Přejít na obsah

1203


Host Dada

Doporučené příspěvky

  • o 5 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
Ja s 1203 jezdim porad :-) dokonce sem ji kupoval ve stejnym autosalonu jako Octavku :-) nejlepsi auto .... odveze uplne vsechno...od bordelu z baraku...pres psy do lesa na prochazku az po 12 lidi na parbu.... :-)

jasný, stály tam obě hned vedle sebe :palec2::smich::smich:

No nekecam fakt :-) naka firma si v tu dobu kupovala nekolik Pick-upu a na protiucet tam dali dve 1203...no a kdyz jsme tam kupovali octavku tak sme si vsimli ze za plotem maj tuhle 1203...no a tak par dni po octavce u nas pribyla i tahle 1203 ze stejnyho salonu.. :-) no vedle sebe nestaly to ne :-) a ani moc nableskana nebyla :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Náhodou já jí taky mám a i když jí neustále opravuju tak neustále jezdí.Po každé zimě vždy něco orezne a tak stále něco vyvařuju a vybrušuju.Naposled,vloni v létě dostala traverzovou injekci nad zadní nápravu v podobě masivního U-profilu. Taky kdysi uhnilo zad.kyvné rameno -výměna obou.Spojkovou pumpu asi třikrát, zavěšení torzky uhnilé atd....Ale mám jí rád,koupil jsem jí před 11.roky od podniku kde jsem s ní jezdil a pořád mi slouží k výdělečné činnosti.Na to nářadí,trubky a autogen bobatě stačí.Teď když jsem odstrojil octávku kvůli přestavbě tak mě hned byla dobrá jednadvatrojka. Ale nějak jsem se rozkecal,asi to luxusní vozítko nebude nikoho zajímat,tak čau.

post-2945-1175985040_thumb.jpg

post-2945-1175985293_thumb.jpg

post-2945-1175985324_thumb.jpg

Editováno: , autor: ritchie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou já jí taky mám a i když jí neustále opravuju tak neustále jezdí.Po každé zimě vždy něco orezne a tak stále něco vyvařuju a vybrušuju.Naposled,vloni v létě dostala traverzovou injekci nad zadní nápravu v podobě masivního U-profilu. Taky kdysi uhnilo zad.kyvné rameno -výměna obou.Spojkovou pumpu asi třikrát, zavěšení torzky uhnilé atd....Ale mám jí rád,koupil jsem jí před 11.roky od podniku kde jsem s ní jezdil a pořád mi slouží k výdělečné činnosti.Na to nářadí,trubky a autogen bobatě stačí.Teď když jsem odstrojil octávku kvůli přestavbě tak mě hned byla dobrá jednadvartojka. Ale nějak jsem se rozkecal,asi to luxusní vozítko nebude nikoho zajímat,tak čau.

Náhodou je to fešanda, a podle palubky koukám že i jedna z těch starších a na pohled zachovalá, jen ať slouží. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
Náhodou já jí taky mám a i když jí neustále opravuju tak neustále jezdí.Po každé zimě vždy něco orezne a tak stále něco vyvařuju a vybrušuju.Naposled,vloni v létě dostala traverzovou injekci nad zadní nápravu v podobě masivního U-profilu. Taky kdysi uhnilo zad.kyvné rameno -výměna obou.Spojkovou pumpu asi třikrát, zavěšení torzky uhnilé atd....Ale mám jí rád,koupil jsem jí před 11.roky od podniku kde jsem s ní jezdil a pořád mi slouží k výdělečné činnosti.Na to nářadí,trubky a autogen bobatě stačí.Teď když jsem odstrojil octávku kvůli přestavbě tak mě hned byla dobrá jednadvatrojka. Ale nějak jsem se rozkecal,asi to luxusní vozítko nebude nikoho zajímat,tak čau.

Ritchie, vypadá naprosto úžasně :palec2:lol

Jen zírám a držím :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No díky,on si na tu mojí modrou holku taky někdo vzpomněl.To jí budu muset zase po roce přeleštit,nějak jsem jí zanedbával.To pořád všechno pro octu a na dvanáctku nějak zapomínám.Chudák už půl roku neodtrhla kola od obrubníku ale teď jsem jí koupil novou baterku a budem zase spolu vyrážet na melouchy.Září-prosinec toť topenářské žně.Doufám,že to přežijeme(oba).Já jí udělám snad nějakou lepší fotku.Čus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...