Přejít na obsah

Machři v popelnicích


Machoš

Doporučené příspěvky

Taky mě to sere takový kokoti zasraní, co dělají machry a lepí si mi nazadek když jedu městem 60, zajedu trošku víc ke kraji aby mě předjel ale on ne, protože se bojí že by ho změřili fízlové, kdyby překročil tu šedesátku, tak se mi rači dál sere na prdel. Reaguju podle nálady, když sem napruzenej, tak dupnu na brzdu a úpně ho zbrdím zmrda, a pak má aspoń ty 2 metry odstup, ale když mám náladu, tak u značky konec města nepřidám plyn, frajer začne předjíždět, jak je vedle mě tak přidám plyn, nechám ho chvíli potrápit, nepustím ho ani předemě ani za mě, a jak de do tuhýho tak na to šlápnu a už ha nevidím ani v zrdcádku, myslím že tohle ho docela poučí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě to sere takový kokoti zasraní, co dělají machry a lepí si mi nazadek když jedu městem 60, zajedu trošku víc ke kraji aby mě předjel ale on ne, protože se bojí že by ho změřili fízlové, kdyby překročil tu šedesátku, tak se mi rači dál sere na prdel. Reaguju podle nálady, když sem napruzenej, tak dupnu na brzdu a úpně ho zbrdím zmrda, a pak má aspoń ty 2 metry odstup, ale když mám náladu, tak u značky konec města nepřidám plyn, frajer začne předjíždět, jak je vedle mě tak přidám plyn, nechám ho chvíli potrápit, nepustím ho ani předemě ani za mě, a jak de do tuhýho tak na to šlápnu a už ha nevidím ani v zrdcádku, myslím že tohle ho docela poučí :-)

Takovýhle prač*ráky kteří brání v předjíždění a pokoušejí se o zabití někoho rád posílám do pangejtu. Dojedu magora s výrazným rozdílem rychlostí, začnu ho předjíždět a magor přidá, aby ukázal že on na to má, nechápu proč se mě pokouší zabít, nerozumím tomu, za tohle bych je posílal do kriminálu právě s paragrafem, neúspěšný pokus o zabití. Tak jsem se naučil, přidá je mi ukradený s pravým blinkrem se zařadím zpět a je mi jedno, že se vypatlanec rozmázne v pangejtu. Můžeš mi prosím rozumně vysvětlit tvé důvody k podobnému asociálnímu chování na silnici? Tohle téma bylo do jisté chvíle zajímavé a zábavné, taky nemám rád vypatlance v tuzing plečkách a proto je nechávám buď odjet ať stihnou svou smrt a neohrozí mě, nebo jim odjedu já ať si zablokují silnici za mnou a nezdržují mě. Ale posílal bych za katr jedince kteří se chovají jako ty, to by vás naučilo jak se na silnici chovat.

Dojede mě někdo na prdel, OK beru chce mě předjet uhnu mu vpravo ať si jede, nechce mě předjet a jen se mi lepí na prdel, rozsvítím mu brzdovky (ale nezastavuju) v 99% to stačí, je to zbylé 1% buď zpomalím zvolna na tolik, že mě předjede, nebo na to šlápnu a odjedu mu. Pokud mě někdo předjíždí je mi jedno v čem, ať je to klidně trabant, nechám ho předjet, péro se mi nezmenší (na rozdíl od některých jedinců co se chovají jinak)

Dojedu někoho já, přiblížím se na tolik abych mohl rychle a bezpečně předjet, pokud mi dá najevo tak jako já, že si myslí, že jsem moc blízko respektuji to a upravím to, pokud začne brzdit jako pra*ůrák, tak se pokusím hned předjet, pokud přidá, to už jsem psal...

Se*te na to jak jedou ostatní, nevychovávejte, opravdu vážné nehody zaviňují právě vychovatelé (vyprovokujete mladíčka ještě k agresivnější jízdě a malér je na světě)

Bránění v předjíždění je nešvar, který se rozšiřuje ve větší míře poslední dobou a je to nešvar, který ZABÍJÍ. Nechápu proč chcete vraždit?????

