Přejít na obsah

...tak se nám Petr alias Black Molly oženil


Sejis

Doporučené příspěvky

taky je to o tom ze je nas cim dal vic a stejne na forum chodi ti stejni a novy se tolik nezapoji, i kdyz posledni dobou se to zlepsuje, lokalnich akci je jirko sposta, to ze se v praze nedohodneme, prece neni o tom ze neco nefunguje...ale jak rika petr, ne kazdy ma naladu a cas jezdit kazdej druhej vikend na srazy jako driv, uprimne me uz to treba nebavi byt na rozpalenem letisti :) proto chci jet na srazy jako byl skodahomenebo plasy, ale taky se mi muze statze zrovna tam kde bych chtel se mi to nehodi, cili plasy sem takhel uz xkrat prosvihnul...

ze bysme se neseli neni tedy pravda, je vic nez dost lokalnich srazu jako ostravskej, kluci v brne apod. besidky jsou pak pro vsechny stejne jako skodahome, a tam jsme meli solidni zastoupeni.

a pokud prece nekdo chce videt ostatni neni problem napsat hele co kdybychom se sesli sem nebo me ja to rozeslu a je to :) ale me se zda ze ty bys stejne neprijel sejdi, kdyz ti to prijde uz na nic :) ted je vas se superbama par takze se to sejde a udela se zakladni jadro jako u OC, pak az vas bude 500 bude to bud to samy anebo po sesti letech uz to nebude tak horky u vsech ze zakladniho jadra ;) to je vzdycky tak, pamatuj cerny mosty, na tech sem byl porad a pak me prestaly bavit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem.koukám,že se téma mé svatby zvrhlo v hádku.bohužel poslední dobou je to tu normál a to je důvod proč sem moc nechodím.hádky už mám za sebou a teď si užívám poklidného života díky mé ženě.je to poklad. kol5 z5 k tématu.děkuji všem,kteří psali za nás oba,tedy vlastně děkuji za celou BLACK MOLLÁCKOU rodinku.je nás teď hodně tak si dávejte bacha. :aggressive: a zároveň chci požádat někoho ,kdo mi pomůže s přestavbou mollynky na desetimístnou limuzínu :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Sejis: vypovídá to o tom, že se spousta z nás dostala do věku kdy má spoustu jiných povinností - rodina, bydlení atd. Ty už tohle máš zařízený tak máš čas jezdit po srazech, až budu "dědek" jako ty budu mít čas jezdit zas ;)

ty wole,ted jsi mi šlápl na malíček lol ,co mám zařízený,jak dědek :aggressive:lol .nějak ti uniká,že jsem majitelem firmy a starostí po kokot,ty wole čas jsem měl ve státním sektoru !! ale hlavně to je o chuti někam se podívat,chut se sejít!!!!!pak už je to lehčí si vyšetřit čas a pááá ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty wole,ted jsi mi šlápl na malíček lol ,co mám zařízený,jak dědek :aggressive:lol .nějak ti uniká,že jsem majitelem firmy a starostí po kokot,ty wole čas jsem měl ve státním sektoru !! ale hlavně to je o chuti někam se podívat,chut se sejít!!!!!pak už je to lehčí si vyšetřit čas a pááá ;):)

Jiříku nečerti se ;) . Já to nemyslel zle. Starostí máme všichni dost, a co máš starostí s firmou mi je jasný, ale vzhledem k tomu, že třeba ty už máš nějaký zázemí /soukromý, ne pracovní/ vybudovaný tak můžeš na víkend vypadnout. Pro mě a spoustu jiných je to v současný době problém.

A že seš línej dědek a jezdíš po srazech abys nemusel být doma a něco dělat je jiná věc :smich::smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BLACK MOLLY - Petre ueeelika gratulace ode me a od Peti, at vam to slape :palec: :palec: , no a jestli hledas mensi autobus, tak vymen tu ochcafku aspon za Sharana, sice to nejni 10 mist, ale 7 je porad vic nez pet, ja jsem s nim spokojenej, pro rodinu idealni ;) ;) :D :D Nas malej je taky spokojenej, uz aby to pry mohl ridit.

post-256-1245185910_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale jo, mame se tak nejak dobre, osud si s nama sice v poslednim roce hodne pohral, ale tak nejak jsme to zvladli a ted uz je to dobry. No ja ted pochopitelne zase chodim na SAG forum (Sharan Alhambra Galaxy ), ale obcas se sem mrknu co je noveho :-) Pokud nam to vyjde, tak prijedem na nejaky ten tuning sraz, asi nejspis do Plasu nebo Tynce. Jinak ted jsme meli sraz s SAG clubem a seslo se nas temer 50 aut, to v OC nepamatuju. Tady je par obrazku: Sraz SAG clubu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BLACK MOLLY - Petre ueeelika gratulace ode me a od Peti, at vam to slape :palec::palec: , no a jestli hledas mensi autobus, tak vymen tu ochcafku aspon za Sharana, sice to nejni 10 mist, ale 7 je porad vic nez pet, ja jsem s nim spokojenej, pro rodinu idealni ;);):D:D Nas malej je taky spokojenej, uz aby to pry mohl ridit.

