Přejít na obsah

zháňam origo lakťovú opierku do Fabie


jansko

Doporučené příspěvky

Původně jsem tam chtěl dát tu samou černou látku co je na středech sedaček, ale ještě jsem si ji nevyzvedl a doma jsem měl tuhle tak jsem ji tam prozatím dal.

Jo já Ti to nehaním, jenže kdybys bydlel na vesnici, jako já a občas vezeš známého, nebo souseda, který jde z lesa, musíš zastavit, on Tě taky sveze, tak to máš za chvíli černé, ale u Tebe to sedí k těm sedačkám akorát, takže fakt hezký. ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...
  • o 3 roky později...

Mě by zajímala ta černá opěrka, jak ladí k tomu interiéru. Přece jen je lepší znát názory od lidí co ji viděli a zažili.. Mám na mysli poslední fotku, mám úplně stejný vnitřek a plánuju ji v srpnu koupit. Nebude tam černá jako pěst na oko? Ta fotka možná jen zkresluje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

kdyby někdo měl zájem:

mám originální loketní opěrku novou s veškerým příslušenstvím a návodem na montáž na Octavii I, Golf IV, Bora, při úpravě i Fabia I, Seat Leon 1.generace a Seat Toledo 2. generace za 2300,-

taky originální loketní opěrku na Fabii II, Roomster...taky originál, novou za 2300,-

a pak taky páčku tempomatu pro Fabii I, Octavia, Golf IV, Passat, Bora, Superb, atd....za 1000 tlačítkovou verzi s kabeláží....origo, nové

a možná do budoucna bude sada mlhovek pro Fabii I předfacelift, 2 mlhovky, kabeláž, přepínač za 1500,-

vše viz foto, kdyžtak SZ

post-63397-0-76126500-1322827677_thumb.j

post-63397-0-51373300-1322827701_thumb.j

post-63397-0-05389600-1322827713_thumb.j

post-63397-0-45355500-1322827720_thumb.j

post-63397-0-38604300-1322827734_thumb.j

Editováno: , autor: sipmart
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Zetko je 2 nebo 3 plech a Lko je ohnuté na asi 21 stupňů, stejně se to musí pak doladit v autě.

Jo a možná Ti taky ještě bude chybět údaj jak daleko jsou ty díry 6 od kraje - to se musí už doladit přímo s tou nohou

Kdyby někdo chtěl, mám jednu tuto sadu "přípravků" doma a nejpíš ji nepoužiju ...

Editováno: , autor: Drewie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...