Přejít na obsah

Koupě Octavie I


galaher

Doporučené příspěvky

Ja mam 98" a najeto nejak 168tis KM a taky to mam poctive..prvni byla znameho a pravidelne servisovana.. ted jak ji mam ja tak taky ale ne v autorizovanych servisech no... skoda jen že je to tak stare auto preci jen..pristi rok uz 11 let.. to to leti..:( .. Nehces ji ? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se omlovám zatím se tady jen tak rozkoukávám tak mi to zatím trochu trvá:

Na ceně jsme se už tak nějak dohodly je to 110 000 je to s letníma +zimníma kolama,"zahrádkou" .Rozvody to má dělané při 199 000 takze nedávno+brzdy také.Klapku vduchové váhy též.Tak prosím raďte kritizujte čekám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam 98" a najeto nejak 168tis KM a taky to mam poctive..prvni byla znameho a pravidelne servisovana.. ted jak ji mam ja tak taky ale ne v autorizovanych servisech no... skoda jen že je to tak stare auto preci jen..pristi rok uz 11 let.. to to leti..:( .. Nehces ji ? lol

Tak zatí jsem domluvený jinak ale děkuji za nabídku Luba KV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak firemní servis byl konán do 50 000 pak to bylo servisováno pravidelně jak rozvody tak olej a ostatní .

"Má Octavie nese označení SLX " nevím co to znamená ale je tam toho až až mám také obavu z té elekroniky na Fáčku jsem si udělal co jsem potřeboval hold zub času je neůprosný "sviňa"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zajmavý, já měl kdysi GLX oktu, kámoš měl uplně tu samou, stejny rok a i barvu vsechno, ale měl SLX a řeknu ti, že výbavu o proti mojí měl docela ošumnělou. já měl oproti němu navíc šíbr, vyhřívaný sedačky, on v tom klimu neměl atd, bylo toho víc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OTDi: To byly věci podlě mě za příplatek. Já mám slx a mám manuál klímu, sedačky bez výhřevu.

edit:

1996

* LX: nárazníky lakované v barvě vozu, velkoplošné kryty kol, šedivé potahy sedadel z osvědčené tkaniny, výškově stavitelné sedadlo řidiče, stavitelný volant ve dvou osách, příprava pro rádio + 4 reproduktory, pylový filtr, zvuková signalizace zapnutých světel, posilovač řízení, airbag pro řidiče

* GLX: navíc proti LX: luxusnější kryty kol, boční ochranné lišty, zrcátka lakovaná v barvě vozu, tónovaná skla, plyšové potahy sedadel (v modré, zelené, červené a šedé kombinaci), přední mlhovky, uzamykatelná schránka v přístrojové desce, dělená zadní sedadla v poměru 1/3 : 2/3, seřiditelné bederní opěrka řidiče, centrální zamykání, palubní počítač, elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zrcátka

* SLX: navíc proti GLX kola z lehkých slitin 15", luxusní plyšové potahy sedadel, elektrické ovládání předních i zadních oken, elektricky ovládané střešní okno, airbag pro řidiče a spolujezdce, ABS a EDS pro 1,8 20V a 1,9 TDI / 81 kW

* na přání: klimatizace s mechanickým ovládáním, autorádio, vyhřívání předních sedadel, alarm, ABS, EDS…

1998

* GLX: navíc: Combi loketní opěrka mezi předními sedadly

* SLX: navíc: loketní opěrka mezi předními sedadly, mechanické klimatizace

* na přání: navíc: boční airbagy, příprava pro GSM telefon, elektronické klimatizace Climatronic...

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OTDi: v hospode se keca ale kdyz koukens na obsah temat tak hospoda je proste hlavne o pokecu a vetsinou ne o vecech spojenejch s opravdovymi problemy o autech, tohle tema by melo bejt v ostatni jelikoz prave takovyhc je tam tuna a autor by si tak treba v tamtech tematech odpoved uz rovnou nasel, zbytecne pak dublujeme steny topicy ;)

zabiak:a kdyz je to fuk tak tu pak bude mrdnik :) a to doslova, zas nemusime mit v hospode bordel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Nazdar páni.

Ja sa tiež chystám na kúpu O1 1.8T combi od r.v. 99 a preto by ma zaujímalo, že či boli všetky motory rovnaké, alebo boli aj nejaké zmeny po určitom roku. Veľmo sa ešte v nich nevyznám, ale myslím, že niektoré mali označenie AGU a podobne.

Taktiež som si všimol, že niektoré /ročníky si už nepamätám/ majú plynové lanko na škrtiacej klapke z prava a taktiež aj z ľava.

Najviac by ma zaujímalo, že či sa dá pomocou diagnostiky, alebo VAG či ako sa to volá zistiť skutočný stav najazdených km. Nechcel by som predsa kúpiť auto zo 149.000km a skutočných 350.000km.

Ďakujem za každú radu.

Editováno: , autor: spibe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...