Přejít na obsah

vibrace přední nápravy


autorobert840

Doporučené příspěvky

Ahoj všichni,koukám že :-) se tu názory liší nic méně já mám podobný problém s vibrací poloosy,tedy aspoň si myslím že to bude tím,kola mám vyvážený,jak letní tak zimní ale vibrace jsou stále stejné,čepy a silembloky jsou vyměněny,dělá mi to při akceleraci 2,3,4,5, jen nevím která poloosa,zdá se mi že u řidiče...

Když jedu a zatáčím mírně doleva zatížim pravé kolo a prudce přidám tak vibrace nejsou,naopak když zatáčím doprava a zatížim levé kolo a prudce přidám tak se mi auto těžce rozvibruje,samozřejmě při jízdě rovně to vibruje samosebou také....Teď co stím,která poloosa a zda vyměnit celou,a to je ranec,nebo jen díl a jaký,a ptám se vás přátelé co stím dělat.....Honza :help:

Mám úplně ten stejny problem , spis mi pripada jako kdyby honza-hk jezdil mym autem :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 7 měsíců později...

Ja mam taky problem resp. zahada-  isiel som z prace domov cca po 200km zacalo hadzat (dialnica). Na park. zdvihak kotrola vsetko ok. Pokracoval som v ceste dalsich cca 250km nic nehadze bez problemu. Doma najazdene cca 250km cez kopce sneh atd. Bez problemu. Vraciam sa naspä do prace po cca280km na dialnici znova hadze. Park. zdvihak kontrola vsetko ok. Sadam pokracujem 200km po dialnici do ciela bez problemu. Teraz radte, kde je problem.

Editováno: , autor: iconia
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...