Přejít na obsah

Volba tlumicu


krysarr

Doporučené příspěvky

To je zajímavé, když jsem tady nedávno napsal, že mi tam Garny dal tlumiče Monroe, tak tady byl každej chytrej jako kunda, že Monroe stojí za hovno a podobné řečičky.

No a teď, když se Krysa ptá, tak nikdo nic neví.

Běžte do prdele vy chytrolíni po....ní, když si člověk něco dá na auto a vy to nemáte, tak jen kritizujete a máte plnou hubu blbých keců.

Kryso dej si tam co chceš, hlavně ať ti to slouží a vydrží, sám nevím a nerozumím tomu, dal jsem to co bylo v přijatelných cenových relacích a co mělo dobré hodnocení na netu a v časopisech. Zvolil jsem zlatou střední cestu, ani levné ani drahé a taky v hodnocení jen trochu lepší průměr. Držím palce, ať ti to maká

No jo, to je pravda, ze byl kazdej chytrej jak radio, ale to tady byva casto ;) Ja ostatne mam s Monroe jedinou zkusenost, ze chodily bezvadne na Formanu, ale jeden vybouch docela brzo, vic jak 50000km tenkrat nemely.

Je pravda, ze malokdo ma moznost na jednom auto vyzkouset vic jak jedny, dvoje tlumice. Ale kazdej voli treba neco jinyho, taxem si rikal, ze budou lidi vedet, ale az na par vyjimek chvalicich Kayaby nikdo nic moc ;)

Jinak chlape diky! Snad to bude ok, doufam. Teda ani se nebojim, ze by byly spatny, spis mam strach, aby nebyly moc tvrdy. Na dobrejch silnicich je to prej orgacz, na spatnejch a kostkach vrazda, no uvidime. Kdyztak budou Kayaby Ultra SR temer novy s mensi slevou na prodej :) Chtel jsem to tvrdsi, jinak bych asi vzal Bilsteiny B4. Dam urcite vedet, jaky to bude, pristi vikend by je tam kluci meli davat... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, to je pravda, ze byl kazdej chytrej jak radio, ale to tady byva casto ;) Ja ostatne mam s Monroe jedinou zkusenost, ze chodily bezvadne na Formanu, ale jeden vybouch docela brzo, vic jak 50000km tenkrat nemely.

Je pravda, ze malokdo ma moznost na jednom auto vyzkouset vic jak jedny, dvoje tlumice. Ale kazdej voli treba neco jinyho, taxem si rikal, ze budou lidi vedet, ale az na par vyjimek chvalicich Kayaby nikdo nic moc ;)

Jinak chlape diky! Snad to bude ok, doufam. Teda ani se nebojim, ze by byly spatny, spis mam strach, aby nebyly moc tvrdy. Na dobrejch silnicich je to prej orgacz, na spatnejch a kostkach vrazda, no uvidime. Kdyztak budou Kayaby Ultra SR temer novy s mensi slevou na prodej :) Chtel jsem to tvrdsi, jinak bych asi vzal Bilsteiny B4. Dam urcite vedet, jaky to bude, pristi vikend by je tam kluci meli davat... -_-

Toho že budou Kayaby příliš tvrdý se bát nemusíš a řekl bych, že jsou lepší jak Bilsteiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby byli na prodej tak mam zájem.Každopádně dej vědět jak se to chová.Na Prahu tvrdý,na Plzeň akorát. :D

No pokud to bude moc tvrdy, ses prvni v poradi :) To mas asi pravdu, ze pokud na Prahu moc, tak na Plzen akorat, tam sou silnice o dost lepci. Uvidime v nedeli/pondeli... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kayba ultra se nedělaj pro Octavia combi.Předek by šel použít ze sedanu,ale zadek???Se těšim až tam dam i přední.Dneska jdu na ně Tak jsem objednal Bilstainy.Včéra jsem tam dal zadní.Už jenom s těma zadníma je to jiný auto!Výrazně tužší než origo-SUPER! :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud to bude moc tvrdy, ses prvni v poradi :)  To mas asi pravdu, ze pokud na Prahu moc, tak na Plzen akorat, tam sou silnice o dost lepci. Uvidime v nedeli/pondeli...  ;)

Tak jak jsi dopadl?

Hoj, mno, spatne, tlumice mam doma v krabici a zatim tam jeste nakou dobu budou. Byl sem domluvenej s klukama uz par tydnu, ze to tedka 29.4.-1.5. udelaj vcetne dalsich veci, ale Garny pry predelava barak a taxe to v den navozu auta odpiskalo :(:( a dalsi dva vikendy sou srazy, takze mam po ptakach :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se těšim až tam dam i přední.Dneska jdu na ně  ;)

No koukam, ze ty Kayaby uz chtit nebudes ;) Zafidim, ze to tam uz mas, ja mam houno :(

jejda, to mně mrzí Kryso, furt jsem číhal, jak se ti budou líbit na vozidle -_-

Já mám ty Bilsteiny taky pořád ještě v krabici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jejda, to mně mrzí Kryso, furt jsem číhal, jak se ti budou líbit na vozidle -_-

Já mám ty Bilsteiny taky pořád ještě v krabici.

Mno jo chlape, to je vyssi moc asi ;) Sem se tesil brutalne, melo toho byt vic, vcetne subwooferu a jeste par veci, tak musim poseckat.

Nechces je tam uz nahodit, kdyz uz je po zime a silnice budou pomalu zalepeny? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jejda, to mně mrzí Kryso, furt jsem číhal, jak se ti budou líbit na vozidle -_-

Já mám ty Bilsteiny taky pořád ještě v krabici.

Mno jo chlape, to je vyssi moc asi ;) Sem se tesil brutalne, melo toho byt vic, vcetne subwooferu a jeste par veci, tak musim poseckat.

Nechces je tam uz nahodit, kdyz uz je po zime a silnice budou pomalu zalepeny? ;)

zatím váhám...

Silnice jsou zalepený, ale tak, že díry jen změnily orientaci. teď jsou z toho dáry směrem nahoru :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Montáž zadních je hodina práce max.Každopádně to chce vyměnit i ty gumový dorazy,páč byly KO.Ten předek je horší,když nemáš nářadíčko,tak to je peknej dojeb.Dorazy dozadu stojí 700 (2xprachovka + doraz) a přední Monroe 680 za pár.Dneska sem jel s OCTOU do práce,fakt paráda.Sem zas o kousek rychlejší :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...