Přejít na obsah

svítí kontrolka řízení


KAKY

Doporučené příspěvky

No to ma picne začala mi svítit kontrolka volantu . Na maxidotu v položce stav vozidla píše bez závad dam to na pc odmažu závadu a kontrolka nesvítí a vše bez závad. Pak se otáčím na parkovišti a bum už to tam svítí. Udělá to jenom při větším vytočení kola . Do servisu to dávám ve středu a mne potěšili že bud to je snímač polohy volantu nebo servo . Poradí někdo co to je ak se s tím někdo potkal protože se mi nechce platit servis typu pokus omyl daj tam snímač pak servo a sem tam za hromadu peněz . mam Octavku 2005 2,0 tdi comby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Jedná sa o Skoda Octavia 2.0Tdi, 103kw, r. v. 2005, najazdené 130.000km.

Po naštartovaní mi nezhasla kontrolka elektromechanického servoriadenia, zostala svietiť aj po štarte a to v žltej farbe.

Moja otázka je, - je nutnosť servisu? a prejde to časom do červenej farby? v prípade nutnosti servisu, kolko cashu je na to nutné?

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedná sa o Skoda Octavia 2.0Tdi, 103kw, r. v. 2005, najazdené 130.000km.

Po naštartovaní mi nezhasla kontrolka elektromechanického servoriadenia, zostala svietiť aj po štarte a to v žltej farbe.

Moja otázka je, - je nutnosť servisu? a prejde to časom do červenej farby? v prípade nutnosti servisu, kolko cashu je na to nutné?

dík

k te cene - to ti ted fakt nikdo nerekne. protoze tech problemu muze byt milion.. a nez na to servis prijde, tak to taky muze trvat. a to na penezeich poznas. kdyz se te zeptam, kolik me bude stat oprava notebooku, kdyz mi nejde mys, tak to taky muze byt castka od par korun k par tisicum.

a do servisu bych s tim urcite zajel. je to castecny vypadek, muze to byt spojeno s omezenou funkcnosti serva. a kdyz se to nastve, tak ti to uprostred zatacky vypne servo uplne, a pokud to nebudes cekat, tak taky muzes skoncit v pangejtu.

zacal bych tim, ze to odvezes k nekomu na diagnostiku at to aspon na sebe napraska, co nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Ahojte, poprosim o pomoc ako riesit problem na octavii, nie na fabii lebo tam bol problem s hnilym kablovým zvazkom. snimac natacania volantu som uz vymenil, ale problem sa objavil asi po mesiaci znova. servo je trocha tuhsie oproti iným octaviam.

Prosim vas piste rady len ak ste uz riesily problem,

Editováno: , autor: adrian69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...
  • o 3 měsíce později...

Zdravím, mám problém s mou ovečkou a to takový že svítí oranžová kontrolka volantu, bosch píše snímač úhlu natočení volantu, ten se dal nový a chyba stále přetrvává a nejde vymazat. když chci provést kalibraci tak diagnostika píše : neočekávaná odezva řídicí jednotky. Zkoušelo se dát i nové servo, což taky nepomohlo. Teď to začalo psat koncový doraz řízení, základní nastavení nepovedeno. Neřešil jste někdo stejný problém ? Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...