Přejít na obsah

Volba tlumicu


krysarr

Doporučené příspěvky

Já jsem je kupoval na www.mjauto.cz

Cus.tak uz taky docela dlouho litam na kayba excel G a otec na bilsteinech B4 vsechno z mjauto i s dorazama a ulozenim neco kolem 7000 na 1 octu !Jizdni vlastnosti jsou super!!!!!!Halvne musim tady podekovat Krysarovi za rady a super clanky uz jsem chtel kupovat Monro nebo org coz je asi nejvetsi omyl co muzete udelat! kolega je koupil svezl se moji oct a ted se bije do hlavy!!Dorazy jsou ale od Sachs!!!!!!

-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem je kupoval na www.mjauto.cz

Cus.tak uz taky docela dlouho litam na kayba excel G a otec na bilsteinech B4 vsechno z mjauto i s dorazama a ulozenim neco kolem 7000 na 1 octu !Jizdni vlastnosti jsou super!!!!!!Halvne musim tady podekovat Krysarovi za rady a super clanky uz jsem chtel kupovat Monro nebo org coz je asi nejvetsi omyl co muzete udelat! kolega je koupil svezl se moji oct a ted se bije do hlavy!!Dorazy jsou ale od Sachs!!!!!!

-_-

Nazdarek, tak to jsem rad, ze to aspon nekomu pomohlo. Teda ono tech lidi asi bude vic, ale diky za pochvalu :palec2:-_- Jak pises, origo tlumice jsou prusvih, on celej podvozek neni zadna hitparada a ty tlumice to dorazej, tak at to jezdi jak po kolejich -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Já jsem je kupoval na www.mjauto.cz

Cus.tak uz taky docela dlouho litam na kayba excel G a otec na bilsteinech B4 vsechno z mjauto i s dorazama a ulozenim neco kolem 7000 na 1 octu !Jizdni vlastnosti jsou super!!!!!!Halvne musim tady podekovat Krysarovi za rady a super clanky uz jsem chtel kupovat Monro nebo org coz je asi nejvetsi omyl co muzete udelat! kolega je koupil svezl se moji oct a ted se bije do hlavy!!Dorazy jsou ale od Sachs!!!!!!

-_-

monrou teda nebrat?!?!?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od úterý mám na předku Kayaby excel-G a sem úplně spokojenej, s uloženim, dorazama, prachovkama a prací to vyšlo komplet na 5.200,- (materiál 3800 práce 1400 neorigo servis). Je to mnohem lepší než originál tlumiče, sedí to výborně a do města je to taky v pohodě, samo že sportovní podvozek to neni, to sem ani nechtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem je kupoval na www.mjauto.cz

Cus.tak uz taky docela dlouho litam na kayba excel G a otec na bilsteinech B4 vsechno z mjauto i s dorazama a ulozenim neco kolem 7000 na 1 octu !Jizdni vlastnosti jsou super!!!!!!Halvne musim tady podekovat Krysarovi za rady a super clanky uz jsem chtel kupovat Monro nebo org coz je asi nejvetsi omyl co muzete udelat! kolega je koupil svezl se moji oct a ted se bije do hlavy!!Dorazy jsou ale od Sachs!!!!!!

-_-

monrou teda nebrat?!?!?!

Monroe asi opravdu raději nee...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od úterý mám na předku Kayaby excel-G a sem úplně spokojenej, s uloženim, dorazama, prachovkama a prací to vyšlo komplet na 5.200,- (materiál 3800 práce 1400 neorigo servis). Je to mnohem lepší než originál tlumiče, sedí to výborně a do města je to taky v pohodě, samo že sportovní podvozek to neni, to sem ani nechtěl.

Naklání se to o poznání méně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na těch kayabách se to oproti origo naklání míň, neni to taková houpačka jako předtím a cejtíš větší jistotu na podvozku při průjezdu zatáčkou, jsou i o něco tvrdší, přijde mi to tak úplně akorát na běžný ježdění a ty naše silnice, rychlá jízda vůbec neni problém. Ty bilsteiny budou zřejmě ještě o něco tvrdší, někdy výhoda a někdy ne, záleží po jakých cestách nejvíc jezdíš, podle toho bych se asi rozhodoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čeká mě taky výměna a jdu do Kayaba Excel G. Díky za vaše poznatky :specool:

Mám najeto přes 100tis a auto už výrazně houpe, až se mi z toho zvedá kufr. Byl jsem v autorizovaném servisu a tam mi řekly, že je to ještě v pohodě!! a že rozhodně nedoporučují neoriginální náhražky ... Holt odborníci :-)))

Jaký je váš názor na Kayaby na 4x4? Pokud jsem koukal do katalogu správně, tak jsou stejný jako na předohrabu, že?

Kromě tlumičů, měl bych měnit i něco jiného? Píšete tu o uložení, prachovkách, dozazech ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mám tady nabídku, pro zájemce o tlumiče Kayaba zatím na Oct I

Excel G .... 1250,- kus ... stejná cena u předních i zadních. tzn 5000,- za komplet sadu 4ks

Ultra SR ... 2300,- kus ... stejná cena u předních i zadních tzn. 9200,- za komplet sadu 4ks

sebo.w@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bilstein B4 na OI combi nahodou neumis?

Mám tady nabídku, pro zájemce o tlumiče Kayaba zatím na Oct I

Excel G .... 1250,- kus ... stejná cena u předních i zadních. tzn 5000,- za komplet sadu 4ks

Ultra SR ... 2300,- kus ... stejná cena u předních i zadních tzn. 9200,- za komplet sadu 4ks

sebo.w@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by měl někdo zájem o tlumiče Sachs na Oct I

Vpředu:

Advantage 200954 ........... 1495,- kus

Super Touring 200951 ...... 1395,- kus

vzadu :

Super Touring 556268/269 ..... 1320,- kus

Advantage ............................ 1650,- kus

Doufám, že označení tlumičů mám dobře, všiml jsem si, že to u rúzných prodejců je pokaždé trochu jinak, kdyby měl někdo nějakou připomínku k tomu označení napište to sem.

dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...