Přejít na obsah

tempomat na mult.volantu


Valip

Doporučené příspěvky

chce to zkontrolovat VAGem jestli jdopu signály do jednotky MF volantu, pak jestli jdou do ECU

pak zkontrolovat jestli máš v pořádku snímač brzd. a spojk. pedálu

Vagem to chybuu nehlásí! Páčkou to neni a tlačítkama na volantu taky ne. Ještě mě radili, at zkusím ten kroužek pod volantem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

brzdovej je 4 drát takže se může kontrolovat

spojkovej je jen 2 drát takže se neskontroluje

u většiny aut se jeho nefunkčnost projeví jen při provozu tempomatu

tak je to jasné, vyměním spojkový spinač a budu testovat :) tak zatím kluci mnohokrát díky :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Mě to dělalo jeden čas taky, Vag nenašel žádnou chybu, tak jsem rozebral volant a vyčistil to tlačítko na tempomat ( byl tam prach a nečistoty)

a už rok to funguje jak má. ;)

Ahoj ties sa na to chystam lebotie tlacitka musim mackat moc silno a niekedy idu az na 3x

Niaku radu jak na to? cím zacat? treba vybrat airbag? Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 roky později...

mam rovnaky problem. dnes rano som este tempomat na volante v pohode pouzil a vecer uz mi nejde. mam 1.8t motor ARX lial som olej resp dolieval a ako zafukal tak mi sprclo na motor .. na lavu stranu tam ako sui rozvody.. je mozne ze nejak sa dostal olej na nejaku cast kde je ovladanie tempomatu alebo ako to nazvat a preto to nejde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...