Přejít na obsah

zháňam origo lakťovú opierku do Fabie


jansko

Doporučené příspěvky

Podle te fotky to opravdu vypada divne, ale je to tim, ze ta latka je hruba a ma "hrany", nevim jak to spravne popsat. Zkus si do toho auta sednout a uvidis, ze to padne jak prdel na hrnec a nic calounit nemusis. Ten cerny vrske operky vypada na kazde fotce sedive.

Já to přečalouním, pak budu na 100% spokojenej :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeff: Demontáž středového tunelu mezi sedačkami je nutná. Demontáž jsem sice viděl, ale sám jsem to nedělal, takže ti určitě poradí někdo lépe. Co já si pamatuju, tak se musel vytáhnout popelník (nebo držák nápojů, nebo co tam původně bylo) v jeho zadní části, tam byly asi dva šroubky, pak se musela vytáhnout manžeta řadicí páky a v přední části se to snad muselo jenom vycvaknout. Pamatuju si ale, že to šlo dost ztuha, sám bych se za to asi tolik rvát neodvážil. A pozor jestli máš zamykání zpátečky z boku, musíš to taky vyháknout, abys to neurval. Snad jsem na nic nezapoměl.

edit: Teď jak o tom přemýšlím, tak si nejsem jistý jestli náhodou nejsou šroubky i pod popelníkem v přední části toho tunelu, radši se tam zkus podívat, nebo počkej až to sem někdo napíše. ;)

Editováno: , autor: FUGAS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeff: Demontáž středového tunelu mezi sedačkami je nutná. Demontáž jsem sice viděl, ale sám jsem to nedělal, takže ti určitě poradí někdo lépe. Co já si pamatuju, tak se musel vytáhnout popelník (nebo držák nápojů, nebo co tam původně bylo) v jeho zadní části, tam byly asi dva šroubky, pak se musela vytáhnout manžeta řadicí páky a v přední části se to snad muselo jenom vycvaknout. Pamatuju si ale, že to šlo dost ztuha, sám bych se za to asi tolik rvát neodvážil. A pozor jestli máš zamykání zpátečky z boku, musíš to taky vyháknout, abys to neurval. Snad jsem na nic nezapoměl.

edit: Teď jak o tom přemýšlím, tak si nejsem jistý jestli náhodou nejsou šroubky i pod popelníkem v přední části toho tunelu, radši se tam zkus podívat, nebo počkej až to sem někdo napíše. ;)

FUGAS> Diky za vysvetleni -_- . Ted jsem to objevil v jedne stare dilenske prirucce pro modely od roku 2000, snad tam nebude zadna zmena v porovnani s novejsimi modely. ;)

post-6-1144136074.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...