Přejít na obsah

dnešní nákup


maca

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Já si nekoupil dnes,ale už včera ke svému dnešnímu svátku . Škoda Octavia II 1,6 MPI výbava Excelent.stříbrná metla, najeto poctivých 111 000km, xenony ,dig.klimatizace,kožený volant,nová spojka,+ sada zimních kol. prodejce Porsche Brno. Tak uvidíme jestli to byl dobrý kup. Ahoj Honza.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mezi řidiči je rožšířeno plno polopravd a omylů, jedním z nich je 10 airbagů v Octavii. :D Pokud prodejce inzeroval 10x airbag, tak bych ho poprosil, ať mi je vyjmenuje. :D Prodával jsem totiž takhle kdysi Passata, v každém inzerátu bylo, že má 8 airbagů - samozřejmě blbost, měl jen 8x nápis airbag, ale hlavový je jen jeden a když jsem do inzerátu napsal 6x airbag, tak jsem měl plno dotazů, jestli auto bylo bourané a co se stalo s těmi airbagy. :D

Ale proč sem píšu - konečně se mi podařilo sehnat "čepičky" na šrouby do značky! Několik let jsem to sháněl (ne moc aktivně) a konečně se zadařilo! :D I se šroubky za 8 korun kousek. :) Taková blbost a jakou udělá radost. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bych neřešil...každej nemůže vědět všechno...hold plno lidí bere počet pytlů podle nápisů který upozorňujou na 1 pytel u bočních oken cestující přední, zadní i ty v kufru :smich:

Co se mi ale hnusí, je jak lidem lžou do očí v těch věčně prezentovanejch rádoby poctivejch bazarech jako AAA a ESA, všude třeba právě na OII mají 10 pytlů a takový ty keci...to je na želístka...neznalej koupí auto z 10 a zjistí, že má 6 lol ... oni to ale zvládnou okecat...jen aby prodali kol9 LOCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomcat007, jestli 10 nebo 6 to by mně až tak nevadilo,dokonce si myslím,že jich mám 7. Na místě řidiče 2- jeden v autě a jeden vlastní. Rozhodující pro mně bylo,že známý v Autonově to auto prolustroval a kromě běžné údržby nebyly na autí ,žádné závady a potom při evidenčce to prolezli kluci na STK a naznali že je to jedna ze zachovalých Octávií,která nebyla dovežena zvenku a byla prodána v ČR. Honza Ororo.:feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...