Přejít na obsah

Kolko mate motohodín na serve a kolko km mate ?


TiGeRZ

Doporučené příspěvky

No ono podle mne záleží jak to ta ŘJ serva měří. Zda-li v podstatě jen v pohotovostním režimu (když máš nastartováno) nebo pouze při sepnutí toho serva (pouze při zatáčení).

V prvním případě by to bylo asi porovnatelné, ale v tom druhém případě by to bylo sakra zkreslující. Kdyby jsi jezdil spíše rovné úseky a nebo serpentýny..........

Jde o vstupní data.

Toť můj názor.

Editováno: , autor: Dodo-Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 2 roky později...
  • o 4 roky později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Dnes som skúšal na Win 7 64bit diagnostiku VCDS Lite so starým  KKL káblom na Fabii II 6/2009 1.4 63kw.Nie všetko ide ale servo išlo a vyčítal som v skupine 004 ON Time 2190h a keď dám x 50 tak mám 109 500 a na ukazovateli mám 110232,aj na F1 HTP som to mal skoro presne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Kolegové, dotaz ohledně motohodin serva.

Je možné nějakým způsobem vynulovat softwarově motohodiny serva? Nebo to nejde? Mám fábku která má najeto zhruba 250 000 a motohodiny serva odpovídají jen zhruba 100 000 km (to jsem najel já od koupě). Servo měněno nebylo, aspoň si to myslím. Tak mám podezření, že to prodejce stočil a vynuloval motohodiny, aby se nedalo poznat, kolik má nalítáno v reálu. Neštve mě to, jen zajímá ;) Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...