Přejít na obsah

Koupě Octavie I


galaher

Doporučené příspěvky

Tak kolem 120k seženeš klidně nějakou pěknou Fabku 2007-8, u Octavky se dvojkové dají sehnat taky, ale za ty peníze budou mít docela hodně najeto a to by chtělo ještě něco připlatit. Ale i ta Tvoje vybraná Octa vypadá slušně, jen je to prostě 13 let staré auto. Pouvažoval bych o novějším být tebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak,tak do prvniho servisu a podle vinka zistit kilometry.Ale jinak tohle auto přežije snad všechno.

Já to měl taky tak v autorizovaném servisu jsem zjistil ze jsem opravdu 3majitel a nebyla dotažena a ani není potřeba serviska jen malý techničák a bylo to zadarmo

Jen mě zaregistrovali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to stejně vždy o štěstí máme doma dvě octy 1.9TDI 81kw a pak seata 1.9SDI. Octa 99 je daleko lepší, míň mechanických poruch než 01 která má míň najeto. Starší má i o litr menší spotřebu. Asi záleží od kusu ale opotřebované mikrospínače v zámkách bych neřešil oprava za pár kaček a půl hodinka práce a že padá do nouzáku záleží jestli majitel jezdil krátké trasy. Vyčištění turba nestojí svět podložit lopatky a pojede dalších 200tis. Po těch letech odejde většinou stahovačka a pod. Koroze začíná nejdříve na prahu vepředu a na blatníku kde je ta kapsa jak se drží bordel, doporučuji hned vyčistit. Na 2octu bych zapomněl i na fabku, 1Octa je na opravy a provoz nejlepší. A u takhle starýho auta už není pravda že z DE je auto levnější! Vlastní zkušenost. Pokud to byl dovoz tak tady to může být 2 majitel ale kolik jich bylo v zahraničí se nedozviš.

Editováno: , autor: pfujara
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chych, už jsem to taky zjistil, že se auto zamkne celý, když není něco otevřený, ještě že mám nahradní, jinak dík za to tlačítko, v návodu jsem to nikde nenašel. jinak auto má najeto cca 280 000Km, takže jsem ujednal slevu a budu doufat, že teda motor vydrží hooodně dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, nynější majitel se o něj staral tak , že ho vždy zavezl do servisu a at tam udělají, to co je potřeba, jsou tam nový brzdy (všechny kotoučový), nový žhavící svíčky, rozvody dělány před 40 000km, jinak, on ani nevěděl ,že by to bylo stáčený, on už to bohužel tak koupil, takže byl napálený on, já jsem si to prvně zkontroloval.

a zjistil to, ale auto je z hlediska technického stavu uplně OK, na technické pouze výhrada na netěsnost motoru a převodovky, ale to je běžná závada každého staršího auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...