Edit: ještě doplnění: na mladé (a vlastně i staré) tuzery nejvíc platí široký úsměv a blbé čumění upřeně na něj, nevydrží víc jak 10-15 vteřin a nejraději by se schoval pod přístrojovku, praktikuji úspěšně již několik let a funguje to víc něž ťukání na čelo nadávky, závodění....

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, OTDI, myslim, ze jsi si trosku (nas*al do bot) s tim branenim, jelikoz to je jedna z mala veci, ktera i me vadi a vari krev a jsem schopny bezhlave jednat... (vetsinou se vsak drzim, ale mam tep 1000/989! :help: Tim spise ty dokazujes, ze jsi jeste mene, nez ten tuzer, vice dokazes tim, co zde popisuje murder!!! ;)

Ale co chceme, narod zavistivcu, naschvalniku... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pak si ma clovek koupit nejaky rozumny a pekny auto :( kazdej takovej tuzingar ho pri nejblizsi prilezitosti poskrabe nebo jinak ponici jen kvuli tomu, ze ho zavidi :( a ne jen tihle, vsichni vime svoje...

Tak jste to OTDimu vysvetlili a on uz si da priste treba majzla, neni zase treba nekomu nadavat :( kdyz bude rozumna diskuze, verim, ze to pomuze vic, nez vycitky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to murder: a to si představ, že na mne někteří lidé troubí a blikají, když mne jiný předjíždí a já mu nechávám prostor na zařazení před sebe a nebo ještě uhnu za pravou čáru u krajnice, jednou takto jedu na Konopiště, auto plý lidí (8 lidí včetně mne) a v zrcátku vidím frajera, jak se na mne lepí, tak mu uhýbám skoro celým Vianem za krajní pravou lajnu a on nic, v tom se přiřítí Pašík a tak uhnu znovu, on profrčí, předjede nás oba, no a ten jouda za mnou začne blikat, troubit, říkám si, my snad hoříme, byli jsme už u Benešova, tak hodím pravý blinkr, zastavuji, vylézám z auta ten hňup mne objíždí a řve, že jsem ču.ák, proč toho de.ila s tím passatem pouštím? chápeš to? já čuměl a nebyl schopen ničeho - asi po 5 min. mi teprve došlo, že mi nadával za to, že se chovám slušně, škoda, že jsem ho už nepotkal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je smutny :( stalo se mi nedavno neco podobnyho za Veselim nad Luznici. Jela nejaka dodavka, za ni Passat a pak ja, dodavka se uhla a ten typek v Passatu ne a ne jet, tak jsem je predjel oba, potom se za mnou ten chlapik drzel a porad najizdel mi na zadek auta... takze asi nejakej takovej vocas, co psal Palo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovýhle prač*ráky kteří brání v předjíždění a pokoušejí se o zabití někoho rád posílám do pangejtu......praktikuji úspěšně již několik let a funguje to víc něž ťukání na čelo nadávky, závodění....
to murder: a to si představ, že na mne někteří lidé troubí a blikají, ..... asi po 5 min. mi teprve došlo, že mi nadával za to, že se chovám slušně, škoda, že jsem ho už nepotkal
Tohle je smutny :( stalo se mi nedavno neco podobnyho za Veselim nad Luznici. ... takze asi nejakej takovej vocas, co psal Palo

Úplný souhlas s Vámi všemi, jelikož jezdím DC - PHA a Z5, často tohle řešim mezi DC-UL a UL-Lovosice a to dost často. Na D8 už převážně jen TIR, kteří využívajíc tempomat tam prostě vjedou a nic je nezajímá, ty si prostě o ně auto nerozmlátíš, takže maj jistotu, že to dobrzdíš, i když už párkrát jen tak tak, ale taky ne vždy to byla chyba TIR (někdo mu tam vjel z pumpy, či připojováku), no prostě suma sumárum jsou mezi námi prasata.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes me predjizdel Favorit.. zeleny jak tráva.. uplne "natuneny" :smich: v obci pres plnou a ja jel 60.. si rikal asi ze tu oktavku musi predjet.kokot.. vite jak Fafťál plný tech blbečků s rovnou kšiltofkou..atak n.. ja mel v aute moji a v zadu byl pes.. takze bych je osral..ale jak sem vyjel mimo obec.. kdybych je chtel dojet a predjet tak nemusim zaradit ani 4 rekl bych.....

