Přejít na obsah

Koupě Octavie I


galaher

Doporučené příspěvky

No o víkendu se na ni mrknu a hned budu chytřejší. Mouchy se časem můžou objevit, jako u každé ojetiny, ale má jasný původ, 110 k motor, odpovídající km a je v původním stavu, takže si ji můžu dotvořit k obrazu svému. Každopádně díky všem za rady - kdyby takhle fungovalo vše na světě, jako tohle fórum, bylo by to OK lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, výše už bylo "osvětleno". Holt máme v rodině sametový ručičky :rolleyes:

To Kajman:

proč bude řešit klimu ? Ta kára nemá manuální klimu - špatně vidím ?

No nema klimu. Takze asi spatne vidis...Vedla tlacice na klapku ma byt v takom pripade este dalsia AC tlacica.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...má pravdu předsedo ! Zmlsanej klimatronikem jsem na ten drobný, leč zásadní, detail zapomněl. V motoru (jsem se domníval) vidět kompresor, a on to "alťák", že...

Tak to řešit asi fakt bude - i když pan "profesor" říká, že se neotepluje !!!

Editováno: , autor: Alibaba I
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele klíma není všechno. Já jsem klímu vnitřeně vyřešil docela rychle. Ročně najedu 8-9000Km. Takže jsem vzal jako skromnou "náplast" za klímu ten el.střešní šíbr a vesele jsem si ji vezl domů :)

Fakt je ten, že klímu moc nesnáším. Vždycky když jsem jel s manuální, tak to bylo fakt hodně příjemný. Takové osvěžení. Za tři dny rýma jako trám. :palec2: To už jsem tak nadšenej nebyl a lamentoval, že jsem ten pařák moh vydržet :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj jak pise beda,pokud budes jezdit v poho do tech 6 se vlezes!V lete mam 17" kola tam ta spotreba pise 7,5 ale merim to tankovanim a vychazi to porad na 7,0 at ji davam nebo setrim!V zime 15" kola kdyz jezdis tak akorat neco lehce pres 6l.Delam v IT skoro 2000 metru nad morem,tak kde nemcouri s medakama a bavorama nahazujou retezy si jezdim s usmevem!Vetsinou se stane,ze nas zasype freza kdyz odklizi parkoviste,nemci se nemuzou vyhrabat a porad je musime zduchat ja sednu,proklouzne predek,zadek sepne a jsem venku,nadhera!:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny.Mám možnost koupit Octavii 4x4 Tdi,r.v.6/2003,74kw,Al kola léto+zima,xenony,climatronic,el.okna.atd najeto 140000km,serviska.kilometry jsou 100%,je to známý,v pěkném stavu za 190000kč.Chci se zeptat na váš názor jestli do toho jít nebo ne.

Zdravim i ja tebe.Pokud je vazne v super stavu a chces jednickovou octu, tak nevahej...ale ja bych uz I nebral.Buď bych pár kaček přidal a koupil II nebo počkal a taky koupil auto o třídu výš. Před rokem jsem kupoval jedničkovou...stála o stovku víc než ta tvoje,2004,107 000km,výbava STYLE,antracit,na krásných 16"...fakt je to mazel pro toho kdo to umí ocenit,ale teď mě to krapec mrzí když si představím jaký auto bych si za stejnou cenu mohl pořídit teď.Mohl za to nástup face II a hlavně krize....ale stalo se a jsem s ní spokojenej!!!A ještě něco...jestli ti jde o klasickou 4x4.Já osobně HALDEXU moc nevěřím....je to jen občasně připojovanej zadek,pokud se nemýlím.Když ti to začne hrabat a pořád jedeš,tak ti sepne,ale jak někam zapadneš tak ti nepomůže ani svěcená.Ale rozhodně je lepší než klasická předokolka...pomůže ti aspoň někdy. Hodně štěstí při koupi !!!! :palec2:

Editováno: , autor: Stounik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim i ja tebe.Pokud je vazne v super stavu a chces jednickovou octu, tak nevahej...ale ja bych uz I nebral.Buď bych pár kaček přidal a koupil II nebo počkal a taky koupil auto o třídu výš. Před rokem jsem kupoval jedničkovou...stála o stovku víc než ta tvoje,2004,107 000km,výbava STYLE,antracit,na krásných 16"...fakt je to mazel pro toho kdo to umí ocenit,ale teď mě to krapec mrzí když si představím jaký auto bych si za stejnou cenu mohl pořídit teď.Mohl za to nástup face II a hlavně krize....ale stalo se a jsem s ní spokojenej!!!A ještě něco...jestli ti jde o klasickou 4x4.Já osobně HALDEXU moc nevěřím....je to jen občasně připojovanej zadek,pokud se nemýlím.Když ti to začne hrabat a pořád jedeš,tak ti sepne,ale jak někam zapadneš tak ti nepomůže ani svěcená.Ale rozhodně je lepší než klasická předokolka...pomůže ti aspoň někdy. Hodně štěstí při koupi !!!! :palec2:

jde videt ze s haldexem nejezdils :palec2: a kdyz uz O2 tak od roku 07 a vys nejlepe face ale tam je to jina cenova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde videt ze s haldexem nejezdils :palec2: a kdyz uz O2 tak od roku 07 a vys nejlepe face ale tam je to jina cenova

Máš pravdu...nejezdil,ale napsal jsem jen to co jsem se doslechnul a i můj názor. A proč O2 až od 07 ?? Bojíš se o kvalitu?Dílenské zpracování?Vychytané a nevychytané chybičky z výroby?Nebo jde o konkrétní motor?Common rail nebo pumpe-diese? Ale ten CR je myslím až od faceliftu...ale kecal bych. Chápu,že je riziko kupovat nový auto hnedka z výroby kvůli tomu co jsem už napsal,ale tak dlouho to snad být nemusí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady jedno odvaznejsi
neni moje ja jezdim jeste vic :palec2: hele bedo sem si vsiml v tvojem podpisu ze mas Vigora,dobry stroj hlavne drzak sice vykon nic moc ale je nesmrtelny pracant

a svoje soukromé videoooo nemas ??? ja letos ani moc na snehu nezaradil, a to ho bylo hafo....všude jezdíme služebním :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...