Přejít na obsah

Sjíždění zadních pneu.


octavia73

Doporučené příspěvky

máš rozhozenou geometrii. Nech si to srovnat někde, kde to opravdu uměj. Já takhle oddělal celou sadu Dunlop po 20 t. km. A že to nedělaj zimní bude nejspíš tím, že maj jinej rozměr.

Já to dělal v origo škoda,jinde ani nevěděli že se dělá geometrie i vzadu.A kde ti to dělali?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no oni to kolikrát neumí pořádně ani v tom značkovým. Kde jsem to dělal já není podstatný, stejně tam nepojedeš, ale chce to ten zadek si hlídat. To tu byl kdysi jeden, kterýmu se to sjíždělo tak strašně, že probrousil gumu durch a někde v Rakousku na dálnici mu za jízdy bouchla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no oni to kolikrát neumí pořádně ani v tom značkovým. Kde jsem to dělal já není podstatný, stejně tam nepojedeš, ale chce to ten zadek si hlídat. To tu byl kdysi jeden, kterýmu se to sjíždělo tak strašně, že probrousil gumu durch a někde v Rakousku na dálnici mu za jízdy bouchla.

V pneuservisu mi řekli že to se mi nemůže stát aby mi to bouchlo.Tak aspoň napiš město kdes to dělal?Já bych se potom rozhodl,když bych měl jistotu že mi to spraví.Ted to ještě dojedu ale na příští sezonu budu kupovat nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pneuservisu mi řekli že to se mi nemůže stát aby mi to bouchlo.Tak aspoň napiš město kdes to dělal?Já bych se potom rozhodl,když bych měl jistotu že mi to spraví.Ted to ještě dojedu ale na příští sezonu budu kupovat nové.

už jsem ti sice napsal SZ, ale ještě pro ty ostatní. Díky tomu, že zadní náprava je u OII zjevně náchylná k rozštelování, doporučuju se občas ohnout a podívat pod auto na vnitřní stranu gum. Zvenku není samozřejmě nic poznat a probrousit to až na kord není jistě nic vyjímečnýho. Takže ujištění servisu, že to nemůže bouchnout považuju za značně odvážný a nezodpovědný tvrzení.

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem teď po zimě nasadil letní, a hučí to jak ďas, jak jsem je přezouval tak jsem si je neoznačil

takže jsou teď proházené. Pravdou je, že jsem je nenechal převážit.

Ale je možné že by ty gumy ze zadku na předku hučely kdyby byly špatně sjeté?

Projeví se to špatné sjíždění gum i na rozměru 195?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nechám převážit kola a možná i geometrii, přece jenom má už to auto dva roky.

Kde jsi měl který kolo zhruba poznáš podle sjetí. Pokud delší dobu neprohodíš předek se zadkem tak na zadních vznikne něco jako pilka. Jsou namáhány jenom jedním směrem, bržděním. To dělá to hučení. Přední (samozřejmě pokud se jedná o poháněnou nápravu) se sjíždějí díky akceleraci i deceleraci relativně rovnoměrně. Proto se doporučuje předek se zadkem zhruba po 6 tis. km prohodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se to tu řešilo,je to geo zadku Já měl novou,za 15000 km zadek vevnitř na hladko a na záruku prý nic lumpové. A stará s tím jezdí jak s vajčkama,takže předpokládám vada již z výroby. nechal jsem to ted nastavit v barumce,tak jsem zvědavej. kdysi tu sem davali kluci i papíry s naměřenýma hodnotama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...