Joo..a jeste.. jak me predjizdel.. tak malem sejmul nejakeho borce co jel na koleckovych ptz akorat prejizdel na ruhou stranu..no proste zastavit ..rozbit hubu..a poslat ho at dal jede...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To me se pred nedavnem stalo : jedu si takhle cestu do Vamberku, cca 500km (tam i zpet) kdyz uz se blizim k rodnemu Havirovu, kdo toto mesto zna ,vi ze je to jedna rovna silnice o ctyrech pruzich, pres cele mesto

Pomalu se blizim k semaforum na kterych je cervena a kdyz se rozsviti zelena prislapnu na neuveritelnych 60km/h (trosku vic no nez je zdravo) , najednou se z protismeru vyriti ,,nadupana,, skoda 105L s asi pul tunou zeleza poruzne navesenou na aute, a s ledovym klidem a s vyrazem s takovouhle masinou to urcite stihnu, zaboci pred zhruba 8 rozjizdejicich se aut na zelenou, no brzdil jsem i ocima a nakonec musel nasledovat manevr noha z brzdy a sup s autem do protismeru, jeste ze magora nenapadlo zabrzdit taky a vyuzil alespon sve neuveritelne zrychleni.

prikladam obrazek at matte predstavu , omluvte me malirske schopnosti :D

post-12489-1244967411_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ABADO :

je pekny ze pises ze tam nekdo neco a tady zas nekdo jinej toto ............ale zkus se podivat na svuj podpis,nesvedci to taky o necem????

jen prosim nepis ze ........ ja su takovej a kdyz neco napisu tak ostatni me musi znat aby vedeli jak to myslim,toto prosim ne,diky

Palo: bych rekl spise za 10 bodu lol

zdsamct: no a? jako jo..plná čára není zeď nebo jo?.. ale co když viím že to dám tak to dám ale on stim favorite me mel problem predjet v 60 a jeste malem srazil bruslaře....

..a vubec po mem podpisu je tobe..víš co

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Machoš: nic v zlom ale aky si bol ty ked si mal 18-25 a dostal si vodicak?myslim ze tymto musi prejst kazdy..vyblazni sa ked je mlady a potom jazdi normalne..

myslim ze je lepsie vyblaznit sa takto v aute ako si vyholit hlavu, tetnut na rameno hakac a pochodovat kazdy vikend v inom meste...kazdy bol mlady a kazdy robil hluposti ;) ... inak..mohol by byt s teba spisovatel...pekne a prifarbene dielo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak..suhlasim s houmik-om... paci sa mi jako seci nadavaju na tych co jazdia na firemnych autach..ako im davaju zabrat ked to neni ich a pod. ze sa lepia na ostatnich..skratka idu co to da..castokrat su to mladi ludia a trufam si povedat ze najazdia rocne ovela viac kilometrov ako "normalny" vodic...a urcite maju viac skusenosti za tym volantom ako nekdo kdo ide raz do mesiaca na <100km trasu :) takze urcite setkych netreba hadzat do jedneho vreca...

vela ludi si mysli ze za nehody moze rychlost...urcite je to jedna s pricin ale podla mna je najvacsia pricina nepozornost za volantom..a prave tu situaciu ktoru spominas creck by som bral trosku z nadhladom..vodic ktory ide s rodinou na vylet je podla mna na jazdu menej sustredeny ako vodic ktory ide sam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A najhorší variantou je vousatý chlap v klobouku, bo zmalovaná blondína, že jo??!! Nikdo nechtěl srovnávat mladého či postaršího řidiče. Všichni máme na mysli ty puberťácký zfetovaný hovada, která maji řidičák týden a chovají se jak králové silnic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...