Přejít na obsah

zpátečka


Houdis

Doporučené příspěvky

Zdravím,

zjistil jsem, že při zařazení zpátečky a pouštění spojky mi začne někde v motoru chrastit. Po puštění spojky to jede přes plynový pedál normálně. Jedná se pouze o tu fázi pouštění spojky a přidávání plynu. Nevíte jaká může být příčina. Jestli spojka nebo převodovka ? Ostatní rychlosti jsou v poho. Motor 1,9 ALH.

Díky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Zdravím,

zjistil jsem, že při zařazení zpátečky a pouštění spojky mi začne někde v motoru chrastit. Po puštění spojky to jede přes plynový pedál normálně. Jedná se pouze o tu fázi pouštění spojky a přidávání plynu. Nevíte jaká může být příčina. Jestli spojka nebo převodovka ? Ostatní rychlosti jsou v poho. Motor 1,9 ALH.

Díky za pomoc.

Mám stejnej problém, dělá to nejvíc za studena a jen při rozjezdu na zpátečku.Při ostatních rychlostech je klid.Má někdo nějakej tip?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejnej problém, dělá to nejvíc za studena a jen při rozjezdu na zpátečku.Při ostatních rychlostech je klid.Má někdo nějakej tip?

Ahoj,

já jsem nakonec zjistil, že mi to dělá plech ( tepelná clona výf. potrubí ) pod autem. Bylo zajímavé, že rezonoval pouze při rozjezdu na zpátečku. Zespod je upevněn na takových přivařených čepech. špatně se to popisuje a nevím jak se tomu odborně nadává. Ale pokus podíváte zespod na auto kolem výf. potrubí tak to uvidíte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Zdravim mam octavia tdi 81 kw mam vuz tyden a mam problem kdyz jedu chci tat 3 rychlost tak jako by řadičku neco drželo pote cuknu zpět a trojku tam dam to same dela 4 stupěn rychlosti je to až otravne ostatní kvalty jdou super ,nehuči nic zní neteče oleje dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...