Přejít na obsah

Volba tlumicu


krysarr

Doporučené příspěvky

Bral jsem je právě proto,že jsou tužší.Jezdil jsem s Monroe senzatrack a to je fakt bída(reklama a nic víc).Na autě byly Sachsy.Nechci tě ty Bilstainy vnucovat,ale určitě neprohloupíš.Pro mě je to optimální,dá se stim jet hodně svižně a přitom to není to DUC DUC :p .A myslym si,že vim co řikam.Měl jsem Audinu na 17 s nízkoprof. a to byl trakař!Sportovní sníženej podvozek jsem na Octu nechtěl,sem se bál že to bude nízko a tvrdý.Teď jsem spokujen,ale názor je inviduální! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ty svoje necham taky nandat, i kdyz ne u Garnyho, protoze cekat dalsi 3 tydny s nejistym vysledkem se mi nechce, uz jezdim na blate. Zbytek pocka, ale tlumice a to chcipani necham opravit holt jinde. Takze dam snad vedet co nejdriv, co ty Kayaby. Jinak Sachsy mam vepredu, pro komfort doporucuju, sou skvely a vydrzej. Jako Ace nemam snizeno, ani nechci, nechci si to cely rozmlatit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted jsem si objednal bilsteiny v tom mjauto a když jsem tam zavolal na to uvedeny číslo tak to byl celkem fofr....jej značku tlumičů, adresu, jméno a v uterý to tam máte a konec rozhovoru:o)tak nevím snad to bude ok:o)

Neboj, tam to lita ;) Ja budu mit v sobotu konecne taky nandano, taxem zvedav, Mimon jeste pojedu na starejch :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to bych nebyl já aby v tom nebyli nějaký komplikace....Jak jsem si objednal ty bilsteiny tak jsem jel za mechnikem, kterej mi dělá opravy jelikož víme všichni jak je to ve škodovce s cenama.... A ten na mě proč jsem si nekoupil sachs, že ty sou super a dávají se do závodních aut a že se v čr prodávají za super ceny protože jsou oproti cizině pro nás upraveny ceny aby na ně češi měli:o)!Tak jsem zrušil bilstein a objednal sachs tak to bude snad ta pravá volba...A říkal že to vrzání není tlumiči, ale že se tam musí něco promazat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ,nevim ,nevim,ale mechanik asi má provizi za Sachs.špatný nejsou,ale měl jsem je teď na Octě a předtim na Citroenu ZX (byly to ty Atvantage) a nic moc.Ty Bilstainy jsou v porovnání s nima výrazně lepší.A jestli mechanik nezná Bilstain tak má hrubý nedostatky,měl by něco o této značce nastudovat!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každopádně zlepšení jízdních vlastností určitě poznáš,páč nový jsou nový.Kdybych měl krátkou Octu tak bych šel 100% do Kayba Ultra,ale mam combajna,tak jsem volil Bilstain (Kayba Ultra se nedělá na zadek) ;)

Sachsy jsou skvely, s tim souhlasim, ale je to spis pro komfort. Mam je vepredu a nemuzu si stezovat, ale uz holt maj namlaceno :( Bilsteiny jsou prej podstatne tuzsi, nez origo a budou teda urcite i nez Sachs, ale na aute sem je nikdy nemel. Je to ctvrt hodky, co sem dovez z posty Kayaby Ultra SR, v sobotu pujdou na auto, taxe nemuzu dockat :wacko:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono to je těžký no-si kup bud nike nebo adidas...člověk jen může doufat že mu to dobře pošlape a kdybych zjistil že s toho má nějakou provizi a proto mi je namluvil tak zažije pěkný toočo!!!!V uterý to tam budu mít tak uvidím. Jinak kamoš co má taky octu si ted nedávno pořídil taky sachs a když jsem sním jel tak řezal zatáčky jak bmw a pěkně to drželo:o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ši ten tvůj mechanik asi dělá prdel,ne? Sachs se dávaj na závodní auta ,no a?- bilsten je prvovýroba pro Porsche , alfa romeo atd. Jen na fábii dělá 3 stavitelný podvozky + seriový tlumiče + jednočinný + dvoučinný. Ten tvůj mechoš fakt neví co říká. Možná něco podobnýho dělá i sach, ale rozhodně se na ty závodní auta nedávají tlumiče určený pro seriovou výrobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to dobrý tlumiče!Jak říkám,měl jsem je na Octě a před tim na Citroenu,jezdil jsem i Monroe senzatrack,ale ty Bilstainy co jsem dal teď na Octu jsou prostě z toho co jsem měl čest vyzkoušet nejlepší!A neřikám to jen pro to,že je mám,prostě to tak je!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to dobrý tlumiče!Jak říkám,měl jsem je na Octě a před tim na Citroenu,jezdil jsem i Monroe senzatrack,ale ty Bilstainy co jsem dal teď na Octu jsou prostě z toho co jsem měl čest vyzkoušet nejlepší!A neřikám to jen pro to,že je mám,prostě to tak je!

Tak to mně těší :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to dobrý tlumiče!Jak říkám,měl jsem je na Octě a před tim na Citroenu,jezdil jsem i Monroe senzatrack,ale ty Bilstainy co jsem dal teď na Octu jsou prostě z toho co jsem měl čest vyzkoušet nejlepší!A neřikám to jen pro to,že je mám,prostě to tak je!

Tak je to jasný, právě chci kupovat nový na Kombajna a fakt jsem netušil jaký....Teď už vím.....!!!!!!!!!!!!!! Díky -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl jsem tužší jak ty origo monroe, ale né hodně tuhý spíš na ten komfortek.A taky jezdím 4x týdně vyškov brno a tam ta dálnice je dost děravá a tak s hodně tvrdýma bych se asi dost klepal v autě...:o)IKdyž mě trochu mrzí že budu ochuzen o jizdu ve 200km/h do 90stupnové zatáčky:oD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...