Přejít na obsah

Autoradio Rockdale


Doporučené příspěvky

Panové mužete mi někdo proadit. Koupil jsem toto radio

http://www.dvdautoradia.cz/hlavni-stranka-...ew-mazda-7.html

Nemužu zde rozchodit jinou navigaci než IGO. Třeba u TT mi to píše , že to není platná aplikace WinCe 5.

Nemohu se dostat na desktop - poradite jak na to. Nevím jestli je to nějak blokované nebo co. Poradite někdo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, ja jsem tam teda zkousel jenom igo a funguje mi perfektne ale pokud zkousis TT tak musis mit pravdepodobne verzi pro PNA (WinCE)

To jasne mám teda pro Wince, IGO taky jede, ale TT ne

Tohle je výpis spouštecího txt

\MMC_Storage\BMP\Backgroup.bmp

\MMC_Storage\nngnavi.exe

\MMC_Storage\BMP\3Down.bmp

95,145,201,190

\MMC_Storage\nngnavi.exe

\MMC_Storage\BMP\4Down.bmp

289,145,393,190

0

1234

Nevim k čemu jsou tam ty bmp, když na karte vubec nejsou a ty poslední čísla 0 a 1234 = jestli to neni nějaká blokace či co.

Pokud nahradím nngnavi.exe třeba Total comm. tak mi to napise unable to exe file. jsem z toho jelen.

Editováno: , autor: Bombardo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a neni stam nejaky soubor neco jako ini.txt nebo nejakej jinej konfiguracni soubor?

No uz jsem se dostal na explorer tedy spustil jsem ho z toho spoustěcího souboru txt

\Windows\explorer.exe

Teď řeším problém jak docílit toho abych se dostal na desktop. To že mi pořad nejde TT me štve, protože jedu na dovolenou po evropě cca 10 000 KM. Loni jsem byl na Sicílii a v těch uličkách třeba v Palermu se IGO s tím svým zpožďováním šipky nechytalo. Prostě TT do měst je lepší. Už fak nevím , koupil jsem to abych mohl použíat obě navigace, což bylo uvedeno , že lze ale zatim nelze.

Tak asi budu muset používat PDA s TT. Kdyby vas nekoho napdalo co s tim poraďte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...