Přejít na obsah

kenvud radio :)


Doporučené příspěvky

hojky,, moje radio v octave si niekedy samo od seba zmysli, ze sa vypne a po chvíli sa opat nastartuje, je to take vypnutie, ako keby som vytiahol kluc zo zapalovania. ja si osobne myslim, ze by to mohla byt poistkou, ale za asi pol roka som menil uz 2x poistku, radio je ete v zaruke a bolo v servise na kontrolu a ono je bez zavady :palec2: vie mi niekto poradit na co by som sa mal este kuknut? diky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kenwood radia maju, rovnako ako vacsina modernych autoradii podpatovu a tepelnu ochranu. Tzn. ked je radio prehriate a hrozi jeho poskodenie samovolne sa vypne, alebo ked je na napajani radia menej ako 11,5 V (myslim - neviem presne, mozno menej) takisto sa samo na par sekund vypne. Mne to robilo tiez pri vyssich hlasitostiach, ked napajanie nestihalo. Pomohlo to, ze som vymenil napajaci kabel za kabel s hrubsim priemerom. Potom to prestalo a vsetko ide v poriadku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kenwood radia maju, rovnako ako vacsina modernych autoradii podpatovu a tepelnu ochranu. Tzn. ked je radio prehriate a hrozi jeho poskodenie samovolne sa vypne, alebo ked je na napajani radia menej ako 11,5 V (myslim - neviem presne, mozno menej) takisto sa samo na par sekund vypne. Mne to robilo tiez pri vyssich hlasitostiach, ked napajanie nestihalo. Pomohlo to, ze som vymenil napajaci kabel za kabel s hrubsim priemerom. Potom to prestalo a vsetko ide v poriadku.

no diky moc,, skusim a uvidime,, sice teraz sa mi to nejak neozyva vypinanie, ale tak skusim a uvidime,, snad to pomoze:)) diky ave octava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...