Přejít na obsah

Přední náprava


Berry

Doporučené příspěvky

Měnil jsem tlumiče,ložiska kol,puky,čepy.Za kola jsme také brali hor.i vertikálně a bez sebemenší vůle.Najeto 218000km

Když jsi už toho měnil tolik,měl jsi vyměnit aji přední silentblok ramene a dát jiné kosti,nebo aspon nalisovat nové pouzdra.Když to nemáš na spojovačkách tu vůli,tak bych řekl,že bude tam co jsi nevyměnil věci za nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsi už toho měnil tolik,měl jsi vyměnit aji přední silentblok ramene a dát jiné kosti,nebo aspon nalisovat nové pouzdra.Když to nemáš na spojovačkách tu vůli,tak bych řekl,že bude tam co jsi nevyměnil věci za nové.

Ty přední silentbloky byly v pořádku.Nové pouzdra kostí bych mohl zkusit.To není taková práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj budu měnit vše na přední nápravě a chtěl jsem se zeptat co si myslíte o těchto dílech,jestli jsou dobrý něbo nějaký sra...děkuju za rady a názory. :palec2:

například tohle:

http://www.cc-autodily.cz/hlava-kul-kloubu-leva?kod=1J0407365H

http://www.cc-autodily.cz/luzko-stabilizat-pryz-2_2?kod=1J0411314T

http://www.cc-autodily.cz/luzko-ramene-zadni?kod=1J0407181

http://www.cc-autodily.cz/hlava-rid-tyce-leva-1_1?kod=1J0422811B

ATD.Díky za rady a tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, chystam se na generalku predni napravy. Chtel bych se zeptat, jestli je seznam nize uvedenych veci pro celkovou generalku napravy kompletni, nebo jsem na neco zapomel.

- ulozeni tlumicu

- loziska kol

- brzdove kotouce + desticky

- ramena -> čep, silentblok - 2x

- silentbloky stabilizatoru

- tycky stabilizatoru

- cepy rizeni

Diky moc za rady :-).

Editováno: , autor: neo-xp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chystam se na generalku predni napravy. Chtel bych se zeptat, jestli je seznam nize uvedenych veci pro celkovou generalku napravy kompletni, nebo jsem na neco zapomel.

- ulozeni tlumicu

- loziska kol

- brzdove kotouce + desticky

- ramena -> čep, silentblok - 2x

- silentbloky stabilizatoru

- tycky stabilizatoru

- cepy rizeni

Diky moc za rady :-).

Zdarec,

ještě spojovačky,ty budou vytlučené víc než čepy.Tlumiče máš dobré?,že měníš jen uložení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám OI TDI 66kw, r.v.2002, najeto 350 000km. Dily jeste nevim, mam jiz dopredu koupena loziska SKF, nevim jeste co dat za kotouce ( Brembo nebo Zimmermann ), jinak vyber asi provedu az na prodejne..

Ahoj jestli mužu doporučit tak si napiš členovi SEBO a díly ti pošle poštou.Včera poslal a dnes je mám doma.Tímhle bych chtěl strašně moc PODĚKOVAT za výbornou spolupráci a serioznost jednání atd. atd. Dííky SEBO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj jestli mužu doporučit tak si napiš členovi SEBO a díly ti pošle poštou.Včera poslal a dnes je mám doma.Tímhle bych chtěl strašně moc PODĚKOVAT za výbornou spolupráci a serioznost jednání atd. atd. Dííky SEBO.

Zdarec,

byl jsi spokojený s tím klukem,co jsem ti dal na něj kontakt?Ceny dobré ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám OI TDI 66kw, r.v.2002, najeto 350 000km. Dily jeste nevim, mam jiz dopredu koupena loziska SKF, nevim jeste co dat za kotouce ( Brembo nebo Zimmermann ), jinak vyber asi provedu az na prodejne..

No jestli jsi ještě neměnil přední tlumiče,tak už musí být KO po 350tkm.Pokud ti nezáleží na penězích tak ani Brembem ani Zimmermanem chybu neuděláš.Já mám taky Zimmermany,brzdí dobře.Jinak díly na podvozek dej Lemforder nebo TRW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...