Přejít na obsah

Volba tlumicu


krysarr

Doporučené příspěvky

Bral jsem je právě proto,že jsou tužší.Jezdil jsem s Monroe senzatrack a to je fakt bída(reklama a nic víc).Na autě byly Sachsy.Nechci tě ty Bilstainy vnucovat,ale určitě neprohloupíš.Pro mě je to optimální,dá se stim jet hodně svižně a přitom to není to DUC DUC :p .A myslym si,že vim co řikam.Měl jsem Audinu na 17 s nízkoprof. a to byl trakař!Sportovní sníženej podvozek jsem na Octu nechtěl,sem se bál že to bude nízko a tvrdý.Teď jsem spokujen,ale názor je inviduální! ;)

no ja prave osobne 17 mam takze mam trochu strach ze uz to potom s tema BIL. bude ono obavane duc duc. jinak co kayba ne nejaka ta ultra ale proste klsika mate nekdo odskouseno zda je lepsi nez origo monroe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bilstain oproti Sachsu je tužší.Hodí se víc na sportovní jízdu,zároveň neubíraj významně na komfortu jízdy.Sachs je Komfortní svezení,jen ty zatáčky šli snima hůř :D .Záleží na tom co od podvozku očekáváš.

Mno, Sachsy jsou opravdu komfortek, pokud nemas potreba brat zatacky v rychlosti, ale "normalne", vrele doporucuju. V sobotu jsem je sundal, Sachs Super Touring myslim ze to bylo. Na komfort bych fakt asi nevolil jinac. No a na aute se objevily Kayaby Ultra SR. No, najel sem s tim od servisu domu asi 7km, kus po dalnici, pak normalni silnice, trochu hopsaci a jede kulatak.

A prvni pocity, no, podvozek je o poznani tuzsi, na houpaci dalnici se to houpe jinak, ne pozvolny hooooopu hooooupy, ale spis takovy houpy houpy, ale je to snesitelny, zadny drncani. Kulatak sem s tim prolit ani nevim jak, a pak po normalni docela drncaci silnici se to chovalo celkem normalne, rekl bych jen o malinko tuzsi, nez ty vymlaceny Sachsy, ktery uz mely precejenom dost :( Takovy jsou prvni pocity, 99% pozitivni, uvidime zitra, trosku to provetram :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak díky za první zážitky...Já je nechávám měnit zítra tak su celkem zvědavej...snad to nakonec byla dobrá volba pro moje využití! JInak krysarr kolik si platil za práci pokud ti to nedělal někdo známej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak díky za první zážitky...Já je nechávám měnit zítra tak su celkem zvědavej...snad to nakonec byla dobrá volba pro moje využití! JInak krysarr kolik si platil za práci pokud ti to nedělal někdo známej?

No, delal to znamej, cena litr vcetne diagnostiky a nastaveni klapky. Jinak rikal tak 1500. Nechal sem vymenit preventivne (pry to bylo vsechno po 190000km OK, coz me prekvapilo) loziska, ulozeni, dorazy i prachovky.

A tady je mensi nahled...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska mi nasadil ty sachs tak uvidím jak pošlapou:o)JInak nepotřebujou se nějakej ten den rozhejbat, nebo jsou dned ready?Tak to je velká prvotní nadšenost:o)přeju at vydrží:o)Ale radši bych zavolal být tebou do firmy bilstein at ti za tu reklamu i platí a na jejich náklady ti to polepí:o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taxem tu s dalsima zazitkama s Kayabama Ultra SR:

- na silnici drzi neskutecne! Fakt Octa na 18", snizena, se sportovnima tlumicema musi sedet neskutecnym zpusobem, ale musi to byt zebrinak

- v zatackach bomba! Jeste sem si asi netrouf jit do krajnich mezi, ale precejen mam seriovy pruziny :)

- velky diry, pricny prahy a velky houpaky - parada, docela je to zehli, zadny rany necitim. Samozrejme tvrdsi nez Sachsy, ktery sou opravdu o komfortu (zjistil sem, ze vepredu sem mel Sachsy Super Touring a vzadu to bylo origo Skoda, ale taky Sachs), ale v zatackach a prudkejch zmenach smeru nevim nevim.

- drobny nerovnosti na silnici, ktery jsou takrka vsude - citim vsechno, tohle je asi jedina nevyhoda :( Vcera sem jel s tatou jeho Octou, a prekvapilo me, ze je tam citim taky :) Ale precejen decentne...po presednuti zpet do myho dnes rano uz mi to tak neprislo, ale stejne je to znat podstatne vic, nez driv.

- hladka dobra silnice (moc jich tu neni) - BOMBA!

- no a zatim sem si nezvyk :) .....

P.S. ..... takze bych docela rad porovnal s nekym, kdo ma Bilsteiny, jestli to na Prahu nebude lepsi. Ale mozna je to jen o zvyku :)

P.S. 2: pokud bych ted bral tlumice, tak...

komfort - rozhodne Sachs

kompromis - Bilstein (dle referenci, sam sem nezkusil) nebo asi Kayaba Excel G

sportovnejsi jizda - Kayaba Ultra SR

vylozene zavodni natury - jiny sportovni podvozky

Editováno: , autor: krysarr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem dával před časem komplet Sachs Advantage, tak se někdy můžeme domluvit a zkusit to porovnat :)

Bohužel pro tuto situaci mám ale 17" kola, což ovlivní porovnání. Má tedy vůbec smysl? :D

No, i tak bych to docela prubnul, i kdyz hlavne chci zkusit Bilsteiny... 17" by snad nevadily, aspon dalsi moznost srovnavat, mas na tom 225?

