Přejít na obsah

Koupě Octavie I


galaher

Doporučené příspěvky

Taky vybírám,ale TDi.

Prostě vše prošmejdit, mezery, spáry ať jsou stejné. Rozdíly v odstínu plechařiny -blatníky, dveře, kapota... Nosníky baz deformací, na podvozku žádné sváry navíc..

Interiér - volant, řadička, pedály, sedadlo u řidiče, páčka blikače...

Předek od kamínků úměrně km, pokud bude jak nový tak se asi něco dělo.

Díly odpovídající roku výroby - světla obyč do r. 2000, čirá optika od r.2000

Nejlíp mít kámoše na STK a mít možnost s autem dojet na technickou a tam to potahat.

Ale to je jen teorie a sám jsem z výběru vedle, určitě nehledět jen na cenu.

Tak šťastnou volbu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čekat? Čekat je kravina, to by si člověk v životě nemohl nic koupit! Když třeba rok počkám, tak to auto budu mít třeba o 50tis. levnější, ale už bude zase o rok starší! Já osobně vezmu zase ty samé peníze o koupím si o rok novější.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerikam cekat do Ledna. Staci pockat 2 mesice. Na druhe strane je fajn, ze to beres tak, bazary te maji radi. Stejne dopadl kamarad, take rikal to co ty, kdyz jsem koupil auto o 3 meice pozdeji nez on tak nadaval: usetreno 40tisic,mene km, serviska :o Sezona je 4-9 mesic, ver mi prodaval jsem auta a kazdy rok to bylo stejne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O kolik asi klesne OCTA Combi 1,9TDi 81kW SLX/elegance 2002 z 260.000,-

Už se mi nechce čekat !

Dají se v bazarech ukecat s cenou níž ?

Kupoval jsem své auto v Únoru, původní cena byla 315 000,-. Ukecáno na 300 000. Neseděli km a ještě nějaké drobnosti, ale já byl na ní nadrženej, jak stepní koza. takže mi to bylo vcelku jedno.

Včera jsem koukal na Tipcars a v té samé výbavě se teď pohybují za 260 000 +- 10 000. Takže něco na tom bude, ale pokud se ti bude nějaká líbit, tak stejně do ní půjdeš, čekáním ji buď ztratíš a nebo potkáš ještě lepčejší, záleží jak dlouho chceš čekat. :D

Ukecávat můžeš vždycky, ale z téhle ceny už asi už moc né. Musíš se na tom autě pídit po maličkostech a na ty upozorňovat, ale v klidu a ne nasraně. Pomalu prodejce testovat a připravovat a pak udeřit. :) Pak uvidíš, buď dá a nebo nedá a ty ji koupíš tak jak je, protože se ti líbí a toužíš po ní. :D:D:D

PS. hlavně k nákupu neber přítelkyní(manželku) ať nežárlí už první den. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerikam cekat do Ledna. Staci pockat 2 mesice. Na druhe strane je fajn, ze to beres tak, bazary te maji radi. Stejne dopadl kamarad, take rikal to co ty, kdyz jsem koupil auto o 3 meice pozdeji nez on tak nadaval: usetreno 40tisic,mene km, serviska :o Sezona je 4-9 mesic, ver mi prodaval jsem auta a kazdy rok to bylo stejne.

No, ale kdybys pak počkal třeba další dva měsíce, tak jsi mohl ušetřit ještě víc. A kdybys čekal ještě rok, tak ještě víc. Kdybych to bral jinak, tak taky můžu čekat až do smrti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdy ma svuj nazor. Urcite bych, ale hledal auto pres inzeraty primo od majitele. Nejlepe od prvniho a nebourane. Vis co, alespon koupis. Chovani majitele vypovida o stavu vozu. V bazaru ti auto nalesti, zamaskujou, a vychvali do ....... . Nerikam, ze majitel neudela to same, ale podivas se na nej a je ti jasne jak bylo s autickem zachazeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerikam, ze si nekde psal o bazaru. Je jasne, ze neustale cekani je zbytecne, ale momentalne je sezona. Nevim kolik vydelas, ale kdyz za mesic usetrim treba 20 tisic tak to je good. Na druhe strane, kdyz narazis na dobre auto tak zase cekat je hloupost. Jak rika znamy, ktery dela v nej. autobazaru. "Nejvetsi sunky se prodaji v sezone, kdyz ne tak se stanou pomniky do dalsi sezony" Tak neber tu narazku prosim osobne. Taky jsem resil, kdy mam a kdy nemam koupit auto :smich: Ted mam nastesti sluzebni a to co 3 roky nove. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz srovnam ceny, letos v lednu a nymi tak je to rozdil. Napr.: Octa Tdi combi 2000 naj 90tkm,serviska,klima,pc,4 el okna atd. tak v lednu stala 180.000,- a ted ? Muj nazor je, ze se vyplati pockat. Take jsem cekal. -_-

Cekat bys mohl donekonecna... Samo ze bazar nasadi vyssi cenu u noveho prirustku a pak pripadne slevuje, ale celoplosne auta, alespon skodovky stagnujou porad stejne, octa spise spadla kdyz prisla OII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo mate moznost, vezmete si sebou VAG a projed te to na miste

pak se s tim projedte (kdo neudela testovaci jizdu je VUL) a pri jizde to radne potrapte. Vysoke otacky, nizke otacky a velky zaber. Pak to znova projedte vagem.

Pokud tam budou nejake podezrele chyby tak nebrat

Pro ty co resili barvu oleje. Ja psal pokud bude olej cerny, to znamena ze je jety a nacuchnul autem, tak k nemu cichnout jestli nesmrdi spaleninou. Protoze svetly olej jeste nemusel nacichnout. Prave tohle se dela, kdyz ma auto motor v haji. Vymeni se olej, jako ze to bylo pred prodejem na prohlidce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo mate moznost, vezmete si sebou VAG a projed te to na miste

pak se s tim projedte (kdo neudela testovaci jizdu je VUL) a pri jizde to radne potrapte. Vysoke otacky, nizke otacky a velky zaber. Pak to znova projedte vagem.

Pokud tam budou nejake podezrele chyby tak nebrat

Pro ty co resili barvu oleje. Ja psal pokud bude olej cerny, to znamena ze je jety a nacuchnul autem, tak k nemu cichnout jestli nesmrdi spaleninou. Protoze svetly olej jeste nemusel nacichnout. Prave tohle se dela, kdyz ma auto motor v haji. Vymeni se olej, jako ze to bylo pred prodejem na prohlidce

to je pěkná kravina, protože v TDI je olej černej hned po nalití. :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám i na inzeráty a vypadá to spíš, že si majitelé svých miláčků cení až moc a reálná cena je dnes nižší. V bazarech se mi zdají ceny lepší a náhoda, že znamý člověk bude výhodně prodávat auto je malá.

A tak asi nezbyde než riskovat v autobazaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já dnes vybral, už ji mám odloženou.

Octavia Combi 2003 Elegance, výbava skoro max .... Poježdění super je jak nová, v pondělí doplatím zbytek a ...

Akorát těch 260 táců, to je jediné mínus, ale :D

kolik si za ni dal ? Napis vic o tom..diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já dnes vybral, už ji mám odloženou.

Octavia Combi 2003 Elegance, výbava skoro max .... Poježdění super je jak nová, v pondělí doplatím zbytek a ...

Akorát těch 260 táců, to je jediné mínus, ale  :D

kolik si za ni dal ? Napis vic o tom..diky

Píše 260.000,-. Nebo jsi myslel, že za ní dal 260 podnosů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...