Přejít na obsah

cena a sleva


mgazda

Doporučené příspěvky

Mozna to nekoho zajima, me ted urcite. Objednal jsem noveho superba se zvyhodnenim. Osloveno bylo vice CZ autosalonu, slevy u vsech vicemene stejne. Vybrali jsme prodejce, objednali vuz a az pote se mi ozval jeden z autosalonu s dalsi nabidkou, ze by mi dali slevu jeste i o 50tis nizsi. Auto bylo uz objednano, a tech 50tis mi prislo spise jen aby me nastvali...

takze zacnu:

cena vozu 930.000,-

sleva: 80.000,- (8,5%)

celkova cena: 850.000,-

Editováno: , autor: mgazda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna to nekoho zajima, me ted urcite. Objednal jsem noveho superba se zvyhodnenim. Osloveno bylo vice CZ autosalonu, slevy u vsech vicemene stejne. Vybrali jsme prodejce, objednali vuz a az pote se mi ozval jeden z autosalonu s dalsi nabidkou, ze by mi dali slevu jeste i o 50tis nizsi. Auto bylo uz objednano, a tech 50tis mi prislo spise jen aby me nastvali...

takze zacnu:

cena vozu 930.000,-

sleva: 80.000,- (8,5%)

celkova cena: 850.000,-

Na nově objednáné auto (žádná skladovka) loni v srpnu cca 160000Kč.

Sleva prodejce 110000Kč a Škody Auto 50000Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Největší slevy jsou na skladovky. Např. SII Ambition s 2.0TDI/103kW, Rosso Br., 18", park.asist.-původní cena 875.400, teď 659.000 vč. DPH v hotovosti v nabídce jedné nejmenované firmy :p . Jinak si často říkám, že částky v ceníkách jsou fakt k ničemu. Kdyby tam radši napsali, cena na dotaz u prodejce, bylo by to nejvýstižnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co ti stím jako takovej pepa na salónu udělá??? Neřeknu, kdyby předváděčka a jezdil stím kdejaký trouba, který se chce povozit, tak to je něco jiného, ale takhle si tak maximálně nastaví sedačku, ošahá volant a zkusí naprázdno zařadit a to je všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co ti stím jako takovej pepa na salónu udělá??? Neřeknu, kdyby předváděčka a jezdil stím kdejaký trouba, který se chce povozit, tak to je něco jiného, ale takhle si tak maximálně nastaví sedačku, ošahá volant a zkusí naprázdno zařadit a to je všechno.

Pro mne bylo nejlepsi koupit predvadecku. Mela najeto 9.000 km, SII 1.8 TSI a byla jako fungl nova , super vybavena - park. asistent, multifunkcni volat, GSM III atd. , akorat, ze stala o 250.000 Kc mene.

Tech 9.000 Km najedu za 2 mesice. Je pravda, ze tolik nevonela jako kdyby byla nova, ale to byl asi jediny rozdil, ktery jsem videl - citil a to mi za tech 250.000 Kč stoji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co ti stím jako takovej pepa na salónu udělá??? Neřeknu, kdyby předváděčka a jezdil stím kdejaký trouba, který se chce povozit, tak to je něco jiného, ale takhle si tak maximálně nastaví sedačku, ošahá volant a zkusí naprázdno zařadit a to je všechno.

Aha, tady jde o shodu jmen. To sem nemyslel nijak na tebe. Jde o to, že tam většinou dané auto stojí pěkných pár týdnů, navíc SII mívají běžně v menších salonech taky pár desítek najeto. A ti kdo to zkouší se s tím vůbec nemazlí. Když by to bylo nejeté a prodejce to nechal kompletně vyčistit, tak proč ne. Ale říkám, čistých skladových je velmi málo.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Kolega si min.týden ve úterý vyzvedl SII-Elegance(červená Rosso Brunello) 2.0TDI-CR 125kw-DSG s pár příplatkama za ofiko cenu=981.000kč..dostal na něj slevu 140.000kč+zdarma zámek ŘP,takže konečná suma 841.000kč.......

No každopádně si ho užil jen 3.dny ;) ....v pátek ráno vylezl z baráku a auto bylo v prdeli...Nejdřív si myslel že mu ho odtáhly fízlové protože stál kousíčkem na nějakym vyhraz.místě nějaké sousední firmy,ale po pár tel.s policií už bylo jasný že ne...že mu ho ukradly !!!....

To je pech jako svině.....20.let bydlí v Praze-Karlíně a nikdy mu tam nic ani prkotina z auta nezmizela...a to už tam parkoval z OI,pak měl 2x po sobě SI v plný náloži a až teď SII po třech dnech v prdeli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Kamarád prodejce ve Škodovce nabízí standardně S2 2.0TDI, Ambition, navi, GSM, apod. Ceníková cena 780000, se slevou za 700000 + RPSN 9%.

Naopak jeden prodejce VW. Passat CC 2.0TDI, kuze, navi, cena 950000, sleva na skladovy 750000, rpsn 8%.

Ach jo, jen nekde ted narychlo vzit 200tisic na akontacku :feve::help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Kamarád prodejce ve Škodovce nabízí standardně S2 2.0TDI, Ambition, navi, GSM, apod. Ceníková cena 780000, se slevou za 700000 + RPSN 9%.

Naopak jeden prodejce VW. Passat CC 2.0TDI, kuze, navi, cena 950000, sleva na skladovy 750000, rpsn 8%.

Ach jo, jen nekde ted narychlo vzit 200tisic na akontacku :feve::help:

Kde si zohnal ten CC daj vediet :) ja sa na to kuknem popripade si to kupim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Mám teď objednaného Supa II v kombajnu ve výrobě. Ceníková cena s DPH 1.106.900,- , sleva 136.100,- , cena po slevě 970.800,-.

Nemám v tom žádnou slevu na leasing, neboť to je stejně jen podvod - je to pak sleva, kterou zaplatím v leasingu navíc :-)

Editováno: , autor: kresomysl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak to vypadá, že Škoda u Superbu místo snížení ceníkových cen jde cestou neveřejných podpor. Můžu se ještě jednou zeptat, jestli šlo o nová auta do výroby bez nějaké formy leasingu? Teď hodně padly předváděcí sedany, ale těch udávaných cca 16% by bylo i přes standardní marži, cílovou skupinu a nějaké ty pohyblivé bonusy pořád hodně.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...