Ted sem jeste koukal na ty Sachs Advantage, jsou dokonce o neco drazsi nez ty moje Kayaby Ultra SR, kolik stoji Bilstein B6 nevim. Ale taky bych rad u nekoho zkusil ty Bilsteiny B4 jako "trosku" tvrdsi nez origo ;)B)

Editováno: , autor: krysarr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak to popisuješ,tak bych řek,že píšeš o Bilsteinu.Můžem to někdy porovnat,třebas na někde na srazu ;) .Jo a z tou krajní mezí to nepřežeň!Mě se to mé testování dneska málem vymstilo!Nejdřív úsměv od ucha k uchu a pak by si člověk málem strachy překous jazyk :o .I když je fakt,že jsem přesvědčen o tom,že mě zachránili právě ty tlumiče :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak to popisuješ,tak bych řek,že píšeš o Bilsteinu.Můžem to někdy porovnat,třebas na někde na srazu  ;) .Jo a z tou krajní mezí to nepřežeň!Mě se to mé testování dneska málem vymstilo!Nejdřív úsměv od ucha k uchu a pak by si člověk málem strachy překous jazyk  :o .I když je fakt,že jsem přesvědčen o tom,že mě zachránili právě ty tlumiče  :p

No, taxem rad, ze se mi to snad jenom zda, ze je to moc, Bilstein na strankach tvrdi, ze kdyz je to moc tvrdy, pri velkejch ranach to poskozuje pater a obratle :) Takze proto prej maj i tak nak komfort. Jaky Ty tam mas ty Bilsteiny, B4 nebo B6? Sem rad, ze muj sloh i nekdo precet ;)

Ja to radsi moc netestuju, spis postupne, jaxi na to zvykam. Ale zjistuju, ze tam, kde nejsou takovy ty drobny nerovnosti, ale jen velky, sem schopnej jet o 20-30km/h rychlejs pri stejnym drncani, do zatacky jak kde, ale takovejc 30% vyssi rychlost je mozna, sou precejen znat ty seriovy pruziny.

http://www.tuning-forum.org/viewtopic.php?p=719843#719843

Editováno: , autor: krysarr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zejtra mrknu co je to za typ.Na tu tuhost si určitě zvykneš!Ta rychlost do těch zatáček tě to vynahradí,mě určitě ano.Jinak jezdim na 16".

Na 99% budes mit B4, ale mrkni prosim. Jako ona je to parada, jen ty drobny nerovnosti zlobej. A nejvic me sere, ze mi to studeny nejede a teply skube :) Ale to asi nebude tlumicema :) Do zatacek je to ale fakt bomba! Takze sme oba na 16"... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady mas nejakej popis:

http://www2.bilstein.de/en/produkte/produktgruppen.php3

http://www.kayaba.de/products/damper_content.php?lang=1pod Produktubersicht je prehled kayabackejch tlumicu...

...asi sem mozna mel zvolit ty ExcelG, podle popisu, esli si teda nezvyknu ;):

- excellente Dämpfung - perfektni tlumeni

- excellente Leistung - perfektni vykon

- extrem ausdauernd - extremni vydrz

- sportlich komfortabel - sportovne komfortni

Die beste Wahl, mehr muss nicht sein - nejlepsi volba, vic neni treba

A ty moje maj:

- ultimative Dämpfungsleistung - ultimativni tlumici vykon

- ultimative Straßenlage durch sportlich straffe Abstimmung - ultimativni drzeni na silnici diky sportovne tvrdemu vyladeni

- ulitmative Stabilität - ultimativni stabilita

Perfekte Performance für den sportlichen Fahrer - perfektni vykon pro sportovniho ridice

Kuaaaaa :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejný jako krysarr.Zatáčky super,jen oproti Sachsu je to výrazně tužší,ale neni to taková divočina jako když tam máš 17" a 215/45.Jezdim na 16" 202/55.

Ja mam obavy, ze to moje bude jeste o neco tuzsi ;) Sou to jenom plynovky a jeste sportovni specifikace, chce to opravdu nekdy porovnat -_- Na 17" sem v Octe nikdy nesedel, coz bych taky rad zkusil. Budu asi mit moznost porovnat svoje Ultra SR na 16" se Sachs Advantage na 17", taxem zveduff B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejný jako krysarr.Zatáčky super,jen oproti Sachsu je to výrazně tužší,ale neni to taková divočina jako když tam máš 17" a 215/45.Jezdim na 16" 202/55.

Aha, takže nakonec snad asi stejně skočím do Sachsů... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když je tlumič plněnej plynem,tak to neznamená,že tam není žádnej olej!!!Ten je tam vždy!

tlumiče plněné olejem= jen olej-jsou to ty nejlevnější

plynové dvouplášťové=olej + plyn-vysoký tlak plynu

plynové jednoplášťové=olej + plyn-nízký tlak plynu(hodí se na sportovní účely-lepší chlazení)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...