Přejít na obsah

Koupě Octavie I


galaher

Doporučené příspěvky

co říkáte na cenu 200.000,- za r.v. 2003 s necelýma 100tkm? Jen nevím, jestli to je 77 nebo 81 kW. Mně se ta cena docela líbí. Je to prej se serviskou, koupeno v CZ. Jestli to je 81ka, tak mně to asi bude hodně lákat. Ještě bych měl časem vědět víc. Volal mi kámoš jestli ňákou nechci, je to z konkurzu.

Tak to auto nepochybně bylo bourané ;) Za tuto cenu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co říkáte na cenu 200.000,- za r.v. 2003 s necelýma 100tkm? Jen nevím, jestli to je 77 nebo 81 kW. Mně se ta cena docela líbí. Je to prej se serviskou, koupeno v CZ. Jestli to je 81ka, tak mně to asi bude hodně lákat. Ještě bych měl časem vědět víc. Volal mi kámoš jestli ňákou nechci, je to z konkurzu.

to je podezrela cena na 2003.... fuck<_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co říkáte na cenu 200.000,- za r.v. 2003 s necelýma 100tkm? Jen nevím, jestli to je 77 nebo 81 kW. Mně se ta cena docela líbí. Je to prej se serviskou, koupeno v CZ. Jestli to je 81ka, tak mně to asi bude hodně lákat. Ještě bych měl časem vědět víc. Volal mi kámoš jestli ňákou nechci, je to z konkurzu.

Cena to zase tak podezrele nizka neni, pokud mate zname treba u exekucni f. da se lecos, kamos me uz o tehlech praktikach taky lecco rikal, jeho tata takhle sehnal 03 Eleganci 96kW TDi 96tiskm. za 250tis,- :o ...staci jen pokud se vhodne zalozi slozka do supliku a neprihlasi se vyssi nabidka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co říkáte na cenu 200.000,- za r.v. 2003 s necelýma 100tkm? Jen nevím, jestli to je 77 nebo 81 kW. Mně se ta cena docela líbí. Je to prej se serviskou, koupeno v CZ. Jestli to je 81ka, tak mně to asi bude hodně lákat. Ještě bych měl časem vědět víc. Volal mi kámoš jestli ňákou nechci, je to z konkurzu.

Tak to auto nepochybně bylo bourané ;) Za tuto cenu...

nebylo. A má jich bejt k mání 8.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co říkáte na cenu 200.000,- za r.v. 2003 s necelýma 100tkm? Jen nevím, jestli to je 77 nebo 81 kW. Mně se ta cena docela líbí. Je to prej se serviskou, koupeno v CZ. Jestli to je 81ka, tak mně to asi bude hodně lákat. Ještě bych měl časem vědět víc. Volal mi kámoš jestli ňákou nechci, je to z konkurzu.

Tak to auto nepochybně bylo bourané ;) Za tuto cenu...

nebylo. A má jich bejt k mání 8.

Tak hod naky lepsi info ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdíl je určitě ale u světle šedé nebo tmavě šedé to asi nebude tak horký.A jak poznáš bourané nebo zaplavené auto záleží na tom kdo a jak ho opravil kolikrát to i nepoznáš protože to nepoznají někdy i v ator.servise.U bouračky jsou hl.znakem originál spoje (body)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jednoduše poznám zaplavené, bourané auto?

Je velký rozdíl teploty uvnitř vozu podle barvy, např. světle šedá a tmavo šedá metalíza ?

Jestli je auto bourané můžeš hlavně poznat, jak jsou namontovány přední a zadní spoiler... Pokud je mezi spoji nějaká nerovnoměrná nebo velká spára, tak ten spoiler někdo musel měnit... Taky můžeš otevřít kufr a podívat se až úplně na dno (jak je rezerva apod) jestli tam není pokroucený plech... To je asi tak všecko co proto můžeš udělat. jinak si ještě zažádej o zkušební jízdu B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové toto téma už hledám pěkně dlouho a doufám že mi pomůžete. Chci koupi Octavku kombi, 1,6 74-75 kw, r.v.2001. Na co si mám dát pozor. Našel jsem pár typů na Tipcarsu. Cena se pohybuje kolem 200 tis , km kolem 100tis s klimou, abs, 2x airbac, el.okna, el.zrcátka, posilovač,palubní poč. atd. Jak se zjistí pravost km? Díky za tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...