Přejít na obsah

zháňam origo lakťovú opierku do Fabie


jansko

Doporučené příspěvky

Noiser: Cela ta loketka je cerna :) I latka nahore. Je v barve onyx/onyx ... Mam ji v aute a P2M taky. P2M ji ma ve FRS a padne tam jak prdel na hrnec. Nic calounit nemusis :)

Tak to je MRDINECKA! Objednavam, snad budou brzy :)

;)

Jen ta látka tam vypadá blbě, je uplně jiná. Chce to přečalounit, už se na to chystám jen nevím jestli tam dát tu světlou látku nebo kůži

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noiser: Cela ta loketka je cerna :) I latka nahore. Je v barve onyx/onyx ... Mam ji v aute a P2M taky. P2M ji ma ve FRS a padne tam jak prdel na hrnec. Nic calounit nemusis :)

Tak to je MRDINECKA! Objednavam, snad budou brzy :)

;)

Jen ta látka tam vypadá blbě, je uplně jiná. Chce to přečalounit, už se na to chystám jen nevím jestli tam dát tu světlou látku nebo kůži

úplně jiná než jaká látka prosimtě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tvrzenim, ze loketka bude v interieru vypadat blbe, bych byl hodne opatrny :) To by prece vypadala blbe i v jakekoli octavii :)

Já nepíšu, že ta loketka vypadá blbě, ale ta látka co je na ní. Jinak na loketku nedám dopustit. V okině ji mám v kůži, ale právě že na fabce mezi těma RS sedačka to s tou látkou nevypadá moc dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tvrzenim, ze loketka bude v interieru vypadat blbe, bych byl hodne opatrny :) To by prece vypadala blbe i v jakekoli octavii :)

Já nepíšu, že ta loketka vypadá blbě, ale ta látka co je na ní. Jinak na loketku nedám dopustit. V okině ji mám v kůži, ale právě že na fabce mezi těma RS sedačka to s tou látkou nevypadá moc dobře.

Látka na dveřích a čalounění je stejná a na loketce je jiná, tady foto jako důkaž :-) jinak se nahádám je to pouze moje mínění :-))

post-6-1144087520.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...