Přejít na obsah

Hagusy


Majk

Doporučené příspěvky

Rozhodl jsem se namontovat otci na Roomstra dodatečně hagusy a potřeboval bych origo šablonupro servisy kde se mají vyvrtat díry va střeše.nemáte možnost někdo sehnat.

prosím nepište mi že to nejde a podobné věci,montáž není složitá potřebuju je ty šablony co jsou v balení pro dodatečnou montáž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no totiz mne bolo povedane ze "sablony maju v servise" ... pokial by to bolo sucastou balenia hagusov tak mam ja osobne problem vyrieseny ...

ale ak nie tak to musim nechat dorobit v servise .. a ked uz vrtat do plechu tak radsej sam aby som to vedel osetrit a nemusel sa bat ze niekto nieco v servise odflakol a zacne hrdzaviet :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne .. okrem toho vraj monzta ztrva 4 hodiny .. a cena za montaz je 6000 SKK. to by som radsej sam namontil vramci volneho casu ... a nie niekomu kukal na ruky a ten by z toho este bol nervozny a neico pokaslal :-)

ale ak nebude ina moznost .. tak ...

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, čtyři hodiny se mi zdá dost.. Je to jen 8 děr a montáž, podle mého práce tak max. na hoďku a to se ještě budu druhou rukou dloubat v nose :) A ta cena to je nejspíš i s těma hagusama. I kdyby to trvalo ty čtyři hodiny, o čemž silně pochybuji, tak by to stálo maximálně 2 - 2500 Kč, Podle ceníku si účtují za práci okolo 500,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslím že je to práce na hodinu,ale co jsem se ptal v servisu tak ta cena je různá od 2500 až do 6000Kč.Že je to pracné a musí ven strop atd.Což jsem si zjistil a není to pravda.Je to jak píšešosm děr do střechy a přišroubovat,matky už jsou ve střeše.Tím se jen potvrzuje že jsou ve většině případů zloději.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak chlapci .... odpoved zo servisu :

Dobrý deň,

Cena strešných nosičov je cca 180€ montáž trvá 4,5-5 hod cena s montážou približne 300-350€

S pozdravom

Lukáš Jakabovič

vedúci servisu

.........................

Auto Valušek s.r.o.

180 EUR - 4671 CZK

300 - 500 EUR - 7786 - 12977 CZK

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Díry se závity jsou ve střeše připravený,ale trefit je.Měl jsem dole strop ale díry nejsou spodem přístupné.Šablona je udajně v každém balení hagusů dodávaném jako příslušenství.Kdyby jste ji někdo měli možnost sehnat jednu šablonu měl bych zájem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díry se závity jsou ve střeše připravený,ale trefit je.Měl jsem dole strop ale díry nejsou spodem přístupné.Šablona je udajně v každém balení hagusů dodávaném jako příslušenství.Kdyby jste ji někdo měli možnost sehnat jednu šablonu měl bych zájem.

no tak to ma zaujima ci to tam je .. bo ked ta sablona je v baleni tak si kludne hagusy kupim a sam namontujem ... ale ak by tam tie sablony neboli ,tak nevju ... lebo vrtat do strechy odbuka dobuka neni buhvico ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepátrej po tom,jde to jen zhora.V servisu mi řekli že šablona je v balení a radši si to ověř,moc se jim věřit nedá.Já už mám hagusy doma půl roku a nmůžu sehnat šablonu,zespoda se ty díry nedaj ani označit a jen tak vrtat do střechy je blbost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...