Přejít na obsah

Help, nejede to!!!!


Hanys73

Doporučené příspěvky

Nazdárek, mám jeden moooc velký problém. Nejede mi oktáva!

Ten problém je takovýto.....

-nastartuju, ale motor okamžitě chcípne!

-když šlápnu na plyn tak jsem schopen ho držet v otáčkách, ale jakmile pustím pedál tak zase chcípne!

(benzín tam je, sice né moc, už svítí rezerva ale teprve na začátku; druhý klíč jsem už zkoušel a taky nic)

Nevíte někdo čím to může být??? Díky moc za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bordelem z toho filtru to nebude.Ono to čerpadlo i když běží tak nemusí dávat ten správný tlak.Tím ale nechci říct že je to tím.Podívej se ještě jestli není vyoxidovaný ten středový kabel z víčka rozdělovače(na obou stranách).Mohlo by to v tomto vlhkém počasí zkratovat.

Když ho držíš v těch otáčkách tak vynechává a nebo běží plynule?

Editováno: , autor: Jirka21
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

podobné problémy mi dělala škrtící klapka. Byl rozbitý servomotorek a nenatočil správně klapku při volnoběhu. Musel jsem ji vyměnit celou.

Také bych to tipoval na škrtící klapku, ta po puštění pedálu plynu pomocí servomotoru zajišťuje volnoběžné otáčky, může být prodřená snímač uvnitř klapky, zpravidla se to už pozná dopředu, že je něco s klapkou - nedrží stabilní volnoběh a nepomáhá číštění klapky. Já klapku na 1,6 55kW měnil, stála 2,5t Kč ale nastavil jsem si základní nastavení wagem sám, tak to asi bude muset do servisu, tak ale asi dají originál podstatně dražší, když to bude tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klapku bych ve škodovce určitě nekupoval. Jestli si dobře vzpomínám tak před pár leta, kdy sem ji měnil za ni chtěli cca 8 tis.

Já ji tehdy sehnal za polovic. Byla to prvovýroba, akorát jsem na krabici neměl nápis škoda. Do servisu jsem jel akorát kvůli nastavení klapky přes VAG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...