Přejít na obsah

Koupě Octavie I


galaher

Doporučené příspěvky

já bych chtěl prodat octavii r roku 2001 taky nevím kolik si mám říc

má najeto 197000

1,9tdi 66kw

bílá barva

combi

elegance

koupil jsem si dvojkovou tak na prodej tak moc nepospíchám ale abych nepřestřelil

Nebýt té bílé barvy tak by mohla být cena kolem 200000 Kč. Ale takhle tipnu kolem 160000 - 170000 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jn, obávám se nejhoršího, bílá barva není žádaná.Když jsem kupoval já oktu tak jsem sledoval inzeráty. Bylo to nějak na nový rok. byla tam bílá okta combi rv. 2003 TDi 81 kw elegance, climatronic,všechno cajk. Tak první ji tam měl za 250, pak 240, atd atd, a za měsíc a půl už tam bylo 180 tis, a nakonec dokonce 165 tis a pak už jí asi někdo koupil protože se v inzerátech už neobjevila.Kupovat bílou oktu je dost prodělečný :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatiaľ pohoda. Auto jazdí. Druhý kľúč mám, našiel sa aj štítok na kľúče. Akurát chýba ta serviska a druhý ovl alarmu.

Vraj keď ho najde, pošle mi ho., (Inak staršia pani, vraj ho niekam uložila a nevie kam).

Ďalšia perlička, už týždeň čakám na papiere. Pani to po splatení lízingu zabudla prepísať na seba, tak to teraz vybavuje.

Budem priebežne informovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim...chtel bych si sundat moje bocni listy, nalakovat je a pak je zase nalepit, je to mozne, nebudou ty listy po demontazi znicene? A cim bych je potom mohl co nejlepe prilepit? Dekuji

Ozaj pani, cim by sa dali najlepsie tie listy prilepit? Chemporen - nevhodne na PE, PP, PVC, Sekundove lepidlo - nevhodne na PE, PP, PVC Cim ste to nalepili vy?

Ludevit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono, mne tam ta paska ostala, takze z dialky nevidno, ze tam ta lista nie je. Preto som sa pytal, ci na tu pasku napackat lepidlo a tak pritlacit holu plastovu listu. Alebo predsa tu obojstrannu pasku?

Ludevit

Je to pracné. Mě se nejlépe osvědčilo : Horkovzdušná pistole, po kousku cca (5 až 10cm)nahřívat a tvrdší gumou gumovat. Nakonec jsem to dočistil technickým benzínem. Pozor před gumováním musí být okolí umyté jinak prachem poškrábeš lak. Já jsem použil gumu viz foto, která je určena na čištění brusných papírů (koupeno v železářství). Ta lakýrnická páska nahoře je tam proto, abych podle ní při lepení nalakovaných lišt udžel rovinu.

post-1028-1216326593_thumb.jpg

post-1028-1216326633_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, chtěl bych se zeptat na problém, který nastal, když jsem chtěl odstranit boční lišty. Nevím, zda se to zde řešilo, ale po odstranění lišty na levých zadních dveřích objevily v místě mezi oboustranými páskami na laku bublinky na laku skoro přes celé dveře, některé již popraskané. dost mě to naštvalo protože jsem chtěl lišty odstranit, ale teď to vypadá, že tam lištu budu muset dát zpět a ostatní raději nesundavat. Neměl někdo obdobný problém? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niekde tu som videl aj s fotkami .... a boli tam tiez bublinky ... uz si nespominam ako sa to riesilo ale asi nove prelakovanie ... alebo listy spet na miesto ...

urcite niekde to tu uz je popisovane ....

Posielam ti link ak by si to nenasiel sam ...

http://forum.skodahome.cz/index.php?s=&amp...st&p=372254

a

http://forum.skodahome.cz/index.php?s=&amp...dpost&p=368

Editováno: , autor: Mathias
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja osobne sem se rozhodl ze ty listy shodim, jsou moc nizko aby mi vychytaly nejake cizi otevrene dvere, 90% zasahu je vys. A taky se mi tam nelibi :D . Mimo ty listy bych se chtel zeptat jestli mate nekdo zkusenost se sejmutim Emblemu Skoda z 5tych dveri... je pod nim nejaka dira nebo je kufr v celku? to jsem mel taky v planu sundat a chtel bych to mit cele krasne ciste. Tady na foru jsem o tom zatim nic nenasel :(

To Hektor: Myslim ze tyhle listy ti jsou na prahy uplne na pytel, jsou max 2cm vysoke a hodi se fakt jenom na to mistecko kde je na dverich "schod".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím všechny odborníky,

mám možnost koupit od mooc dobrého kamaráda Octavii Combi r.v.2002, 1,9 TDI, 66kW,klima, okna v el., ambiente, nebouranou, servisovanou, ale má najeto 360 tkm. S autem jezdí hodně slušný člověk a mám v něj plnou důvěru.

Už delší dobu reším kolik mu za ni nabídnout, ale opravdu nevím. Je to kamarád, takže nechce vydělat on na mě a ani ja na něm. Jaká by byla rozumná cenovka pro vás, aby jste ji vzali. Díky moc za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...