Přejít na obsah

Spojka 1.4MPi


autospravca

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 roky později...
  • o 4 roky později...
  • o 4 měsíce později...

Připojuji se do vlákna s dotazem. U 1.4 MPI AME mě trápí, že kope při řazení (mám ještě jednu a ta to nedělá). Nájezd je 130tkm, spojka původní. Neklouže, rozjezdy jsou v pohodě. Za tepla je již slyšet chrastění ložiska. Občas tužší řazení po prohřátí (jízda po dálnici).

 

Může tohle způsobovat ložisko s vysouvací pákou? Napadlo mě, že ten mechanismus drhne a nejde plynule, ale poskakuje, aproto to kope. Máte někdo nějakou bližší zkušenost? Lze páku ložiska nouzově přimazat bez demontáže převodovky?

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zdravím,

 

potřebuji na své 21 leté leštěnce udělat spojku, ale nechci ji dávat do normálního servisu. Zajímá mě jednak aktuální stav a pak mám vlastní sadu, kterou chci použít. Nejste tu někdo takový dobrák s dílnou, který by to se mnou jako melouch udělal? Přijedu kamkoliv a zaplatím ;-)

 

Díky!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Spojka 1.4MPi

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...