Přejít na obsah

Nehody


Dakie

Doporučené příspěvky

Jedu jednoho krasneho dne z ranni smeny z Mlady Boleslavy smer Česká Lípa ...a v Jestřebí pouštím chodce na přechodu zaroven s autem co jede v proti smeru najednou slysim kvileni brzd frajer jel 100 zbrzdil na 70km-h a napalil me primo na zadek....no viz foto total crash:)

post-24675-1245174654_thumb.jpg

post-24675-1245174742_thumb.jpg

post-24675-1245174776_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedu jednoho krasneho dne z ranni smeny z Mlady Boleslavy smer Česká Lípa ...a v Jestřebí pouštím chodce na přechodu zaroven s autem co jede v proti smeru najednou slysim kvileni brzd frajer jel 100 zbrzdil na 70km-h a napalil me primo na zadek....no viz foto total crash:)

toto je náraz cca v 30-40km rychlosti, být to v 70ti, tak se zlomí zadní blatníky nebo rovnou lem nad kolem v prostoru dveřía to samé udělá i střecha + by se ještě zohly 5. dveře. pokud nemáš zvlnění blatníky a dveře dovnitř, tak je to celkem OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, pěkná práce :help: s Audinkou. To bude tím, že nebyl připoutanej. Klidně sem foto hoď, nebo pošli po SZ, jesli to jde nebo na maila. Čelní srážka? To musel bejt kalup, že to takhle zacvičilo s tou OOOO. Hele, jak se sbíraj ty kousky, do kbelíku nebo do pytle, nebo jak se to kompletuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si piš že byl pripoutanej, ale palubka byla místo předních sedadel a borec natlačenej směrem dozádu za spolujezdce... byl kompletní, jen měl otevřený zlomeniny stehenních kostí, otevřenej pajšl apod... tekla mu krev z uší + nosu ....

http://www.pozary.cz/rubriky/udalosti/ridi...onem_18394.html

Tady je fotka jen ilustrativní.... a kolo to bylo asi, ale podívej na vzorek - gumu nemůže takovýmto způsobem ohoblovat během nehody !!!!!

post-13704-1245575056_thumb.jpg

post-13704-1245575061_thumb.jpg

Editováno: , autor: Standis
pozor na zbytečné citace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si piš že byl pripoutanej, ale palubka byla místo předních sedadel a borec natlačenej směrem dozádu za spolujezdce... byl kompletní, jen měl otevřený zlomeniny stehenních kostí, otevřenej pajšl apod... tekla mu krev z uší + nosu ....

http://www.pozary.cz/rubriky/udalosti/ridi...onem_18394.html

Tady je fotka jen ilustrativní.... a kolo to bylo asi, ale podívej na vzorek - gumu nemůže takovýmto způsobem ohoblovat během nehody !!!!!

fire, to s tím připoutáním byl vtip ;)

Jinak toto bych viděl na kriminál jak pro řidiče, tak i pro provozovatele a hezky na dlouho. Kvůli šetření na gumách tam někdo zařval. Ono to tak asi nedopadne, ale zasloužili by si to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak jsem se dnes vrátil z dovolené. Letadlem. Proč? Vysvětlení na fotkách... no... připadám si jak kokot. "Tohle se mi přece nemůže stát"... jel jsem do zatáčky, uklouzl zadek, dal jsem kontra, chytil se předek a byla tam zeď... auto je doteď v Chorvatsku, já si o dva dny prodloužil dovolenou a netušim co teď. Aspoň, že jsem už v ČR. Jen doplňující otázka pro znalé - v autě jsme byli čtyři, jedna slečna si zlomila ruku o sedačku před ní, takže já budu souzen z tresného činu ublížení na zdraví z nedbalosti s horní sazbou 10 let, je to tak? Příště letím letadlem tam i zpátky... zradila kluzká chorvatská silnice... auta je mi líto... ale kamarádky víc...

Tak takhle vypadá Fabia ve 40 km/h proti zdi...

post-868-1248732221_thumb.jpg

post-868-1248732230_thumb.jpg

Editováno: , autor: samurai
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dnes vrátil z dovolené. Letadlem. Proč? Vysvětlení na fotkách... no... připadám si jak kokot. "Tohle se mi přece nemůže stát"... jel jsem do zatáčky, uklouzl zadek, dal jsem kontra, chytil se předek a byla tam zeď... auto je doteď v Chorvatsku, já si o dva dny prodloužil dovolenou a netušim co teď. Aspoň, že jsem už v ČR. Jen doplňující otázka pro znalé - v autě jsme byli čtyři, jedna slečna si zlomila ruku o sedačku před ní, takže já budu souzen z tresného činu ublížení na zdraví z nedbalosti s horní sazbou 10 let, je to tak? Příště letím letadlem tam i zpátky... zradila kluzká chorvatská silnice... auta je mi líto... ale kamarádky víc...

Tak takhle vypadá Fabia ve 40 km/h proti zdi...

Fuj,no do háje.. ještě jde o to v jaké zemi budeš stíhaný z trestného činu :( ještě že je to "jen" ruka.. jestli tam nebyl alkohol a nepřiměřená rychlost a slečna nebude souhlasit s trestním stíháním,mohl by jsi se z toho dostat "jen" s podmínkou a nějaké ty odpracované hodiny... Alespon u bratránka to tak bylo,měl něco podobného v Německu,ale stíhání bylo v ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ta delka trestu se mi jeví jako kravina,když někdo někoho autem zabije tak dostane špatně 2 roky a Ty za zlomenou ruku máš sazbu 10let to je nějaká kokotina.já měl taky už bohužel bouchanec se zraněním a stálo mě to 4000kč na pokutě,před 4roky ještě bez bodu.nevím jak je to v Chorvatsku,ale určo to taky nebude žádné vězení jinak by už seděla pulka světa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde se ti to přesně stalo? Byla mokrá silnice nebo to ulítlo na suchu? Někde jsem četl, že když je tam mokro, tak tam silnice

můžou mít takový vlastnosti, jako když jsou namrzlý.

Říká se,že ten jemnej píseček a prach od moře když zmokne ja jak náledí a dokonce prej mistní jezdí na zimákách,psaly to někde v motorist. časáku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...