Tak první pozdravím Lubu, Peťku a šmudlíka, pěkně roste chlap jeden :palec2:

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty wole,ted jsi mi šlápl na malíček lol ,co mám zařízený,jak dědek :aggressive:lol .nějak ti uniká,že jsem majitelem firmy a starostí po kokot,ty wole čas jsem měl ve státním sektoru !! ale hlavně to je o chuti někam se podívat,chut se sejít!!!!!pak už je to lehčí si vyšetřit čas a pááá ;):)

Tak hele pane malíček, ty si ředitel majitel dědek a už začínáš senilnět. Ty nám tady budeš něco vyprávět o tom, jak jezdíš po srazech?? Joo to se to jezdí, když tam všude máš asistenci a tím pádem jseš tam pracovně a jak se říkáš, za to že tam otravuješ a vystavuješ svůj ksicht a zmrzačenou haksnu ještě bereš prachy. Co mi tady povídáš o jezdění na srazy ty stará hajtro, tvoje jedinné štěstí je , že máš na stará kolena krásnou mladou ženu (doufám ,že to Danuška čte, jinak mně už nikdo nezachrání :smich: ). Kdyby si měl moji práci, tak by si jezdil akorát tak po Praze a stř. Evropě a né po srazech - ale můj problém, že jsi si našel takovou práci. Nicméně doufám, že jsem si trošku rejpl a mohu klidně jít spát, byl jsem na otočku Vídeň a jsem ňákečj utahanej. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a teď k mému většímu mladšímu bratrovi petrovi to černé svini neboli k Black Molláčkovi

Věděl jsem to o té svatbě o nějaký den dříve, byl jsem požádám abych držel hubu, což jsem dodržel a strašně moc jsem se mu chtěl na té Nuselské radnici vysmát do ksichtu osobně a poznat jeho novou (a jak sám o ní vypráví úžasnou a skvělou ženu) paní. Bohužel jsem to pracovně nestíhal, leč doufám, že průtrž mračen v dobu svatby jim přinese ty největší a nejkrásnější kapky ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ, ÚCTY A TOLERANCE vzájemně k sobě a jakožto i ke všem ostatním v jejich málopočetné asi 13-cti člené rodině :smich::palec2:

Osobní vzkaz pro Petra - mám tě rád kámo a držím stále palce a doufám, že tě co nejdříve již uvidím a navštívíme se. Pozdravuj tvoji ženu a moje děti :plol Nic neslibuju, protože to potom nikdy nevyjde, jen říkám, že se budu snažit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baurak - jj malej je vysmatej porad, no na srazu se mu libilo, bylo tam asi neco kolem 35 deti tak mel dobrou spolecnost, ono tohle je trochu jiny okruh lidi nez OC, tohle je spise takove rodinne, ale parta samozrejme skvjela.

Palo - nazdarek, take te vsichni zdravime ;) ;) ;)

Rad vas zase vsechny nekdy uvidim ;) ;) ;)

Jinak malej ma i svoje stranky: Malej Lubosek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hele pane malíček, ty si ředitel majitel dědek a už začínáš senilnět. Ty nám tady budeš něco vyprávět o tom, jak jezdíš po srazech?? Joo to se to jezdí, když tam všude máš asistenci a tím pádem jseš tam pracovně a jak se říkáš, za to že tam otravuješ a vystavuješ svůj ksicht a zmrzačenou haksnu ještě bereš prachy. Co mi tady povídáš o jezdění na srazy ty stará hajtro, tvoje jedinné štěstí je , že máš na stará kolena krásnou mladou ženu (doufám ,že to Danuška čte, jinak mně už nikdo nezachrání :smich: ). Kdyby si měl moji práci, tak by si jezdil akorát tak po Praze a stř. Evropě a né po srazech - ale můj problém, že jsi si našel takovou práci. Nicméně doufám, že jsem si trošku rejpl a mohu klidně jít spát, byl jsem na otočku Vídeň a jsem ňákečj utahanej. :help:

hele twigy,ty aby jsi si opět neplácal játra,bez tak už zničená colou lol:p já ti dám senilní až ti trenýrky budou malý,zmetku jeden lol ..........víš co,vyměníme si to se vším všudy na 14 dní a garantuji,že z toho opupínkuješ až na prdeli ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...