Přejít na obsah

Xenony ORS 1


radek_cz

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
Díky moc za rady a linky, už jsem si je objednal tak uvidím, snad mi přijdou nepoškozené a hlavně snad se mi je podaří nějak vyměnit (ještě jsem to na Octavii ndělal) ...

Dík

Tak pro mě je to práce na 10min jedno světlo v klidu,ale tobě to asi zabere. Musíš vyndat světla ablinkry,pak rozšroubovat zadní kryt,jsou tam malé torx šroubky,pak už to snad pochopíš. S vyndáním světel musíš najít grif,je to jako ježek v kleci,ale jde to,aniž by jsi musel rozdělávat nárazník nebo cokoliv jiného.Pak dej vědět,jak to dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za návod. Problém je v tom, že ještě než jsem mohl začít přemýšlet o tom jak je tam dostanu tak možná musím řešit jiný. Z e-shopu mi poslali dvě výbojky ale každou od jiného výrobce. Jedna je Philips a druhá Osram. Typově jsou obě stejné (D2S, 35W). Je tohle problém nebo myslíte že je tam můžu normálně dát? Jde mi o to aby obě svítily stejně :(.

Dík za postřehy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...