu takové ty tÿpky v černÿch X5-tkách co si to ženou hlava nehlava někam na "životně" důležité jednání.Pochybuju,že je tak nepostradatelný,

aby mu každá ušetřená minuta stála zato.Hlavně v dnešní době mobilů,mobilního internetu a pod.

Ale tohle všechno je jen o lidech... Jak se chováš na silnici - takový seš i v životě.

Editováno: , autor: Machoš
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak v tomto nemozem suhlasit...som na ceste kazdy den..za tyzden najazdim 800-1000km po slovensku...velmi casto sa ponahlam.ale v obciach 50ku dodrziavam.mimo velmi malo..a to ze nejdes predpisovou rychlostou ti velakrat usetri aj polhodinu...ziadne 2-3minuty..ani 10 :)...

vela z vas tu vravi ze chodite predpisovo atd..no chcel by som to vidiet..ja zasa nemam rad vodicov co sa spustaju z kopca na neutrali alebo idu konstantou rychlostou dedina/okreska/dialnica 70km/h..proste taki na ceste len zavadzaju...teraz si kazdy pomysli..aha frajerik co sa furt len predieha..ponahla a pod. ale nieje to tak..ked uz ma byt ta plynulost premavky tak aspon idem normalne a ne vleciem sa...potom sa seci cuduju preco su na ceste taki ktori sa dobre ze nezabiju...nekedy sa fakt necudujem..lebo velakrat aj mna vytoci chlapik alebo bloncka ktora ide 50 tam kde je 90..

aa to co pises machos...ze v dnesnej dobe mobilov a internetu...bol by si prekvapeny aky je dolezity pre klientov osobny styk...a nie len pre nich...aj pre firmu/jednotlivca-zastupcu firmy...je sice pekne ze mame mobily a internet...ale osobny styk je osobny styk ;)

Editováno: , autor: CorradoVR6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja byt vama, tak tady o nejakym vytahovani z auta pomlcim. Pochybuju, ze alespon pulka z vas je schopna nekomu neco dokazat z oci do oci. Taky jsem takovy chlapika zazil, kdyz lezel na kapote svyho auta s roztazenyma rukama a rikal, ze on vlastne nic, on se prat nechtel, tak mi ho bylo docela lito a mel stesto, ze tam se mnou jel bratr, ktery me uklidnil. Takze s timhle opatrne, nikdy nevite, na koho narazite, abyste se pak nedivili, az jednu chytnete do brady a vypadaji vam zuby... abyste potom nemuseli ty vase mazlicky prodat, aby bylo na novy chrup ;)

Editováno: , autor: houmik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já vím, že ty si zásadně na benzín bez turba

Vitto v klidu, to je na me :D

Nyni budu mit panacku vsak jiny nick uz, muzes mi duverne rikat OTSI :D . Doba jde dopredu, i ja jsem pridal benzinu turbo, abych to mohl nejakemu Facku nandat!!! :palec2: :palec2: :palec2:

houmik - naprosto se ztotoznuji s tim, co jsi napsal, mam v Praze 2 "zname", kteri za to, co napriklad popisoval OTDI suverene sejmou dotycneho na krizovatce a nezajima je moc deni kolem, da se rici, ze si na lidi, co delaji dobytcarny posvicuji, coz jsem naprosto ZA!! A to nejezdeji v zadnem libovem aute, naprosto stara, nenapadna sunka! Takze vazne vy, co chcete na krizovatkach "jakoby kecama" vystupovat, muzete narazit :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...